Київський окружний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяКИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описки в судовому рішенні
16 червня 2025 року м.Київ № 320/881/23
Суддя Київського окружного адміністративного суду Лисенко В.І., розглянувши у порядку письмового провадження заяву про виправлення описки у рішенні в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична інформаційно-аналітична компанія "ЮНІС"РІ ГРУП" до Головного управління Державної податкової служби у Київській області , Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось ТОВ "Юридична інформаційно-аналітична компанія "ЮНІС"РІ ГРУП" з позовом до Головного управління Державної податкової служби у Київській області , Державної податкової служби України, у якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління Державної податкової служби у Київській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 23.08.2022 № №7241063/40832823 про відмову у реєстрації податкової накладної № 4 від 07.02.2022 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 4 від 07.02.2022, поданої Товариством з обмеженою відповідальністю «Юридична інформаційно-аналітична компанія «ЮНІС» РІ ГРУП», датою фактичного подання -14.07.2022;
- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління Державної податкової служби у Київській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 23.08.2022 № №7241064/40832823 про відмову в реєстрації податкової накладної № 5 від 16.02.2022 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №5 від 16.02.2022, поданої Товариством з обмеженою відповідальністю «Юридична інформаційно-аналітична компанія «ЮНІС» РІ ГРУП», датою фактичного подання - 14.07.2022.
Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 14.03.2023 позов задоволено в повному обсязі.
15.11.2023 до суду звернувся позивач із заявою, в якій просить суд виправити допущену описку у вказаному рішенні, оскільки у ньому помилково зазначено невірну дату фактичного надходження на реєстрацію податкових накладних №4 від 07.02.2022 та №5 від 16.02.2022 - 14.07.2022 замість вірної дати "13.07.2022".
Частинами першою та другою статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність виправлення допущених описок у рішенні суду від 24.03.2023.
Керуючись статтями 243, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд.
у х в а л и в:
Виправити описку, допущену у рішенні Київського окружного адміністративного суду від 14.03.2023 у справі №320/881/23, шляхом заміни у тексті рішення невірної дати фактичного надходження на реєстрацію податкових накладних №4 від 07.02.2022 та №5 від 16.02.2022 "14.07.2022" на вірну дату "13.07.2022".
Копію ухвали надіслати (видати) особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
СуддяЛисенко В.І.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.06.2025 |
Оприлюднено | 19.06.2025 |
Номер документу | 128183300 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Лисенко В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні