Герб України

Ухвала від 17.06.2025 по справі 635/2728/15-ц

Індустріальний районний суд м.дніпропетровська

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 635/2728/15

Провадження № 2/202/3623/2025

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду, призначення до підготовчого розгляду у порядку загального позовного провадження

17 червня 2025 року Суддя Індустріального районного суду міста Дніпра Бєльченко Л.А., ознайомившись із позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Європартнер Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Європартнер Фінанс» про визнання недійсним кредитного договору, -

В С Т А Н О В И В:

03.04.2015 року ПАТ «КБ «Надра» звернулось до Харківського районного суду Харківської області з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Заочним рішенням Харківського районного суду Харківської області від 22.10.2015 року, позовні вимоги ПАТ «КБ «Надра» задоволено.

Ухвалою Харківського районного суду Харківської області від 11.12.2020 року замінено стягувача ПАТ «КБ «Надра» правонаступником ТОВ «Європартнер Фінанс» у справі №635/2728/15-ц за позовом ПАТ «КБ «Надра» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Ухвалою Харківського районного суду Харківської області від 09.04.2021 року скасовано заочне рішення Харківського районного суду Харківської області від 22.10.2015 року.

24.06.2021 року представник відповідача ОСОБА_1 , адвокат Шумейко Я.В., звернувся до Харківського районного суду Харківської області із зустрічним позовом до ТОВ «Європартнер Фінанс» про визнання недійсним кредитного договору.

Ухвалою Харківського районного суду Харківської області від 24.01.2022 року зустрічний позов прийнято до спільного розгляду з первісним позовом ТОВ «Європартнер Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

27.06.2023 року Харківським районним судом Харківської області на підставі Рішення Ради суддів України від 03.02.2023 року №5 цивільну справу №635/2728/15-ц направлено цивільну справу до Полтавського районного суду Полтавської області.

Ухвалою Полтавського районного суду Полтавської області від 02.11.2023 року цивільну справу за позовом ТОВ «Європартнер Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Європартнер Фінанс» про визнання недійсним кредитного договору передано на розгляд Харківського районного суду Харківської області.

Ухвалою Харківського районного суду Харківської області від 22.01.2025 року за позовом ТОВ «Європартнер Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Європартнер Фінанс» про визнання недійсним кредитного договору передано на розгляд Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Ухвалою судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 07.05.2025 року цивільну справу №635/2728/15-ц за позовом ТОВ «Європартнер Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Європартнер Фінанс» про визнання недійсним кредитного договору передано за підсудністю до Індустріального районного суду міста Дніпра.

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.06.2025 року визначено суддю Бєльченко Л.А, для розгляду даної справи.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України.

Вважаю необхідним прийняти справу до розгляду.

Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст.187, 189, 190 ЦПК України, суддя, -

П О С Т А Н О В И В:

Прийняти позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Європартнер Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Європартнер Фінанс» про визнання недійсним кредитного договорудо розгляду.

Призначити цивільну справу до розгляду у порядку загального позовного провадження.

Підготовче засідання у справі призначити на 03 липня 2025 року, о 12-00 год. в приміщенні Індустріального районного суду міста Дніпра зал № 3.

Копію ухвали направити учасникам справи.

В судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Бєльченко Л.А.

СудІндустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення17.06.2025
Оприлюднено18.06.2025
Номер документу128170488
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —635/2728/15-ц

Ухвала від 27.08.2025

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєльченко Л. А.

Ухвала від 17.06.2025

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєльченко Л. А.

Ухвала від 07.05.2025

Цивільне

Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу

Гонтар А. Л.

Ухвала від 09.04.2025

Цивільне

Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу

Гонтар А. Л.

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Савченко Д. М.

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Савченко Д. М.

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Савченко Д. М.

Ухвала від 28.06.2024

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Савченко Д. М.

Ухвала від 30.01.2024

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Савченко Д. М.

Ухвала від 02.11.2023

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Путря О. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні