Господарський суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaУХВАЛА
м. Київ
13.06.2025Справа № 910/13073/24 За позовом Акціонерного товариства «Укрпошта»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гал-Амі Груп ЛТД»
про розірвання договору та стягнення коштів
Суддя Т.В. ВасильченкоБез повідомлення (виклику) учасників справи
ВСТАНОВИВ:
Акціонерне товариство «Укрпошта» (далі - позивач) звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гал-Амі Груп ЛТД» (далі - відповідач) про розірвання договору та стягнення коштів.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідач в порушення умов договору про надання послуг №260923-49Е від 27.09.2023 належним чином не виконує взяті на себе зобов`язання в частині повного та своєчасного надання позивачу узгоджених умовами договору послуг, а тому наявні підстави для стягнення з відповідача безпідставно сплачених коштів у розмірі 40860,00 грн, пені у розмірі 10420,11 грн та штрафу у розмірі 3389,40 грн. Крім того, у зв`язку з неналежним виконанням відповідачем умов договору, позивач просить суд розірвати спірний договір.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 29.10.2024 відкрито провадження у справі №910/13073/24 за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання у справі.
У судовому засіданні 19.11.2024 суд, у відповідності до частини 4, 5 статті 233 ГПК України, постановив ухвалу, яка занесена до протоколу судового засідання, зокрема, про встановлення учасникам справи строків на подачу всіх заяв по суті та про відкладення підготовчого засідання у справі.
У судовому засіданні 24.01.2025, виходячи з того, що судом здійснено усі необхідні та достатні дії для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, суд, у відповідності до частини 4, 5 статті 233 Господарського процесуального кодексу України, постановив ухвалу, яка занесена до протоколу судового засідання, про закриття підготовчого провадження у справі та призначення справи для розгляду по суті.
У судовому засіданні 13.05.2025 суд, у відповідності до статті 216 Господарського процесуального кодексу України, оголосив перерву до 05.06.2025.
Втім, судове засідання, призначене на 05.06.2025, не відбулося у зв`язку з перебуванням судді Васильченко Т.В. на лікарняному, відтак судове засідання підлягає повторному призначенню.
Керуючись статтями 120, 121, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Призначити судове засідання у справі на 17.07.25 о 15:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 11.
2. Повідомити учасників справи про дату, час та місце розгляду справи. У відповідності до ст. 60 ГПК України сторонам надати документи, що підтверджують повноваження представників учасників справи.
3. Згідно частиною 2 статті 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили з моменту її підписання. Дана ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
СуддяТ.В. Васильченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.06.2025 |
Оприлюднено | 16.06.2025 |
Номер документу | 128098843 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі надання послуг |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Васильченко Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні