Господарський суд одеської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про прийняття та призначення заяви до розгляду
"18" червня 2025 р.м. Одеса Справа № 916/596/20Господарський суд Одеської області у складі судді Грабован Л.І.
дослідивши матеріали справи
за заявою кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю „АВТОТЕХЦЕНТР" (52400, Дніпропетровська обл., Солонянський район, смт. Солоне, вул. Гагаріна, буд. 26; код ЄДРПОУ 30851352)
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" (68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Проспект миру, 5-Р, каб.12, каб.24; код ЄДРПОУ: 40611490)
про банкрутство,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою підготовчого засідання суду від 29.05.2020р. (суддя - Райчева С.І.) відкрито провадження у справі про банкрутство ТОВ „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН"; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Чепелюка О.О.
07.10.2020 р. господарським судом постановлено ухвалу попереднього засідання у справі №916/596/20.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 06.12.2021р. справу №916/596/20 прийнято суддею Грабован Л.І. до свого провадження.
Постановою Господарського суду Одеської області від 12.07.2023р. визнано банкрутом ТОВ „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН"; відкрито відносно ТОВ „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 12.07.2024р.; ліквідатором ТОВ „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" призначено арбітражного керуючого Кійко Є.А.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 11.09.2024 р. задоволено скаргу ДП „Морський торговельний порт „Чорноморськ" від 08.05.2024р. (вх. №3-345/24 від 08.05.2024р.); відсторонено арбітражного керуючого Кійка Євгена Анатолійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1848 від 06.02.2018р. від виконання повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН"; ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" призначено арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 12.05.2025 р. продовжено строк ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" (68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Проспект миру, 5-Р, каб.12, каб.24; код ЄДРПОУ 40611490) та строк повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №161 від 07.02.2013р.) на 6 (шість) місяці, а саме до "12" листопада 2025 року. Розгляд справи №916/596/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" відкладено на "11" серпня 2025 р. о 10:20 год., про що повідомлено учасників справи.
18.06.2025 р. до господарського суду надійшла заява (вх. №3-508/25 від 18.06.2025 р.) ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича про припинення повноважень у справі, у якій останній просить суд відсторонити його від виконання повноважень ліквідатора у справі №916/596/20 про банкрутство ТОВ ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" за власною ініціативою.
Відповідно до ч. 1 ст. 3 ГПК України судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Кодексу України з процедур банкрутства, Закону України "Про міжнародне приватне право", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.
Ч. 6 ст. 12 ГПК України передбачено, що Господарські суди розглядають справи про банкрутство (неплатоспроможність) у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Кодексом України з процедур банкрутства.
Ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ч. 4 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий може бути відсторонений господарським судом від виконання повноважень розпорядника майна, керуючого реструктуризацією, керуючого санацією, ліквідатора, керуючого реалізацією за його заявою.
Відсторонення арбітражного керуючого від виконання повноважень здійснюється господарським судом за клопотанням учасника провадження у справі або за власною ініціативою у разі: 1) невиконання або неналежного виконання обов`язків, покладених на арбітражного керуючого; 2) зловживання правами арбітражного керуючого; 3) подання до суду неправдивих відомостей; 4) відмови арбітражному керуючому в наданні допуску до державної таємниці або скасування раніше наданого допуску, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом; 5) припинення діяльності арбітражного керуючого; 5-1) тимчасового зупинення права на здійснення діяльності арбітражного керуючого на строк понад 30 днів; 6) наявності реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Приймаючи до уваги необхідність розгляду заяви (вх. №3-508/25 від 18.06.2025 р.) ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича про відсторонення його від виконання обов`язків ліквідатора у справі №916/596/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН", суд приймає та призначає вказане клопотання до розгляду в судовому засіданні на "18" липня 2025 р. об 11:30 год.
Частинами 2, 3 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.
Приймаючи до уваги викладене, суд вважає за необхідне викликати в судове засідання представника комітету кредиторів боржника та ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка М.А. та повідомити інших учасників справи про призначення заяви (вх. №3-508/25 від 18.06.2025 р.) до розгляду в судовому засіданні на "18" липня 2025 р. об 11:30 год.
Керуючись ст. 28, 60 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 120, 121, 234 Господарського процесуального кодексу України суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти та призначити до розгляду в засіданні суду заяву (вх. №3-508/25 від 18.06.2025 р.) ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича про відсторонення його від виконання обов`язків ліквідатора у справі №916/596/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" на "18" липня 2025 р. об 11:30 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань №9 (четвертий поверх), тел. 0(482)307-966.
2. Викликати представника комітету кредиторів боржника та ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича для участі у судовому засіданні, призначеному на 18.07.2025 р. об 11:30 год.
3. Повідомити учасників справи про призначення до розгляду заяви (вх. №3-508/25 від 18.06.2025 р.) про відсторонення ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Клименка М.А. від виконання обов`язків у справі №916/596/20 на 18.07.2025 р. об 11:30 год. шляхом направлення копії вказаної ухвали до електронних кабінетів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ("Електронний суд").
4. Запропонувати комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю „ЄВРОПІАН АГРО ІНВЕСТМЕНТ ЮКРЕЙН" надати суду кандидатуру арбітражного керуючого для призначення його ліквідатором банкрута, разом із заявою такого арбітражного керуючого про згоду на участь у справі про банкрутство №916/596/20. До заяви арбітражного керуючого надати: копію свідоцтва Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора); відомості про досвід та показники роботи; кількість справ у провадженні; копію диплому про вищу освіту; відомості про наявність організаційних та технічних можливостей виконувати обов`язки арбітражного керуючого у справі; інформацію щодо страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші відомості визначені ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства.
Протокол засідання комітету, зборів кредиторів та заяву арбітражного керуючого, кандидатуру якого обрано комітетом кредиторів боржника надіслати на електронну адресу Господарського суду Одеської області (inbox@od.arbitr.gov.ua) у строк до 10.07.2025 р. включно.
Ухвала набирає законної сили 18 червня 2025 року у відповідності до ч.2 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України.
Копію ухвали надіслати до електронного кабінету користувача підсистеми "Електронний суд": ліквідатору банкрута арбітражному керуючому Клименку М.А.; ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ"; ПАТ "БАНК ВОСТОК"; АТ "Банк Альянс"; Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях; ПАТ "КИЇВСТАР"; ДП "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"; ДП "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" в особі Чорноморської філії державного підприємства "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" (АДМІНІСТРАЦІЇ МОРСЬКОГО ПОРТУ ЧОРНОМОРСЬК); Головному управлінню ДПС в Одеській області; представнику ТОВ „АВТОТЕХЦЕНТР" та заявників за вимогами щодо виплати заробітної плати адвокату Дьякову В.О.
Копію ухвали надіслати на електронну адресу: Адвокатському об`єднанню "Гвоздій та Оберкович" (ІНФОРМАЦІЯ_2); ТОВ "ЕКС-РАЙТ" (ot2007@ukr.net); ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЮГ КАПІТАЛ" (ug.capital@gmail.com); гр. ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ); Профспілці робітників морського транспорту морського порту Чорноморськ (prmt.mpch@gmail.com); ТОВ "ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНСТВО "АНТИТЕРОР" (ksena.antiterror2018@gmail.com); ТОВ "ЧОРНОМОРСЬКА СТИВІДОРНА КОМПАНІЯ" (main@cscoffice.com.ua); АТ "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Одеська залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця" (postbox@odz.gov.ua), Південному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Одеса) (bankrut@mk.minjust.gov.ua, info@mk.minjust.gov.ua), ТОВ "СОГОС ШІППІНГ ЛТД" (agency@sogosship.com).
Копію ухвали надіслати: ТОВ "ФРЕГАТ" (68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т. Миру, буд. 5-Р).
Суддя Л.І. Грабован
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2025 |
Оприлюднено | 23.06.2025 |
Номер документу | 128239396 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Грабован Л.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні