Глобинський районний суд полтавської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 526/4517/23
Провадження № 2/526/65/2025
У Х В А Л А
11 червня 2025 року Гадяцький районний суд Полтавської області в складі
головуючої судді Максименко Л.В.
секретаря судового засідання Павленко Т.І.
адвокатів Коваленка І.І., Шаповалова А.М.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Гадяч цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба в справах дітей Гадяцької міської ради про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та стягнення аліментів,
з участю відповідача ОСОБА_2
представника служби у справах дітей Ясніцької І.В.
представника органу опіки і піклування Панасенко О.В.
в с т а н о в и в:
в провадженні Гадяцького районного суду знаходиться позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба в справах дітей Гадяцької міської ради про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та стягнення аліментів.
Ухвалою судді від 02 січня 2024 року відкрито провадження у вказаній цивільній справі, розгляд якої вирішено проводити в порядку загального позовного провадження.
23 травня 2025 року до суду надійшло клопотання ОСОБА_1 про відкриття процедури врегулювання спору за участю судді.
В підготовчому судовому засіданні ОСОБА_1 підтримала клопотання.
Відповідач ОСОБА_2 та адвокат Коваленко І.І. заперечили проти поданого клопотання, вказали, що не бажають врегульовувати даний спір за участю судді.
Представник Служби у справах дітей Ясніцька І.В. та представник органу опіки і піклування Панасенко О.В. віднесли розгляд даного питання на розсуд суду.
Відповідно дост. 201 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді проводиться за згодою сторін до початку розгляду справи по суті. Проведення врегулювання спору за участю судді не допускається у разі, якщо у справу вступила третя особа, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору.
Устатті 202 ЦПК Українивизначено, що проведення процедури врегулювання спору за участю судді суд постановляє ухвалу, якою одночасно зупиняє провадження у справі. У випадку недосягнення сторонами мирного врегулювання спору за наслідками проведення врегулювання спору повторне проведення врегулювання спору за участю судді не допускається.
Зважаючи на відсутність спільної згоди сторін на врегулювання спору за участю судді, суд вважає за необхідне відмовити ОСОБА_1 у задоволенні її клопотання про врегулюванні спору за участю судді.
Керуючись ст.201-203,260,261 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про врегулювання спору за участі судді - відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуюча: Л. В. Максименко
Суд | Глобинський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2025 |
Оприлюднено | 16.06.2025 |
Номер документу | 128075955 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Гадяцький районний суд Полтавської області
Максименко Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні