П'ятихатський районний суд дніпропетровської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 190/655/25
Провадження №2-о/190/36/25
УХВАЛА
13 червня 2025 року м. П`ятихатки
Суддя П`ятихатського районного суду Дніпропетровської області Фирса Ю.В., розглянувши цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересовані особи виконавчий комітет П`ятихатської міської ради Кам`янського району Дніпропетровської області, Амур-Нижньодніпровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про усиновлення,
в с т а н о в и л а:
06 травня 2025 року П`ятихатським районним судом Дніпропетровської області у цивільній справі № 190/655/25 за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересовані особи виконавчий комітет П`ятихатської міської ради Кам`янського району Дніпропетровської області, Амур-Нижньодніпровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про усиновлення ухвалено рішення, заяву задоволено.
У резолютивній частині рішення суду допущена описка, а саме: дата народження після усиновлення ОСОБА_3 зазначена - ІНФОРМАЦІЯ_1 , замість вірного ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Згідно ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суддя,
у х в а л и л а:
Призначити до судового розгляду питання про виправлення описки у рішенні П`ятихатського районного суду Дніпропетровської області від 06 травня 2025 року по справі №190/655/25 за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересовані особи виконавчий комітет П`ятихатської міської ради Кам`янського району Дніпропетровської області, Амур-Нижньодніпровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про усиновлення на 20 червня 2025 року о 08 год. 40 хв. у приміщенні суду (Дніпропетровська область, м. П`ятихатки, вул. Шевченко,114, зал судового засідання №2).
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо розгляду справи, що розглядається за веб-адресою сторінки (http://px.dp.court.gov.ua) на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.В. Фирса
Суд | П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 13.06.2025 |
Оприлюднено | 17.06.2025 |
Номер документу | 128089341 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про усиновлення, з них: усиновлення громадянами України, що проживають на території України |
Цивільне
П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області
Фирса Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні