Герб України

Ухвала від 16.06.2025 по справі 440/4377/25

Другий апеляційний адміністративний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

УХВАЛА

16 червня 2025 р.Справа № 440/4377/25Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: П`янової Я.В.,

Суддів: Присяжнюк О.В. , Русанової В.Б. ,

розглянувши в порядку письмового провадження ухвалу Полтавського окружного адміністративного суду від 07.04.2025 та розпорядження голови Полтавського окружного адміністративного суду від 04.06.2025 про передачу адміністративної справи № 440/4377/25 для визначення підсудності

за позовом ОСОБА_1

до Полтавського окружного адміністративного суду

про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, ОСОБА_1 звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Полтавського окружного адміністративного суду про:

- визнання протиправними дій Полтавського окружного адміністративного суду щодо нарахування та виплати ОСОБА_1 суддівської винагороди за період з 01 грудня 2024 року по 31 березня 2025 року, обчислених виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді, в розмірі 2102,00 грн;

- зобов`язання Полтавського окружного адміністративного суду здійснити перерахунок, нарахувати та виплатити ОСОБА_1 суддівську винагороду за період з 01 грудня 2024 року по 31 березня 2025 року (з урахуванням усіх її складових), обчисливши її розмір виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розмірі 3028,00 грн, із урахуванням виплачених сум та із проведенням відрахування загальнообов`язкових платежів.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 07.04.2025 матеріали адміністративної справи № 440/4377/25 за позовом ОСОБА_1 до Полтавського окружного адміністративного суду про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії направлено до Другого апеляційного адміністративного суду, як суду вищої інстанції, для визначення підсудності.

Розпорядженням голови Полтавського окружного адміністративного суду від 04.06.2025 адміністративну справу № 440/4377/25 за позовом ОСОБА_1 до Полтавського окружного адміністративного суду про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії передано до Другого апеляційного адміністративного суду для визначення підсудності.

З матеріалів справи № 440/4377/25 встановлено, що сторонами у справі є: позивач - суддя Полтавського окружного адміністративного суду Кукоба Олександр Олександрович, відповідач - Полтавський окружний адміністративний суд, до підсудності якого віднесена ця справа за загальними правилами підсудності.

Відповідно до ч.1 ст.28 КАС України, підсудність справи, у якій однією із сторін є суд або суддя суду, до підсудності якого віднесена ця справа за загальними правилами, визначається ухвалою суду вищої інстанції, постановленою без повідомлення сторін.

Пунктом 6 ч.1 ст.29 КАС України визначено, що суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо однією із сторін у справі є суд, в якому розглядається справа, або суддя цього суду.

Згідно з ч.2 ст.29 КАС України, суд передає адміністративну справу на розгляд іншому адміністративному суду, що найбільш територіально наближений до цього суду, у випадку, визначеному пунктами 4 і 6 частини першої цієї статті.

Відповідно до ч.7 ст.29 КАС України, передача справ за підсудністю у випадках, визначених пунктами 4 - 6 частини першої цієї статті, здійснюється за розпорядженням голови суду.

На підставі викладеного, колегія суддів вважає за необхідне визначити підсудність щодо розгляду зазначеної адміністративної справи - Харківському окружному адміністративному суду, як найбільш територіально наближеному до Полтавського окружного адміністративного суду.

Керуючись ст. 28, 29, 321, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В:

Адміністративну справу № 440/4377/25 за позовом ОСОБА_1 до Полтавського окружного адміністративного суду про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії передати за підсудністю до Харківського окружного адміністративного суду.

Ухвала набирає законної сили з дати її прийняття та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя П`янова Я.В.Судді Присяжнюк О.В. Русанова В.Б.

СудДругий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення16.06.2025
Оприлюднено19.06.2025
Номер документу128188535
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо проходження служби, з них

Судовий реєстр по справі —440/4377/25

Ухвала від 16.06.2025

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

П’янова Я.В.

Ухвала від 16.06.2025

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

П’янова Я.В.

Ухвала від 22.04.2025

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

П’янова Я.В.

Ухвала від 22.04.2025

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

П’янова Я.В.

Ухвала від 07.04.2025

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Н.І. Слободянюк

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні