Герб України

Ухвала від 16.06.2025 по справі 906/1485/20

Господарський суд житомирської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

"16" червня 2025 р. м. Житомир Справа № 906/1485/20

За заявою: Акціонерного товариства "Сбербанк"

До боржника: Публічного акціонерного товариства "Коростенський шляхзалізобетон"

про банкрутство

Суддя Гнисюк С.Д.

В провадженні Господарського суду Житомирської області знаходиться справа №906/1485/20 про банкрутство Публічного акціонерного товариства "Коростенський шляхзалізобетон" (Житомирська область, Коростенський район, с. Поліське).

Ухвалою Господарського суду Житомирської областіь від 20.03.2025 призначено засідання суду на 26.06.2025 о 10:00.

09.06.2025 на адресу Господарського суду Житомирської області, через систему "Електронний суд" від представника Акціонерного Товариства "Міжнародний резервний банк" Разумова М.А. надійшла заява від 09.06.2025 про участь у всіх судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Дослідивши вищезазначену заяву, Господарський суд Житомирської області дійшов висновку зазначити наступне.

Згідно із частинами 1, 2 статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

В Господарському суді Житомирської області наявна технічна можливість (встановлена система відеоконференцзв`язку, що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку).

Таким чином, подана заява про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів відповідає вимогам чинного законодавства України, а тому підлягає задоволенню.

Крім того, суд зазначає про те, що згідно наказу Господарського суду Житомирської області №165-В/тим від 29.05.2025 суддя Гнисюк С.Д. перебував у відпустці з 09.06.2025 по 13.06.2025, згідно графіку.

Керуючись статтями 197 та 232 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Житомирської області,-

ПОСТАНОВИВ:

1. Заяву представника Акціонерного Товариства "Міжнародний резервний банк" Разумова Максима Анатолійовича від 09.06.2025 про участь у всіх судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

2. Наступне судове засідання призначити на "26" червня 2025 р. о 10:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, зал судового засідання № 731 в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу для проведення відеоконференцій - "Відеоконференцзв`язок" (пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://vkz.court.gov.ua).

3. У судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою додатку "Відеоконференцзв`язок" прийматиме участь представник Акціонерного Товариства "Міжнародний резервний банк" Разумов Максим Анатолійович (електронна адреса - ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

4. Усі наступні судові засідання за участю представника Акціонерного Товариства "Міжнародний резервний банк" Разумова Максима Анатолійовича проводити в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу для проведення відеоконференцій - "Відеоконференцзв`язок" (пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://vkz.court.gov.ua).

5. Попередити Разумова М.А. про наступне:

- ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 5 ст. 197 ГПК України);

- використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку (ч.8 ст. 197 ГПК України);

- участь у відеоконференції забезпечується з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Ухвала господарського суду набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Суддя Гнисюк С.Д.

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення16.06.2025
Оприлюднено18.06.2025
Номер документу128130180
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —906/1485/20

Ухвала від 16.06.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 06.06.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 20.03.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 23.01.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 14.11.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 29.08.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

Ухвала від 21.08.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Гнисюк С.Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні