Герб України

Ухвала від 16.06.2025 по справі 755/4514/25

Дніпровський районний суд міста києва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 755/4514/25

У Х В А Л А

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

"16" червня 2025 р. Дніпровський районний суд міста Києва в складі:

головуючого судді - Гаврилової О.В.,

за участю секретаря - Бєльченко М.В.,

провівши в залі суду, в приміщенні Дніпровського районного суду міста Києва, підготовче засідання у цивільній справі за позовом Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації, як органу опіки та піклування до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації, Центр захисту дітей «Наші діти», про позбавлення батьківських прав, передання дитини та стягнення аліментів, -

В С Т А Н О В И В :

До Дніпровського районного суду міста Києва звернувся представник позивача Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації, як органу опіки та піклування з позовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації, Центр захисту дітей «Наші діти», про позбавлення батьківських прав, передання дитини та стягнення аліментів.

Ухвалою Дніпровського районного суду міста Києва від 24 березня 2025 року відкрито провадження в даній цивільній справі та призначено розгляд справи за правилами загального позовного провадження до підготовчого засідання. (а.с.39-41)

Відповідно до ст. 189 ЦПК України завданням підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

В підготовчому засіданні судом з`ясовані питання, визначені ст. 197 ЦПК України, розглянуті заяви та клопотання, вивчені матеріали справи, з`ясовані всі фактичні обставини справи, які підлягають з`ясуванню під час судового розгляду, роз`яснено, які обставини входять до предмета доказування, які докази мають бути подані.

Також у підготовчому засіданні, судом, з урахуванням положень ст. 171 СК України, вирішено вислухати думку дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , по суті спору.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

Керуючись ст. 171 СК України, статтями 189, 196-200, 260, 353 ЦПК України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації, як органу опіки та піклування до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації, Центр захисту дітей «Наші діти», про позбавлення батьківських прав, передання дитини та стягнення аліментів.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 05 серпня 2025 року на 09 годину 30 хвилин, в приміщенні Дніпровського районного суду міста Києва (02105, м.Київ, вул. Пластова, буд. 3 каб. 43), встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

В судове засідання викликати:

- учасників справи;

- малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , вислуховування думки якого по суті спору проводити за участю представників органу опіки та піклування, а також служби у справах дітей та сім`ї, які не є учасниками справи.

Зобов`язати третю особу Центр захисту дітей «Наші діти» забезпечити явку в судове засідання малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Зобов`язати Орган опіки та піклування Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Службу у справах дітей та сім`ї Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити участь у справі їх представників, у зв`язку з опитуванням малолітнього по суті спору.

Копії ухвали невідкладно направити учасникам справи.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.

Суддя:

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.06.2025
Оприлюднено19.06.2025
Номер документу128143489
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —755/4514/25

Ухвала від 16.06.2025

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Гаврилова О. В.

Ухвала від 24.03.2025

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Гаврилова О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні