Богунський районний суд м. житомира
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа №295/9382/20
Категорія 335
1-кп/295/114/25
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20.06.2025 року м. Житомир
Богунський районний суд м. Житомира
у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
секретарів судового
засідання ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6
розглянув у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції кримінальне провадження № 62019240000000782від 08.10.2019 про обвинувачення
ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця міста Київ, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , одруженого, маючого на утриманні трьох неповнолітніх дітей, працюючого заступником директора ТОВ «КаргоТранс», раніше не судимого, -
за ст. 367 ч.2 КК України,
з участю:
прокурорів ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10
обвинуваченого ОСОБА_7
захисника ОСОБА_11
в с т а н о в и в :
Згідно обвинувального акту, протягом червня-серпня 2019 року представники суб`єктів господарської діяльності Житомирської області до ГУ ДФС у Житомирській
області здійснювали подання неповного пакету дозвільних документів для отримання ліцензій на право провадження господарських операцій з пальним.
Так, відповідно до ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 № 481/95-ВР, для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів:
- документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об`єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об`єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення;
- акт вводу в експлуатацію об`єкта або акт готовності об`єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;
- дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
За результатами розгляду поданих заяв та доданих документів, посадовими особами Головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області у червні-серпні 2019 року видано 85 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального за відсутності повного пакета необхідних документів для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального, зокрема відсутності акту вводу в експлуатацію об`єкта або акту готовності об`єкта до експлуатації, або сертифікату про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, що передбачені ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, що спричинило тяжкі наслідки в розмірі 776466 гривень (сімсот сімдесят шість тисяч чотириста шістдесят шість гривень).
Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до наказу ГУ ДФС в Житомирській області №1-о від 02.01.2018 ОСОБА_7 призначено на посаду начальника управління по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в Житомирській області.
Згідно ч. 1 ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», на момент вчинення кримінального правопорушення, ОСОБА_7 являвся працівником правоохоронного органу.
У зв`язку з обійманням посади, ОСОБА_7 , будучи службовою особою уповноваженою на виконання організаційно-розпорядчих функцій, зобов`язаний під час виконання функціональних обов`язків неухильно дотримуватися та керуватися в своїй діяльності положеннями Конституції України, Законів України, положенням про управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС в Житомирській області №2191 від 10 жовтня 2018 року, положенням про управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДПС в Житомирській області №59 від 12 вересня 2019 року та усіма іншими нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність службової особи органів ДФС України.
У відповідності до наказу ГУ ДФС в Житомирській області №1317 від 22 липня 2019 року, яким внесено зміни до наказу №2191 від 10.10.2018, передбачається, зокрема, що управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області виконує такі функції та процедури, зокрема, організація видачі та видача суб`єктам господарювання ліцензій та додатків до них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пального, зберігання пального.
Пунктом 3.3.1 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, передбачено, що начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується здійснення керівництва діяльністю та організація роботи структурного підрозділу ГУ відповідно до регламенту ГУ та положення про структурний підрозділ.
Відповідно до п.3.3.5 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується організація, забезпечення контролю в межах компетенції виконання структурним підрозділом Конституції України, законів України, актів і доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України, рішень колегії ДФС, ГУ, доручень керівництва ГУ (визначених наказами і розпорядженнями ГУ, протокольними дорученнями щотижневих апаратних нарад керівного складу, планами роботи, тощо), запитів і звернень народних депутатів України, запитів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, громадян та платників податків.
Пунктом 3.3.5 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, передбачено, що начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується розгляд вхідної кореспонденції.
Згідно з п.3.3.15 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується розробка та внесення у встановленому порядку начальнику ГУ проектів організаційно-розпорядчих документів з питань, що належить до сфери діяльності ГУ.
У відповідності до п. 5.1 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальник управління несе персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на управління основних завдань і функцій згідно з чинним законодавством.
Відповідно до п. 7 «Порядку внесення плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта, та її розміру» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461, плата за видачу сертифіката зараховується до доходів загального фонду місцевого бюджету.
Пунктом 23 «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461 передбачено, що сертифікат видається органом державного архітектурно-будівельного контролю.
В частині 5 статті 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 №3038-VI зазначено, що усі об`єкти поділяються за такими класами наслідків (відповідальності): незначні наслідки СС1; середні наслідки СС2; значні наслідки СС3. До незначних наслідків (СС1) не можуть бути віднесені об`єкти:
- об`єкти які підлягають оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 № 2059-VIII в якому зазначено, що другою категорією видів планової діяльності та об`єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля є: зберігання та переробка вуглеводневої сировини (газу природного, газу сланцевих товщ, газу, розчиненого у нафті, газу центрально-басейнового типу, газу (метану) вугільних родовищ, конденсату, нафти, бітуму нафтового, скрапленого газу).
Згідно п. 3 «Порядку внесення плати за видачу сертифіката та, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта, та її розмір» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461 (далі-Порядок 461), розмір плати за видачу сертифіката становить для закінчених будівництвом об`єктів:
із середніми (СС2) наслідками 4,6 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;
із значними (СС3) наслідками 5,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 № 2629-VIII, прожитковий мінімум для працездатних осіб у 2019 році становив: з 01.01.2019 по 30.06.2019 1921, 00 грн., з 01.07.2019 по 30.11.2019 2007,00 грн., з 01.12.2019 по 31.12.2019 2102,00 гривень.
У відповідності до п. 10-1) статті 69 Бюджетного Кодексу плата за ліцензії на певні види господарської діяльності та сертифікати, що видаються виконавчими органами відповідних місцевих рад, зараховуються до Доходів загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів відповідного бюджету.
Однак, ОСОБА_7 , достовірно знаючи свої службові обов`язки, в період часу з 01.07.2019 по 09.08.2019 недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у ліцензійних справах необхідних документів, а саме сертифікатів, що засвідчують прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяв суб`єктів господарювання, які були доручені йому керівництвом ГУ ДФС в Житомирській області, та підписав ряд реєстрів суб`єктів господарювання яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального, внаслідок чого, в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», за відсутності сертифікатів, що засвідчують прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального незаконно отримали 85 суб`єктів господарювання за наступних обставин.
Відповідно до резолюції заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_12 від 07.06.2019 (до документу Я/5599 від 07.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900122 ТОВ «ЯРКОН», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «ЯРКОН» №Я/5559 від 07.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «ЯРКОН» (ідентифікаційний код 31678214) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900122 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу П/6859 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900181 ТОВ «Укрінтрейд Полісся», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Укрінтрейд Полісся» П/6859 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Укрінтрейд Полісся» (ідентифікаційний код 40306360) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900181 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу П/6860 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900180 ТОВ «Укрінтрейд Полісся», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Укрінтрейд Полісся» П/6860 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Укрінтрейд Полісся» (ідентифікаційний код 40306360) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900180 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу П/6858 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900182 ТОВ «Укрінтрейд Полісся», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Укрінтрейд Полісся» П/6858 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Укрінтрейд Полісся» (ідентифікаційний код 40306360) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900182 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу П/6857 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900190 ТОВ «Укрінтрейд Полісся», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Укрінтрейд Полісся» П/6857 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Укрінтрейд Полісся» (ідентифікаційний код 40306360) реєстраційний номер ліцензії 06080314201900190 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу П/6257 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900175 ТОВ «НК Солар», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «НК Солар» П/6257 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «НК Солар» (ідентифікаційний код 41814150) реєстраційний номер ліцензії 06150314201900175 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 12.06.2019 (до документу К/5833 від 12.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900136 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/5833 від 12.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06050314201900136 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 13.06.2019 (до документу К/5922 від 13.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06210314201900113 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/5922 від 13.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06210314201900113 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу К/6774 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06110314201900097 ТОВ «Успіх-Ол», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Успіх-Ол» К/6774 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Успіх-Ол» (ідентифікаційний код 38850653) реєстраційний номер ліцензії 06110314201900097 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу К/6775 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900092 ТОВ «Успіх-Ол», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Успіх-Ол» К/6775 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Успіх-Ол» (ідентифікаційний код 38850653) реєстраційний номер ліцензії 06170314201900092 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу О/6684 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06180314201900086 ПП «Нафта-Крузер», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Нафта-Крузер» О/6684 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Нафта-Крузер» (ідентифікаційний код 38180828) реєстраційний номер ліцензії 06180314201900086 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_12 від 07.06.2019 (до документу В/5598 від 07.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06210314201900121 ФОП « ОСОБА_15 », ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ФОП « ОСОБА_15 » В/5598 від 07.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримав ФОП « ОСОБА_15 » (ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) реєстраційний номер ліцензії 06210314201900121 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 21.06.2019 (до документу Л/6550 від 21.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06100314201900215 ТОВ «Київ Інвест Груп», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Київ Інвест Груп» Л/6550 від 21.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Київ Інвест Груп» (ідентифікаційний код 38744775) реєстраційний номер ліцензії 06100314201900215 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу К/6776 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900093 ТОВ «Успіх-Ол», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Успіх-Ол» К/6776 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Успіх-Ол» (ідентифікаційний код 38850653) реєстраційний номер ліцензії 06170314201900093 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу К/6773 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900094 ТОВ «Успіх-Ол», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Успіх-Ол» К/6773 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Успіх-Ол» (ідентифікаційний код 38850653) реєстраційний номер ліцензії 06170314201900094 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу К/6777 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06110314201900099 ТОВ «Успіх-Ол», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Успіх-Ол» К/6777 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Успіх-Ол» (ідентифікаційний код 38850653) реєстраційний номер ліцензії 06110314201900099 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 12.06.2019 (до документу К/5834 від 12.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900124 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/5834 від 12.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900124 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 13.06.2019 (до документу К/5920 від 13.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06120314201900115 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/5920 від 13.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06120314201900115 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу Г/6268 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06160314201900199 ТОВ «Газ-Ресурс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Газ-Ресурс» Г/6268 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Газ-Ресурс» (ідентифікаційний код 32297445) реєстраційний номер ліцензії 06160314201900199 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 12.06.2019 (до документу К/5832 від 12.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06220314201900135 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/5832 від 12.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06220314201900135 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 21.06.2019 (до документу К/6571 від 21.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06180314201900083 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/6571 від 21.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06180314201900083 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 21.06.2019 (до документу К/6568 від 21.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06130314201900081 ТОВ «Барнетта-Торг», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Барнетта-Торг» К/6568 від 21.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Барнетта-Торг» (ідентифікаційний код 42369400) реєстраційний номер ліцензії 06130314201900081 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 18.06.2019 (до документу Ч/6188 від 18.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900198 ТОВ «Еко-Метан», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Еко-Метан» Ч/6188 від 18.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019
№377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Еко-Метан» (ідентифікаційний код 41575464) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900198 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 11.06.2019 (до документу Л/5702 від 11.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900186 ТОВ «Дел-Альянс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Дел-Альянс» Л/5702 від 11.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Дел-Альянс» (ідентифікаційний код 39253006) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900186 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_12 від 05.06.2019 (до документу Т/5499 від 05.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900206 ТОВ «Ойл-Ікс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Ойл-Ікс» Т/5499 від 05.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним о незаконно отримало ТОВ «Ойл-Ікс» (ідентифікаційний код 39981303) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900206 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 27.06.2019 (до документу П/6988 від 27.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900208 ТОВ «Полісся Нафтопродукт Плюс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Полісся Нафтопродукт Плюс» П/6988 від 27.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним о незаконно отримало ТОВ «Полісся Нафтопродукт Плюс» (ідентифікаційний код 40537576) реєстраційний номер ліцензії 006250314201900208 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_12 від 10.06.2019 (до документу К/5666 від 10.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900149 ТОВ «Вест Петрол Маркет», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Вест Петрол Маркет» К/5666 від 10.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Вест Петрол Маркет» (ідентифікаційний код 42663493) реєстраційний номер ліцензії 06150314201900149 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_12 від 10.06.2019 (до документу К/5667 від 10.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900148 ТОВ «Вест Петрол Маркет», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Вест Петрол Маркет» К/5667 від 10.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Вест Петрол Маркет» (ідентифікаційний код 42663493) реєстраційний номер ліцензії 06150314201900148 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 20.06.2019 (до документу Х/6416 від 20.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900098 ДП «Пропан», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ДП «Пропан» Х/6416 від 20.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ДП «Пропан» (ідентифікаційний код 30928236) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900098 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу Л/6872 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06220314201900187 ДП «Пропан», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ДП «Пропан» Л/6872 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ДП «Пропан» (ідентифікаційний код 30928236) реєстраційний номер ліцензії 06220314201900187 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу C/6700 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900170 ФОП « ОСОБА_16 », ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ФОП « ОСОБА_16 » C/6700 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримав ФОП « ОСОБА_16 » (ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) реєстраційний номер ліцензії 06050314201900170 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 11.06.2019 (до документу М/5759 від 11.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06230314201900072 ПП «Укрпалетсистем», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Укрпалетсистем» М/5759 від 11.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Укрпалетсистем» (ідентифікаційний код 32285225) реєстраційний номер ліцензії 06230314201900072 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 11.06.2019 (до документу М/5758 від 11.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06040314201900073 ПП «Укрпалетсистем», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Укрпалетсистем» М/5758 від 11.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Укрпалетсистем» (ідентифікаційний код 32285225) реєстраційний номер ліцензії 06040314201900073 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 21.06.2019 (до документу Є/6559 від 21.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900204 ТОВ «Новограднафтотрейд», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Новограднафтотрейд» Є/6559 від 21.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Новограднафтотрейд» (ідентифікаційний код 41460875) реєстраційний номер ліцензії 06150314201900204 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 20.06.2019 (до документу Я/6410 від 20.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900123 ТОВ «Вітан», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Вітан» Я/6410 від 20.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Вітан» (ідентифікаційний код 31833397) реєстраційний номер ліцензії 06050314201900123 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу Г/6772 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900210 ФОП « ОСОБА_17 », ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ФОП « ОСОБА_17 » Г/6772 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримав ФОП « ОСОБА_17 » (ідентифікаційний код НОМЕР_3 ) реєстраційний номер ліцензії 06080314201900210 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу Л/6277 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900212 ТОВ «СП САН», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «СП САН» Л/6277 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «СП САН» (ідентифікаційний код 38562586) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900212 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу Л/6275 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900207 ТОВ «СП САН», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «СП САН» Л/6275 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «СП САН» (ідентифікаційний код 38562586) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900207 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу Л/6278 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900209 ТОВ «СП САН», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «СП САН» Л/6278 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «СП САН» (ідентифікаційний код 38562586) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900209 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу Л/6276 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900216 ТОВ «СП САН», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «СП САН» Л/6276 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «СП САН» (ідентифікаційний код 38562586) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900216 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу С/6812 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900194 ТОВ «Дімаксо», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Дімаксо» С/6812 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Дімаксо» (ідентифікаційний код 41090918) реєстраційний номер ліцензії 06050314201900194 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 20.06.2019 (до документу Л/6450 від 20.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900214 ТОВ «СП САН», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «СП САН» Л/6450 від 20.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «СП САН» (ідентифікаційний код 38562586) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900214 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу К/6272 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900203 ПП «Мобілтранс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Мобілтранс» К/6272 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Мобілтранс» (ідентифікаційний код 40808771) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900203 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу К/6273 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900200 ПП «Мобілтранс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Мобілтранс» К/6273 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Мобілтранс» (ідентифікаційний код 40808771) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900200 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу К/6274 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900201 ПП «Мобілтранс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Мобілтранс» К/6274 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Мобілтранс» (ідентифікаційний код 40808771) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900201 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу С/6270 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900202 ТОВ «Мобілгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Мобілгаз» С/6270 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Мобілгаз» (ідентифікаційний код 33649735) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900202 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу С/6271 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900205 ТОВ «Мобілгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Мобілгаз» С/6271 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Мобілгаз» (ідентифікаційний код 33649735) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900205 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу Г/6874 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06120314201900177 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6874 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06120314201900177 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6687 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06260314201900133 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6687 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06260314201900133 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6688 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900131 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6688 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06080314201900131 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6690 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6690 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06070314201900118 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6689 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06220314201900125 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6689 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06220314201900125 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу Г/6873 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900183 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6873 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900183 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6685 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900163 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6685 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900163 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу К/6698 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900090 ТОВ «Форсажгаз-Бердичів», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Форсажгаз-Бердичів» К/6698 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 41106880) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900090 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу Р/6808 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06130314201900120 ФОП « ОСОБА_18 », ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ФОП « ОСОБА_18 » Р/6808 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримав ФОП « ОСОБА_18 » (ідентифікаційний код НОМЕР_4 ) реєстраційний номер ліцензії 06130314201900120 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6886 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900164 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6886 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900164 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 18.06.2019 (до документу К/6172 від 18.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06090314201900016 ТОВ «Авто-Паливосервіс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Авто-Паливосервіс» К/6172 від 18.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Авто-Паливосервіс» (ідентифікаційний код 39805194) реєстраційний номер ліцензії 06090314201900016 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу Р/6855 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900211 ТОВ «Укр Балон Постач», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Укр Балон Постач» Р/6855 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 01.07.2019 №377-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Укр Балон Постач» (ідентифікаційний код 42117500) реєстраційний номер ліцензії 06080314201900211 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 8836,60 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 21.06.2019 (до документу Є/6560 від 21.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06150414201900014 ТОВ «Новограднафтотрейд», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Новограднафтотрейд» Є/6560 від 21.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 01.07.2019
№378-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №378-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «Новограднафтотрейд» (ідентифікаційний код 41460875) реєстраційний номер ліцензії 06150414201900014 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9989,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу П/6256 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06150414201900010 ТОВ «НК Солар», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «НК Солар» П/6256 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 01.07.2019
№378-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №378-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «НК Солар» (ідентифікаційний код 41814150) реєстраційний номер ліцензії 06150414201900010 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9989,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 18.06.2019 (до документу П/6066 від 18.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900004 ТОВ «Полісся Нафтопродуктплюс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 01 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Полісся Нафтопродуктплюс» П/6066 від 18.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 01.07.2019 №378-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №378-р від 01.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «Полісся Нафтопродуктплюс» (ідентифікаційний код 40537576) реєстраційний номер ліцензії 06250414201900004 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9989,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу К/6854 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900222 ТОВ «Сігнум Газ Груп», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Сігнум Газ Груп» К/6854 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 02.07.2019 №384-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №377-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Сігнум Газ Груп» (ідентифікаційний код 40075878) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900222 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу К/6853 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900223 ТОВ «Сігнум Газ Груп», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Сігнум Газ Груп» Р/6853 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 02.07.2019 №384-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №384-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Сігнум Газ Груп» (ідентифікаційний код 40075878) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900223 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 24.06.2019 (до документу Г/6691 від 24.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06270314201900226 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6691 від 24.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 02.07.2019 №384-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №384-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06270314201900226 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 26.06.2019 (до документу Г/6856 від 26.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06270314201900225 ТОВ «Люкспромгаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Люкспромгаз» Г/6856 від 26.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 02.07.2019 №384-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №384-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Люкспромгаз» (ідентифікаційний код 39755730) реєстраційний номер ліцензії 06270314201900225 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 19.06.2019 (до документу Р/6269 від 19.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900224 ПП «Ірвік», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП «Ірвік» Р/6269 від 19.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 02.07.2019 №384-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №384-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП «Ірвік» (ідентифікаційний код 40689394) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900224 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 20.06.2019 (до документу С/6451 від 20.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900218 ТОВ «Вояж 1», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Вояж 1» С/6451 від 20.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 02.07.2019 №384-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №384-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Вояж 1» (ідентифікаційний код 41109829) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900218 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 27.06.2019 (до документу Г/6948 від 27.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06050414201900015 ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» Г/6948 від 27.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 02.07.2019 №385-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №385-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» (ідентифікаційний код 30597936) реєстраційний номер ліцензії 06050414201900015 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 27.06.2019 (до документу М/6949 від 27.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06050414201900016 ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 02 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» М/6949 від 27.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 02.07.2019 №385-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_13 №385-р від 02.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» (ідентифікаційний код 30597936) реєстраційний номер ліцензії 06050414201900016 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 27.07.2019 (до документу С/6950 від 27.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06200414201900017 ПСП «Батьківщина», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 05 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПСП «Батьківщина» С/6950 від 27.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 05.07.2019 №388-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №388-р від 05.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ПСП «Батьківщина» (ідентифікаційний код 32226442) реєстраційний номер ліцензії 06200414201900017 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 02.07.2019 (до документу М/7105 від 02.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06020314201900230 ТОВ «Етеріум», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 05 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Етеріум» М/7105 від 02.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 05.07.2019 №389-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №389-р від 05.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Етеріум» (ідентифікаційний код 41450846) реєстраційний номер ліцензії 06020314201900230 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 25.06.2019 (до документу К/6811 від 25.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06500314201900233 ТОВ «Призма Стайл», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 08 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Призма Стайл» К/6811 від 25.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 08.07.2019 №392-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №392-р від 08.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Призма Стайл» (ідентифікаційний код 41189679) реєстраційний номер ліцензії 06500314201900233 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції першого заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_14 від 10.06.2019 (до документу У/5675 від 10.06.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06260314201900231 ТОВ «Фактор Нафтогаз», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 08 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Фактор Нафтогаз» У/5675 від 10.06.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 08.07.2019 №392-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №392-р від 08.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Фактор Нафтогаз» (ідентифікаційний код 36134497) реєстраційний номер ліцензії 06260314201900231 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 16.07.2019 (до документу М/7785 від 16.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900244 ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 18 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль» М/7785 від 16.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 18.07.2019 №413-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №413-р від 18.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль» (ідентифікаційний код 32215743) реєстраційний номер ліцензії 06150314201900244 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 16.07.2019 (до документу М/7784 від 16.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900247 ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 18 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль» М/7784 від 16.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 18.07.2019 №413-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №413-р від 18.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль» (ідентифікаційний код 32215743) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900247 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 16.07.2019 (до документу М/7786 від 16.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900248 ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 18 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль» М/7786 від 16.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 18.07.2019 №413-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №413-р від 18.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ПП Нафто торгова фірма «Укр-Петроль» (ідентифікаційний код 32215743) реєстраційний номер ліцензії 06240314201900248 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 09.07.2019 (до документу Г/7433 від 09.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900243 ФОП « ОСОБА_17 », ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 18 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ФОП « ОСОБА_17 » Г/7433 від 09.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 18.07.2019 №413-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №413-р від 18.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримав ФОП « ОСОБА_17 » (ідентифікаційний код НОМЕР_3 ) реєстраційний номер ліцензії 06080314201900243 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 01.07.2019 (до документу П/7015 від 01.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900252 ТОВ «МК Октан-95», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 22 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд ТОВ «МК Октан-95» П/7015 від 01.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 22.07.2019 №417-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №417-р від 22.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «МК Октан-95» (ідентифікаційний код 42762617) реєстраційний номер ліцензії 06250314201900252 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 17.07.2019 (до документу К/7864 від 17.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900021 ТОВ «Імпорт транс сервіс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 19 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Імпорт транс сервіс» К/7864 від 17.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 19.07.2019 №416-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №416-р від 19.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «Імпорт транс сервіс» (ідентифікаційний код 39608851) реєстраційний номер ліцензії 06250414201900021 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 02.07.2019 (до документу С/7095 від 02.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06150414201900022 ТОВ «АТП-М», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 22 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «АТП-М» №С/7095 від 02.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 22.07.2019 №419-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №419-р від 22.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «АТП-М» (ідентифікаційний код 38456125) реєстраційний номер ліцензії 06150414201900022 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 04.07.2019 (до документу Р/7273 від 04.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900023 ТОВ «Житомирський картонний комбінат», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 23 липня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Житомирський картонний комбінат» Р/7273 від 04.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 23.07.2019 №421-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №421-р від 23.07.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «Житомирський картонний комбінат» (ідентифікаційний код 33644098) реєстраційний номер ліцензії 06250414201900023 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 31.07.2019 (до документу К/8443 від 31.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900026 ТОВ «Торгова компанія Соляріс», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 05 серпня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Торгова компанія Соляріс» К/8443 від 31.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 05.08.2019 №439-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №439-р від 05.08.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ТОВ «Торгова компанія Соляріс» (ідентифікаційний код 40283772) реєстраційний номер ліцензії 06250414201900026 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 18.07.2019 (до документу Д/7917 від 18.07.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право зберігання пального реєстраційний номер 06130414201900025 ДП «Малинське лісове господарство», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 05 серпня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ДП «Малинське лісове господарство» Д/7917 від 18.07.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право зберігання пального за 05.08.2019 №439-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право зберігання пального в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №439-р від 05.08.2019), внаслідок чого ліцензію на право зберігання пального незаконно отримало ДП «Малинське лісове господарство» (ідентифікаційний код 13551546) реєстраційний номер ліцензії 06130414201900025 та згідно висновку судової експертизи №89 від 03.02.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 10436,40 гривень.
Відповідно до резолюції в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 від 06.08.2019 (до документу C/8617 від 06.08.2019), яка знаходиться в ліцензійній справі на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06020314201900260 ТОВ «Печерський Двір», ОСОБА_7 доручено розгляд заяви у відповідності до норм чинного законодавства. Проте, ОСОБА_7 , 09 серпня 2019 року, перебуваючи в невстановленому досудовим розслідуванням місці, достовірно знаючи свої службові обов`язки, недбало поставився до виконання покладених на нього службових обов`язків, тобто вчинив дії службовою особою в межах службових обов`язків, а саме в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-ВР, незважаючи на відсутність у вказаній ліцензійній справі необхідних документів, а саме сертифікату, що засвідчує прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, неналежним чином здійснив розгляд заяви ТОВ «Печерський Двір» C/8617 від 06.08.2019 та підписав реєстр суб`єктів господарювання, яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним за 09.08.2019 №446-р (додаток до розпорядження про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним в.о. заступника начальника ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_19 №446-р від 09.08.2019), внаслідок чого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним незаконно отримало ТОВ «Печерський Двір» (ідентифікаційний код 41750548) реєстраційний номер ліцензії 06020314201900260 та згідно висновку судової експертизи №97 від 24.07.2020 спричинено в 2019 році загальному фонду відповідного місцевого бюджету збитки в розмірі 9232,20 гривень.
У вказаних випадках, рішення (розпорядження) про видачу ліцензій Головного управління ДФС у Житомирській області було прийнято в порушення вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», за відсутності сертифікатів, що засвідчують прийняття в експлуатацію об`єкта, а також інших документів, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, внаслідок недбалого ставлення начальника управління по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в Житомирській області ОСОБА_7 до покладених на нього службових обов`язків, що виразилось в неналежному розгляді заяв суб`єктів господарювання, які були доручені йому керівництвом ГУ ДФС в Житомирській області, та підписанні ОСОБА_7 зазначених реєстрів суб`єктів господарювання яким прийнято рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального, чим спричинені в 2019 році загальному фонду відповідних місцевих бюджетів збитки в розмірі 776466 гривень (сімсот сімдесят шість тисяч чотириста шістдесят шість гривень).
Орган досудового розслідування кваліфікував дії ОСОБА_7 за ст. 367 ч.2 КК України, які виразилися в службовій недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам та спричинило тяжкі наслідки.
Обвинувачений ОСОБА_7 вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення не визнав та показав, що в 2019 працював на посаді начальника управління по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Житомирській області. Його посадові обов`язки визначені Положенням про управління, зокрема основний напрямок полягав у організації роботи відділу. Законом України від 19.12.1995 №481 «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», а саме змінами до нього, на органи ДФС було покладено нову об`ємну функцію щодо ліцензування діяльності з оптового і роздрібного продажу пального. У зв`язку з чим, було надано певне програмне забезпечення, і на прийняття заяв від платників податків відведено 20 днів, а на видачу ліцензій 10 днів. Разом з тим, листом ДФС України та усними вимогами керівництва, стояла вимога забезпечити виконання вимог закону і унеможливити ризики пропущення термінів опрацювання заяв та видачі ліцензій. До його посадових обов`язків не входило розгляд заяв про отримання ліцензій. У зв`язку з чим, було прийнято рішення про підсилення відділу ліцензування. Через великий об`єм роботи були також залучені працівники інших відділів. ОСОБА_20 на той час обіймала посаду заступника начальника відділу, також приймала участь у розгляді заяв. Начальник відділу ОСОБА_21 , тривалий час перебував на лікарняному, вийшов на роботу лише у вересні. Організацію процесу прийняття, розгляду та видачі ліцензій було доручено заступнику начальника управління ОСОБА_22 , оскільки останній мав значний досвід на керівних посадах. При цьому, відділ одночасно продовжував виконувати і інші обов`язки по ліцензуванню роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зазначені перестановки в управлінні були погоджені з керівництвом ДФС у Житомирській області. Від керівництва ДФС не надходило жодних роз`яснень, щодо виконання вимог змін Закону, лише директива її виконати. В цілому покладену на них задачу виконали добре, на найвищому рівні. До їх обов`язків не входила перевірка на наявність сертифікатів, щодо введення об`єкту в експлуатацію. Про необхідність наявності сертифіката про введення об`єкту в експлуатацію, дізнався зі змісту підозри. Вважає, що обвинувачення щодо того, що він неналежно розглянув, підготував та вніс на підпис керівництва, є абсурдними, оскільки нічого не готував і не вносив. Відповідно до своїх функціональних обов`язків мав забезпечити розгляд, підготовку документів та організацію роботи управління, що і робив відповідально. Однак, навіть в Положення про управління не були внесені зміни і не додано відповідну функцію, хоча такі зміни були підготовлені завчасно. Вже після внесення змін до Положення, тобто після 22.07.20219 було прийнято рішення стосовно лише трьох ліцензій. Таким чином, ним особисто після 22.07.2019 було забезпечено розгляд лише двох заяв про отримання ліцензії. Що свідчить про те, що йому взагалі не можна було інкримінувати службову недбалість щодо неналежного виконання функціональних обов`язків раніше, ніж вони в нього з`явилися. Вважає, що обвинувачення ґрунтується на окремій думці його підлеглого, який на той час перебував у декретній відпустці. А також на припущеннях експерта, яка вийшла за межі своїх повноважень, за що була притягнута до відповідальності, наразі анульовано її ліцензію на зайняття експертною діяльністю. Зазначив, що кошти, які йому інкримінуються як завдання матеріальних збитків, це лише адміністративна послуга, а не заподіяння шкоди бюджету, це лише адміністративні платежі. Були одиничні випадки відмови у видачі ліцензії, однак самої процедури відмови, не було. Процедура полягала у розгляді заяв, а не їх перевірка. По завершенню розгляду заяви готувався відповідний пакет документів, який передавався на розгляд керівництву. Жодних висновків за результатам розгляду не складали, оскільки це нічим не передбачено.
Відповідно до ст. 2 КПК України завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод, законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
За ч.2 ст. 17 КПК України ніхто не зобов`язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданим, якщо сторона обвинувачення не доведе винуватість особи поза розумним сумнівом.
В свою чергу стандарт доведення «поза розумним сумнівом», визначений практикою ЄСПЛ (рішення від 18 січня 1978 року у справі «Ірландія проти Сполученого Королівства» (Ireland v. the United Kingdom), п. 161, Series A № 25), може випливати із сукупності ознак чи неспростовних презумпцій, достатньо вагомих, чітких і узгоджених між собою.
Згідно вимог ст. 92 КПК України обов`язок доказування обставин, передбачених ст. 91 цього Кодексу, покладається на сторону обвинувачення безпосередньо у судовому засіданні.
Так,на обґрунтуваннявинуватості ОСОБА_7 у вчиненніінкримінованого кримінальногоправопорушення сторонаобвинувачення посилаєтьсяна фактичнідані,які дослідженісудом безпосередньов судовомузасіданні.
Свідок ОСОБА_23 показала, що в 2019 займала посаду головного державного інспектора ревізора відділу ліцензування алкогольних напоїв і пального. Свириденко був її керівником, начальником відділу. В червені-липні 2019 здійснювала технічні дії по опрацюванню документів, а саме набрання ліцензій в базі на право торгівлі і зберігання пальним. Мала опрацювати вказані відомості до 01.07.2019. Такого роду функція не входила до її посадових обов`язків, виконувала це доручення за вказівкою безпосереднього керівника ОСОБА_24 до бази заяву, в якій зазначала, суб`єкта господарювання, наявність про оплату. У кого саме знаходилися документи не пам`ятає, хто саме розглядав та опрацьовував ліцензійні справи не пам`ятає. Була досить значна кількість заяв, мали за чотири дні встигнути все внести. Їй невідомо хто приймав рішення про видачу ліцензій. Не пам`ятає чи під час допиту на досудовому розслідуванні вказувала осіб, які приймали рішення про видачу ліцензій. Начальником відділу був ОСОБА_25 , однак останній на той час був на лікарняному. Виконуючого обов`язки не було, тому ОСОБА_26 давав вказівки усьому відділу, оскільки начальник був відсутній. Це був новий вид ліцензування, коли саме з`явився такий функціонал не пам`ятає. На момент внесення заяв, таких посадових функцій у них не було. Їй невідомо чи по цих заявах було прийнято рішення про видачу ліцензій.
Свідок ОСОБА_27 показала, що в червені 2019 працювала на посаді головного державного інспектора, ОСОБА_26 був начальником відділу. В червні-ліпні 2019 її залучали до роботи по внесення інформації до бази даних, яка запрацювала наприкінці місяця. До даної роботи її залучили за проханням ОСОБА_28 , оскільки не вистачало людей. Виконувала технічну роботу, вносила заяви по роздрібній торгівлі пальним, інформацію про юридичну особу, код, місце здійснення діяльності, касовий апарат. Їй невідомо хто приймав рішення про видачу вказаних ліцензій щодо продажу пального.
Свідок ОСОБА_20 показала, що 18.06.2019 була призначена на посаду заступника начальника відділу контролю за діяльністю суб`єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю підакцизними товарами. До її посадових обов`язків не входило розгляд заяв про видачу ліцензій на право зберігання і торгівлю пальним. Їй була надана вказівка ОСОБА_26 у відділі ліцензування займатися вивченням справ по ліцензуванню палива, оскільки начальник даного відділу тривалий час хворів. Бази по пальному не працювали, розпочали роботу 25.06 чи 26.06., у них залишалося два дні на їх підготовку. Заявка і документи подавалися через канцелярію, після накладення резолюції начальником управління ОСОБА_26 до виконання, опрацьовувалися. До кожної заяви подавався великий пакет документів. Крім того, через базу перевіряли касовий апарат, об`єкт оподаткування, наявність сплати, місце зберігання або торгівлі. Ліцензування розпочалося з 01.07.2019. В цілому видали близько 220 ліцензій, а 30 відмовили, оскільки не було повного пакету документів. Реєстр осіб яким надано право на роздрібну торгівлю і зберігання пального це додаток до розпорядження. Запускається і легалізується ліцензія розпорядженням начальника ГУ ДПС у Житомирській області. Дане розпорядження вноситься в базу, після чого проекти ліцензій в базі легалізуються і завантажуються на центральний рівень, після чого їх бачить вся Україна. Це був новий вид ліцензування. Всі пакети документів ретельно перевірялися. В разі виявлення недоліку та після його не усунення, йшла відмова в наданні ліцензії. Факт перевірки конкретною особою конкретної заяви не засвідчувався, оскільки це нічим не передбачено. Їй невідомо чи був зобов`язаний ОСОБА_26 повторно перевіряти ці заяви із додатками особисто. Потім ліцензійні справи незрозумілим чином, були виявлені у відділу палива, а не у відділі ліцензування. А потім, зі справи почали зникати документи. У зв`язку з чим було призначено службову перевірку, яку проводив відділ внутрішнього відомчого контролю. Було виявлено, що у ліцензійних справах відсутні всі документи. Документи які стосувалися землі, дозволи, акти введення в експлуатацію були у паперовому вигляді прикріплені до ліцензійної справи, до бази не вносилися. Головний інспектор ОСОБА_29 , був не згоден з результатами перевірки, висловив свою окрему думку. В якій зазначив, що для видачі ліцензії, вони приймали не ті акти введення в експлуатацію, вважав що мав бути лише сертифікат ДАБІ, хоча законом передбачена альтернатива.
Свідок ОСОБА_25 показав, що в 2019 обіймав посаду начальника відділу ліцензування підакцизних товарів. З квітня по серпень перебував на лікарняному. Участі по оформленню документів не приймав, не знає хто виконував обов`язки по ліцензуванню пального.
Свідок ОСОБА_30 показав, що 09.08.2019 перебував на посаді головного державного ревізора інспектора відділу контролю за обігом пального. До його посадових обов`язків входило здійснення перевірки суб`єктів ліцензування по пальному. Окрім нього, участь в перевірці приймали ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 . За результатами перевірки складалися акти або довідки, в разі відсутності порушень. Ними здійснювалася фіксація порушень щодо подачі недостовірних даних, які подавали ДПІ. Це були типові порушення вказані в доповідних записках, не може пригадати які саме, це певні документи з переліку. Були випадки анулювання ліцензії, але конкретизувати не може, оскільки не займався питанням ліцензування.
Свідок ОСОБА_34 показав, що в 2019 працював на посаді директора ТОВ «СігмумГазГруп». Подавав до податкової пакет документів про отримання ліцензії на продаж пального. На час подачі пакету документів був ознайомлений з вимогами ЗУ №481 ст.15 «Про обіг пального та спирту». В поданому пакеті документів були відсутні акти про введення в експлуатацію об`єкта, а була лише довідка, яка засвідчує, що заправка є об`єктом підвищеної небезпеки. За результатами розгляду його заяви було видано ліцензію. Працював директором до 2020, ліцензія також діяла.
Свідок ОСОБА_35 показав, що в 2019 працював директором «Укрінтрейд полісся». Для отримання ліцензії на роздрібний продаж пального подав відповідний пакет документів до ДПІ. Готували документи відповідно до вказаного переліку, наразі вже не може пригадати, які саме. За результатами розгляду отримали ліцензію, користувалися, потім її було анульовано, однак через суд поновили.
Свідок ОСОБА_17 показав, що в 2019 звертався до податкової з пакетом документів на отримання ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, мав дві газові заправки. Перед подачею документів подав повний пакет документів. Додаткових документів не потребували. Отримав дві ліцензії на кожну заправку.
Свідок ОСОБА_36 показав, що в 2019 працював на посаді головного державного інспектора. Перебував у відпустці по догляду за дитиною до серпня-вересня 2019. Коли вийшов на роботу, не пам`ятає чи був у безпосередньому підпорядкуванні ОСОБА_26 . Не пам`ятає чи у вересні 2019 проводив перевірку ліцензійних справ щодо наявності або відсутності переліку необхідних документів. Також не пам`ятає чи складав доповідну записку за фактом виявлення недоліків.
Свідок ОСОБА_12 показала, що в 2019 займала посаду заступника голови ДФС в Житомирській області. До її посадових обов`язків входило організація роботи аудиту, підрозділу акцизу фізичних осіб. Керівником підакцизного відділу був ОСОБА_26 , який був зобов`язаний забезпечити належну організацію роботи відділу. При цьому, особисто ОСОБА_26 не повинен був перевіряти кожну ліцензійну справу, він мав організувати роботу відділу. Зазначила, що були обмежені строки виконання директиви по видачі ліцензій на пальне. Випадків неналежного виконання ОСОБА_26 посадових обов`язків не було. Їй невідомо чи були випадки скасування ліцензій.
Свідок ОСОБА_37 показав, що в 2019 був директором ПП «Мобіл транс», яка займалася здійсненням роздрібної торгівлі. Особисто не займався подачею документів для отримання ліцензії, мабуть це робила бухгалтерія. Подавали документи відповідно до встановленого на той час переліку. Ліцензію отримали, що свідчило про те, що весь пакет документів був у наявності. Надавалися витяги з реєстру майнових прав на нерухоме майно, акти про введення об`єктів в експлуатацію, без вказаних документів вони б не отримали ліцензію.
Стороною обвинувачення також заявлялися для виклику свідки ОСОБА_22 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_44 . Незважаючи на сприяння суду у їх виклику, сторона обвинувачення протягом двох років, в порушення вимог ст. 23 КПК України, не забезпечила їх явку до суду, у зв`язку з чим суд припинив їх виклик, що узгоджується зі сталою практикою Верховного Суду.
Також на обґрунтування обвинувачення надано: витяг з ЄРДР від 08.10.2019 з правовою кваліфікацією за ст. 367 ч.2 КК України; протокол обшуку від 19.11.2019; протокол обшуку від 19.11.2019; протокол обшуку від 19.11.2019; розпорядження ГУ ДФС у Житомирській області про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та ліцензій на право зберігання пального по запитуваним суб`єктам господарювання; протокол огляду від 22.11.2019 (т.2); наказ ДПС України №14 від 12.07.2019 про затвердження положень про територіальні органи ДПС; положення про ГУ ДПС у Житомирській області від 12.07.2019; наказ ГУ ДПС у Житомирській області №59 від 12.09.2019; положення про управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Житомирській області від 12.09.2019; наказ ГУ ДПС у Житомирській області №519 від 13.11.2019; наказ ДФС України №80 від 01.02.2019; положення про ГУ ДФС у Житомирській області №80 від 01.02.2019; наказ ГУ ДФС №1317 від 22.07.2019; наказ ГУ ДФС №2191 від 10.10.2018; положення про управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Житомирській області від 10.10.2018; наказ ГУ ДФС №488 від 14.03.2019; лист №11724/1-2 від 22.11.2019; супровідний лист №4755/5/06-30-01 від 20.12.2019 про направлення матеріалів; акт перевірки інформації, зазначеної в додатку 3 до доповідної записки управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС від 23.09.2019 №34/06-30-32-03-06; зауваження до акту №163/06-30-01-02-07 від 11.12.2019; окрема думка до акту перевірки від 11.12.2019 №163/06-30-01-02-07; лист №15/1-5 вих-20 від 03.01.2020; довідка Управління Північного офісу Держуаудитслужби в Житомирській області від 24.01.2020. (т.3); висновок експерта №89 від 03.02.2020. (т.4); розпорядження ГУ ДФС у Житомирській області про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним; реєстри суб`єктів господарювання; акт перевірки щодо правомірності видачі ліцензій суб`єктам господарювання, які здійснюють зберігання пального для власних потреб та роздрібну торгівлю пальним №103/06/30-14-14 від 17.04.2020; протокол огляду від 04.06.2020. (т.5); розпорядження ГУ ДФС у Житомирській області про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним; реєстри суб`єктів господарювання; висновок експерта №97 від 24.07.2020; висновок експерта №1.1-0066:20 від 13.04.2020; висновок експерта №1.1-0023:20 від 31.07.2020 (т.6); ліцензійні справи.
Суд, здійснюючи судовий розгляд з дотримання загальних засад кримінального провадження, зокрема на основі змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, в межах висунутого обвинувачення, повно, всебічно та об`єктивно дослідивши докази, надані стороною обвинувачення, дійшов висновку, що пред`явлене обвинувачення ОСОБА_7 не знайшло свого підтвердження в суді.
Так, відповідно до ч.2 ст. 367 КК України службова недбалість тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, що спричинило тяжкі наслідки.
Вказаний склад злочину, як і будь-який інший містить обов`язкові елементи: суб`єкт, суб`єктивна сторона, об`єкт, об`єктивна сторона.
З суб`єктивної сторони цей злочин характеризується злочинною самовпевненістю (службова особа передбачає, що внаслідок невиконання чи неналежного виконання нею службових обов`язків правам і законним інтересам може бути завдано істотну шкоду, але легковажно розраховує на її відвернення) або злочинною недбалістю (службова особа не передбачає, що в результаті її поведінки може бути завдано істотну шкоду, хоча повинна була і могла це передбачити).
Об`єктивна сторона службової недбалості включає в себе наявність наступних складових: 1) діяння у формі невиконання чи неналежного виконання службовою особою своїх службових обов`язків через недбале або несумлінне ставлення до них (дія чи бездіяльність); 2) суспільно небезпечні наслідки у вигляді істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб; 3) причинний зв`язок між діянням (бездіяльністю) та наслідками.
Системний аналіз положень ст. 367 КК України дає підстави вважати, що відповідальність за цією нормою настає лише у випадку, якщо дії, невиконання чи неналежне виконання яких спричинило передбачені в зазначеній статті наслідки, входили у коло обов`язків цієї особи, або якщо обов`язок діяти відповідним чином юридично був включений (законом, указом, постановою, наказом , інструкцією тощо) до кола службових повноважень такої особи.
Об`єктивний критерій злочинної недбалості здебільшого має нормативний характері і означає обов`язок суб`єкта передбачити можливість настання суспільно небезпечних наслідків. Цей обов`язок ґрунтується на законі і визначається у спеціальних правилах (інструкціях, положеннях) або договорах відповідно до посадового статуту працівника, його професійних функцій, технічних і побутових умов, стосунків з іншими особами, в тому числі і з потерпілими. Відсутність обов`язку передбачити можливий результат своєї поведінки виключає відповідальність особи за фактично заподіяну школу.
Покладення тих чи інших обов`язків на конкретну особу, яка вчинила або не вчинила певне діяння, саме по собі ще не є достатнім для обґрунтування її кримінальної відповідальності. Необхідно встановити, чи була у цієї особи реальна можливість передбачити наслідки своїх дій (бездіяльності). Таким чином, суб`єктивний критерій означає, що особа могла (мала фактичну можливість) передбачити настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння. Ця можливість пов`язується з такими обставинами : 1) конкретна ситуація, в якій вчиняється діяння, повинна створювати для себе об`єктиву реальність передбачити наслідки; 2) за своїми індивідуальними якостями, особа повинна мати можливість правильно оцінити ситуацію, що склалася і передбачити наслідки. Тобто, не повинно бути таких обставин, що стосуються ситуації та особи, які створювали б неможливість передбачення шкідливих наслідків.
Для кваліфікації діяння за ст. 367 КК України необхідно встановити, що вони вчинено службовою особою при виконанні владних, організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов`язків. Отже дія чи бездіяльність службової особи повинні бути обумовлені її службовим становищем.
Згіднонаказу ГУ ДФС в Житомирській області №1-о від 02.01.2018 ОСОБА_7 призначено на посаду начальника управління по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в Житомирській області.
В період з 01.07.2019 по 22.07.2019 у обвинуваченого та очолюваного ним управління не було службових обов`язків, які стосувалися видачі ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального. Зміни до Положення «Про управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів» були внесені лише 22.07.2019 наказом № 1217 про внесення змін до наказу № 2191 від 10.10.2018, згідно якого управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області виконує такі функції та процедури, зокрема, організація видачі та видача суб`єктам господарювання ліцензій та податків до них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пального, зберігання пального.
Отже, з інкримінованих ОСОБА_7 85 ліцензій, в період коли на Управління по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів було покладено ці службові обов`язки, було видано лише шість. Серед цих шести випадків ОСОБА_7 було організовано розгляд лише двох заяв «ТОВ «Торгова компанія «Солярис», а щодо ТОВ «МК Октан-95», ТОВ «Житомирський картонний комбінат», ДП «Малинське лісове господарство» та ТОВ «Печерський Двір» розгляд заяв було забезпечено до 22.07.2019, тобто за відсутності відповідного обов`язку.
Частиною 2 ст. 367 КК України, передбачено відповідальність за вчинення того самого діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.
Об`єктивна сторона службової недбалості включає в себе ряд ознак: 1) діяння у формі невиконання чи неналежного виконання службовою особою своїх службових обов`язків через недбале чи несумлінне ставлення до них (дія чи бездіяльність); 2) суспільно небезпечні наслідки у вигляді істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб (ч. 1ст. 367 КК) або тяжких наслідків (ч. 2ст. 367 КК); 3) причинний зв`язок між діянням (бездіяльністю) та наслідками (постанова Верховного Суду № 466/7075/14 від 23.01.2020).
Крім того, службова недбалість належить до злочинів з матеріальним складом, який визнається закінченим з моменту заподіяння тяжких наслідків, які в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Станом на 01.01.2019 прожитковий мінімум для працездатних осіб становив 2102 грн., то неоподатковуваний мінімум доходів громадян на період з 01.01.2019 до 31.12.2019 складав 1051 грн.
Отже, для притягнення до кримінальної відповідальності за ст.367 ч.1 КК України у 2019 році мала бути заподіяна шкода не менше 105100 грн.
За умови вартості шести сертифікатів із середніми наслідками (СС2) 9232 грн. 20 коп., то у розрахунку на шість об`єктів загальна сума могла складати лише 55393 грн. 2 коп., що явно менше ніж мінімальна сума, необхідна для притягнення до кримінальної відповідальності навіть за ч.1 ст.367 КК України у 2019 році.
За таких обставин суд дійшов обґрунтованого висновку, що у обвинуваченого були відсутні службові обов`язки, які стосувалися видачі ліцензій, а після 22.07.2019 видані шість ліцензій не утворюють склад правопорушення, оскільки матеріальних збитків не заподіяно, тобто відсутній причинний зв`язок між заподіяною шкодою та діяннями обвинуваченого.
Пунктом 3.3.1 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, передбачено, що начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується здійснення керівництва діяльністю та організація роботи структурного підрозділу ГУ відповідно до регламенту ГУ та положення про структурний підрозділ.
Відповідно до п.3.3.5 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується організація, забезпечення контролю в межах компетенції виконання структурним підрозділом Конституції України, законів України, актів і доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України, рішень колегії ДФС, ГУ, доручень керівництва ГУ (визначених наказами і розпорядженнями ГУ, протокольними дорученнями щотижневих апаратних нарад керівного складу, планами роботи, тощо), запитів і звернень народних депутатів України, запитів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, громадян та платників податків.
Пунктом 3.3.5 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується розгляд вхідної кореспонденції.
Згідно з п.3.3.15 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечується розробка та внесення у встановленому порядку начальнику ГУ проектів організаційно-розпорядчих документів з питань, що належить до сфери діяльності ГУ.
У відповідності до п. 5.1 Положення про управління за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого Наказом ГУ ДФС у Житомирській області №2191 від 10.10.2018, начальник управління несе персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на управління основних завдань і функцій згідно з чинним законодавством.
Стороною обвинувачення не зазначено, які саме обов`язки було порушено ОСОБА_7 , оскільки жоден з перелічених вище обов`язків порушено не було, а навпаки останнім було забезпечено розгляд вхідної кореспонденції, що узгоджується п.3.3.11.2 Положення. При цьому, ОСОБА_7 особисто не розглядав заяви суб`єктів господарювання (оскільки не зобов`язаний був це робити, а лише забезпечити їх розгляд) і не приймав рішення (розпорядження) про видачу ліцензій. Здійснення розгляду заяв суб`єктів господарювання не віднесено до його службових повноважень. У той же час ОСОБА_7 , відповідно до своїх функціональних обов`язків, забезпечив їх розгляд, що підтверджено дослідженими в судовому засіданні доказами та показами свідків.
Згідно п. 7 «Порядку внесення плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта, та її розміру» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461, плата за видачу сертифіката зараховується до доходів загального фонду місцевого бюджету.
Пунктом 23 «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461 передбачено, що сертифікат видається органом державного архітектурно-будівельного контролю.
В частині 5 статті 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 №3038-VI зазначено, що усі об`єкти поділяються за такими класами наслідків (відповідальності): незначні наслідки СС1; середні наслідки СС2; значні наслідки СС3. До незначних наслідків (СС1) не можуть бути віднесені об`єкти: об`єкти які підлягають оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 № 2059-VIII в якому зазначено, що другою категорією видів планової діяльності та об`єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля є: зберігання та переробка вуглеводневої сировини (газу природного, газу сланцевих товщ, газу, розчиненого у нафті, газу центрально-басейнового типу, газу (метану) вугільних родовищ, конденсату, нафти, бітуму нафтового, скрапленого газу).
Згідно п. 3 «Порядку внесення плати за видачу сертифіката та, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта, та її розмір» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461 (далі-Порядок 461), розмір плати за видачу сертифіката становить для закінчених будівництвом об`єктів: із середніми (СС2) наслідками 4,6 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; із значними (СС3) наслідками 5,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Відповідно до ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 № 2629-VIII, прожитковий мінімум для працездатних осіб у 2019 році становив: з 01.01.2019 по 30.06.2019 1921, 00 грн., з 01.07.2019 по 30.11.2019 2007,00 грн., з 01.12.2019 по 31.12.2019 2102,00 гривень.
У відповідності до п. 10-1) статті 69 Бюджетного Кодексу плата за ліцензії на певні види господарської діяльності та сертифікати, що видаються виконавчими органами відповідних місцевих рад, зараховуються до Доходів загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів відповідного бюджету.
Разом з тим, слід зазначити, що плата за сертифікати, які видаються органами державного архітектурно-будівельного контролю не відноситься до податків, чи зборів, або ж інших обов`язкових платежів, контроль за сплатою яких покладено на органи Державної фіскальної служби (в період часу, у який відбувається розгляд заяв на видачу ліцензій та видача ліцензій).
В свою чергу, ОСОБА_7 не знав, і не повинен був знати порядок внесення цієї плати, контролювати її внесення або вчиняти інші функції, покладені на зовсім інші державні органи.
На момент подачі ліцензії ставилося питання щодо того, чи відносяться до нерухомого майна модульні автомобільні заправні/газозаправні пункти. Відповідно до судової практики, яка існувала на час вчинення інкримінованих діянь, дані установки не є нерухомим майном. Дані об`єкти не підпадають під визначення об`єктів завершеного будівництва, оскільки, будь-яких будівельних робіт для їх створення не здійснювалося, а тому сертифікати про прийняття об`єктів будівництва в експлуатацію на вказані об`єкти не могли бути видані.
Таким чином, розміщення модульних АНЗП/АЗП, установка та монтаж яких проводилася без здійснення будівельних робіт та без улаштування фундаменту, не потребують документів, що дають право на їх виконання. Вказана практика висвітлена в численних рішеннях Верховного Суду України (від 26.06.2018 справа № 816/1533/17).
Стороною обвинувачення не надано жодного доказу про те, що всі об`єкти відповідно до отриманих ліцензій, є нерухомим майном. Крім того, відповідні експертні дослідження стороною обвинувачення не проводилися, і їх висновки суду не надавалися. При цьому, згідно положень ЗУ № 481 отримувати право на зберігання пального суб`єктам господарювання необхідно було навіть у випадку зберігання пального у нестаціонарних ємкостях місткістю понад 5 літрів. Зазначені ємкості не відносяться до об`єктів нерухомості, що спростовує доводи сторони обвинувачення про те, що згідно Закону ліцензії на право зберігання та торгівлі пального могли бути отримані лише на об`єкти нерухомого майна .Серед інкримінованих у провадженні 85 випадків видачі ліцензій, 9 видано на право зберігання пального.
Разом з тим, ні Положення, ні будь який інший нормативно-правовий акт, не містить даних про обов`язок ОСОБА_7 здійснювати які б то не було функції, пов`язані з адмініструванням чи сплатою коштів за видачу іншими органами - Державною архітектурно будівельної інспекцєюї сертифікатів прийняття завершених будівництвом об`єктів в експлуатацію, або пов`язані із цим контрольних функцій. При цьому, останній не міг знати, і не був зобов`язаний бути обізнаним ні про порядок сплати коштів за отримання сертифікатів, ні взагалі про те, що їх отримання є платним.
Також стороною обвинувачення не враховано той факт, що кошти сплачені за видачу сертифікатів завершених будівництвом об`єктів в експлуатацію, не відносяться ні до податків, ні до інших обов`язкових платежів чи зборів, а сплачуються за надання послуг. При цьому, в разі прийняття рішення про відмову у видачі сертифіката здійснена оплата повертається за зверненням замовника.
З огляду на наведене, твердження сторони обвинувачення, про нібито заподіяння ОСОБА_7 збитків внаслідок не надходження до місцевого бюджету певної суми коштів, є хибним, оскільки органами ДАБІ послуги також надано не було, тому в свою чергу збитки також не понесені. Шкода не може бути заподіяна шляхом нездійснення оплати послуг, які не були надані та не повинні були бути надані. При тому, внаслідок відмови у видачі сертифікату або відсутність підстав для його видачі, сплачені кошти повертаються замовнику.
Висновок сторони обвинувачення про нібито заподіяння шкоди, є лише припущенням і не доведено належними та допустимими доказами.
Згідно п.4 ч.2 ст. 36 КПК України прокурор уповноважений особисто проводити слідчі (розшукові) та процесуальні дії в порядку, визначеному цим Кодексом.
Сторона обвинувачення, згідно ч.2 ст. 93 КПК України здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Звернення прокурора до Держаудитсліжби з проханням прийняти участь «у дослідженні документів кримінального провадження» не передбачена КПК, а тому не відноситься до дій, зазначених у ч.2 ст. 93 КПК України. Крім того, вказаний лист суперечить положенням п.3.2 Порядку взаємодії між органами державної контрольно-ревізійної служби та органами прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України № 356/1025/685/53 від 19.10.2006. Зокрема, у зверненні має бути зазначено дату з якої необхідно залучити спеціаліста для проведення перевірки та на який термін, повну назву об`єкта контролю. Згідно цього Порядку спеціаліст залучається або для участі в перевірках, що проводяться правоохоронними органами, або ж у проведенні слідчої дії, в даному кримінальному провадженні спеціаліст приймала участь у дослідженні документів кримінального провадження. При цьому, у листі відсутні додатки, які саме документи мають були досліджені.
Отже, надання працівником Держаудитслужби відповідей на поставлені прокурором питання не є слідчою (розшуковою) дією чи іншою процесуальною дією, передбаченою КПК та в розумінні КПК не є джерелом доказів.
Згідно п.3.1 Порядку № 346 у ході перевірки спеціаліст використовує свої спеціальні знання і в межах компетенції надає консультації та відповіді на порушені питання, при цьому фіксує факти порушення законодавства з питань використання і збереження фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильності визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов`язань, стану і достовірності бухгалтерського обліку і фінансової звітності, визначає розмір заподіяної шкоди (збитків) та посадових (службових) осіб, внаслідок дій або бездіяльності яких допущено порушення законодавства та завдано матеріальну шкоду. В даному кримінальному провадженні спеціалісти Держаудитслужби фактично дали правову оцінку діям спеціалістів іншого органу щодо правильності виконання ними своїх повноважень.
Згідно п.2.10 Порядку розмір матеріальної шкоди (збитків) відображається в акті ревізії, однак в даному кримінальному провадженні така дія проведена не була, тобто ревізія не проводилася, а складалися довідки.
Крім того, Положенням про Державну аудиторську службу України, затвердженим постановою КМУ № 43 від 03.02.2016, передбачено, що вона реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю. Надання відповідей на питання прокурора не відноситься до повноважень Держаудитслужби, оскільки не підпадає під її завдання та жодним чином не пов`язано з державним фінансовим контролем.
В довідках Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 24.01.2020, 14.07.2020, на які посилається сторона обвинувачення, зазначено, що за отримання сертифікатів надходження до загального фонду місцевого бюджету могло б становити певну суму. Про наявність збитків у цих довідках взагалі нічого не зазначено. Припущення про те, що надходження могло б становити, не є констатацією заподіяних збитків.
Крім того, довідки зроблені спеціалістом-юрисконсультом, який не є економістом, що ставить під сумнів у якій галузі проводилася перевірка.
Тобто доводи сторони обвинувачення про заподіяння шкоди, є лише припущеннями, а відповідно до ст.62 Конституції України, обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях, а всі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачяться на її користь.
Отже листи прокурора від 03.01.2020, 23.06.2020 суперечать вимогам положення п.3.2 Порядку взаємодії між органами державної контрольно-ревізійної служби та зокрема, органами прокуратури. До того ж, згідно Порядку, спеціаліст залучається або для участі у перевірках, що проводяться правоохоронними органами, або для проведення слідчої дії. Так, в даному випадку, спеціаліст приймала участь у дослідженні документів кримінального провадження. Натомість, ревізію не було проведено взагалі, а проведена дія немає ні назви, ні відповідної правової регламентації.
З огляду на наведене, листи прокурора ОСОБА_45 № 15/1-5 вих. 20 від 03.01.2020, № 15/1-1016 вих. 20 від 23.06.2020 до управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області та довідки від 24.01.2020, 14.07.2020 Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, суд визнає недопустимими доказами.
У зв`язку з визнанням зазначених документів недопустимими доказами, спрацьовує Правило визначення допустимості доказів «отруєне дерево дало отруєні плоди», спрацьовує «ефект доміно».
У рішенні від 30 червня 2008 по справі «Гефген проти Німеччині» Європейський суд з прав людини застосував доктрину «плодів отруєного дерева», відповідно до якої, якщо джерело доказів є неналежним, то всі докази, отримані з його допомогою, будуть такими ж.
З огляду на наведене, у зв`язку з тим, що довідка Держаудитслуби від 14.07.2020 є недопустимим доказом, в свою чергу, не може бути допустимим доказом, висновок експертизи № 97 від 24.07.2020, який встановлює документальне підтвердження висновків довідки, суд визнає недопустимими доказами.
А також довідка Держаудитслуби від 24.01.2020 є недопустимим доказом, в свою чергу, висновок судової експертизи № 89 від 03.02.2020, суд визнає недопустимими доказами.
Що стосується висновку експертизи, в постанові про призначення експертизи прокурор ставить питання про документальне підтвердження інформації, викладеної в довідці працівниками Держаудитслужби ОСОБА_46 та ОСОБА_47 , у той час судом встановлено, що ця довідка підписана лише ОСОБА_48 . Друге та третє питання поставлені перед експертом є суто правовими і до завдань економічної експертизи та компетенції експерта-економіста не відносяться. При цьому, у другому питанні зазначено «сума нарахована у довідці», однак як встановлено судом під час дослідження довідки в ній не нараховано ніяких сум, а лише викладено припущення про можливе надходження. Тобто питання поставлене перед експертом не відповідає фактичним обставинам справи. Звертає на себе увагу та обставина, що прокурор описав 117 ліцензійних справ, надав згідно додатку 122 справи, а у довідці зроблено висновок лише щодо 59 ліцензійних справ.
Відповідно до п.2.3 Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, затвердженої наказом МЮУ від 08.10.1998 № 53/5 експерту забороняється вирішувати питання, які виходять за межі спеціальних знань експерта та з`ясування питань права.
Як вбачається з дослідницької частини експертизи експерт не досліджував документи бухгалтерського та податкового обліку, документи про економічну діяльність підприємств і організацій, де зафіксована інформація про господарські операції. Юридична оцінка наданих на дослідження документів та встановлення фактичних обставин справи не відноситься до компетенції судового експерта-економіста. До того ж проведенню експертизи не передувало проведення перевірки (ревізії), оскільки довідка від 24.01.2020 не є актом перевірки чи ревізії і містить лише відповіді на питання поставлені прокурором.
Крім того, у відповіді на друге питання експерт вийшла за межі своєї компетенції, визначила суму, яка нібито була «нарахована» у довідці від 24.01.2020, у той час у довідці зазначено лише припущення, а не категоричний висновок. Надання умовно-ймовірних висновків щодо економічних наслідків (втрачені активи та/або недоотримані доходи) обставин (порушень), які не відбулися і мають форму припущення не відповідає принципам законності та об`єктивності судової експертизи.
За рішенням дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України від 26.08.2020 до експерта ОСОБА_49 застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження, оскільки висновки викладені в експертизі призвели до отримання недостовірних висновків судової експертизи № 89 від 03.02.2020. Крім того, заявлене експертом заявлено клопотання про витребування додатково ліцензійні справи, які не є об`єктами дослідження експерта-економіста. Предмет дослідження ліцензійні справи не відносяться до компетенції експерта-економіста. Експерт надала відповіді на питання, які не відносяться до завдань економічної експертизи та до компетенції експерта-економіста.
Слушними є доводи сторони захисту про визнання недопустимим акт перевірки щодо правомірності видачі ліцензій суб`єктами господарювання, які здійснюють зберігання пального для власних потреб та роздрібну торгівлю пальним за №103/06-30-14-14 від 17.04.2020, складений ГУ ДПС у Житомирській області.
Відповідно до ч.3 ст.17 КПК України підозра, обвинувачення не можуть ґрунтуватися на доказах, отриманих незаконним шляхом.
Згідно п.4 ч.2 ст.36 КПК України прокурор уповноважений особисто проводити слідчі (розшукові) та процесуальні дії в порядку, визначеному цим Кодексом.
Стороною обвинувачення суду надано акт робочої групи ГУ ДПС у Житомирській області щодо правомірності видачі ліцензій суб`єктами господарювання, які здійснюють зберігання пального для власних потреб та роздрібну торгівлю пальним.
Жодним Законом чи падзаконним нормативно-правовим актом не не передбачено повноважень органів Державної податкової служби на здійснення перевірок щодо правомірності видачі ліцензій суб`єктам господарювання, які здійснюють зберігання пального для власних потреб та роздрібну торгівлю пальним. Отже даний акт у розумінні КПК не є джерелом доказів. При цьому, звертає на себе увагу та обставина, що жодне рішення про видачу ліцензій не скасовано.
З огляду на наведене, суд визнає недопустимим доказом акт ГУ ДПС у Житомирській області №103/06-30-14-14 від 17.04.2020.
Згідно з ч.3 ст.373 КПК обвинувальний вирок не може ґрунтуватися на припущеннях і ухвалюється лише за умови доведення у ході судового розгляду винуватості особи у вчиненні кримінального правопорушення.
В свою чергу з боку обвинувачення не було зібрано достатньо належних і допустимих доказів на підтвердження службової недбалості з боку ОСОБА_7 , тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам та спричинило тяжкі наслідки.
В численних рішеннях Верховний Суд підкреслював, що обвинувальний вирок ухвалюється судом лише в тому випадку, коли вина обвинуваченої особи доведена поза розумним сумнівом. Також Верховний Суд визначав, що стандарт доведення поза розумним сумнівом означає, що сукупність обставин справи, встановлена під час судового розгляду, виключає будь-яке інше розумне пояснення події, яка є предметом судового розгляду, крім того, що інкримінований злочин був вчинений і обвинувачений є винним у вчиненні цього злочину.
Поза розумним сумнівом має бути доведений кожний з елементів, які є важливими для правової кваліфікації діяння.
Для дотримання стандарту доведення поза розумним сумнівом недостатньо, щоб версія обвинувачення була лише більш вірогідною за версію захисту. Законодавець вимагає, щоб будь-який обґрунтований сумнів у тій версії події, яку надало обвинувачення, був спростований фактами, встановленими на підставі допустимих доказів, і єдина версія, якою розумна і безстороння людина може пояснити всю сукупність фактів, установлених у суді, - є та версія подій, яка дає підстави для визнання особи винною за пред`явленим обвинуваченням.
Таким чином, з урахуванням викладеного вище, в ході судового розгляду за наслідками всебічного, повного й неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ наданий учасниками судового розгляду з точку зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів з точки зору достатності та взаємозв`язку, суд приходить до висновку, що висунуте ОСОБА_7 обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 367 ч.2 КК України, не знайшло свого підтвердження, оскільки достатніх та допустимих доказів на доведення, що в його діянні є склад кримінального правопорушення, стороною обвинувачення не надано, судом не виявлено, у зв`язку з чим суд вважає, в силу презумпції невинуватості, закріпленої у ст. 62 Конституції України, виправдати ОСОБА_7 на підставі п.3 ч.1 ст. 373 КПК України.
Підлягає скасуваннюарешт на майно, накладений ухвалоюслідчого суддіХмельницького міськрайонногосуду Хмельницькоїобласті від22.11.2019.
Процесуальні витрати віднести за рахунок держави.
Питання про речові докази, суд вирішує в порядку ст. 100 КПК України.
Керуючись ст. ст. 370, 373, 374 КПК України, суд, -
у х в а л и в :
ОСОБА_7 визнати невинуватим у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, передбаченого ст. 367 ч.2 КК України та виправдати у зв`язку з відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.
Скасувати арешт на майно, накладений ухвалою слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 22.11.2019. (т.2 а.с.220).
Речові докази: Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900040 ТОВ «Конверс лінкс» на 50 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06260314201900031 ТОВ «Окко-Рітейл» на 30 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900030 ТОВ «Окко-Ріейл» на 28 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06025314201900028 ТОВ «Окко-Рітейл» на 29 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06090314201900016 ТОВ «Авто-паливосервіс» на 30 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900015 ТОВ «Вітан» на 50 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900196 ТОВ «Інтергеоком» на 32 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06270314201900195 ТОВ «Інтергеоком» на 28 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06160314201900199 ТОВ «Газресурс» на 29 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900198 ТОВ «Еко-метан» на 27 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900197 ТОВ «Еко-метан» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900206 ТОВ «Ойл-ікс» на 28 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900210 ФОП « ОСОБА_4 » на 20 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900211 ТОВ «Укр балон постач» на 33 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900213 ТОВ «Арт-експо» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлення) реєстраційний номер 06220314201900135 ТОВ «Барнетта-Торг» на 35 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06130314201900081 ТОВ «Барнетта-Торг» на 30 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06050314201900136 ТОВ «Барнетта-Торг» на 42 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06220314201900134 ТОВ «Барнетта-Торг» на 36 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900130 ТОВ «Барнетта-Торг» на 32 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06180314201900083 ТОВ «Барнетта-Торг на 34 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06180314201900082 ТОВ «Барнетта-Торг на 36 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06100314201900234 Дочірнє підприємство «Полум`я» ПАТ по газопостачанню та газифікації «Коростишівгаз» та рішення №3 про відмову у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним з додатками на 55 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900243 ФОП « ОСОБА_4 » на 17 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900245 ПП «Нафто торгова фірма «Укр-Петроль»» на 25 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900244 ПП «Нафто торгова фірма «Укр-Петроль»» на 21 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900247 ПП «Нафто торгова фірма «Укр-Петроль»» на 24 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900248 ПП «Нафто торгова фірма «Укр-Петроль»» на 27 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06110314201900099 ТОВ «Успіх-Ол» на 14 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06110314201900097 ТОВ «Успіх-Ол» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900094 ТОВ «Успіх-Ол» на 20 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900093 ТОВ «Успіх-Ол» на 19 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900092 ТОВ «Успіх-Ол» на 14 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900212 ТОВ «СП-Сан» на 11 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900216 ТОВ «СП-Сан» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900201 ПП «Мобілтранс» на 10 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900209 ТОВ «СП-Сан» на 12 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900214 ТОВ «СП-Сан» на 14 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900203 ПП «Мобілтранс» на 12 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900207 ТОВ «СП-Сан» на 13 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900200 ПП «Мобілтранс» на 11 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900202 ТОВ «Мобілгаз» на 10 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900205 ТОВ «Мобілгаз» на 10 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900208 ТОВ «Полісся Нафтопродукт Плюс» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06150414201900010 ТОВ «НК Солар» на 43 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900123 ТОВ «Вітан» на 29 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06130314201900120 ФОП « ОСОБА_5 » на 9 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900122 ТОВ «Яркон» на 30 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06040314201900073 ПП «Укрпалетсистем» на 32 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06230314201900072 ПП «Укрпалетсистем» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена, переоформлення) реєстраційний номер 06240314201900124 ТОВ «Барнетта-Торг» на 33 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900126 ТОВ «Онді Груп» на 53 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900128 ТОВ «Онді Груп» на 54 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900180 ТОВ «Укрінтрейд Полісся» на 34 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900175 ТОВ «НК Солар» на 46 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06150414201900014 ТОВ «Новограднафтотрейд» на 17 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900204 ТОВ «Новограднафтотрейд» на 18 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900222 ТОВ «Сігнум газ груп» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900223 ТОВ «Сігнум газ груп» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06100314201900140 ТОВ «Черкаси-оіл» на 34 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900032 ТОВ «Окко-Рітейл» на 28 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06110314201900256 ТОВ «СГС-Газтрейд» та рішення №8 про відмову у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним з додатками на 66 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06160314201900257 ТОВ «СГС-Газтрейд» та повідомлення про відмову у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним з додатками на 68 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06010314201900178 дочірнє підприємство «Пропан» на 32 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06230314201900101 дочірнє підприємство «Пропан» на 34 арк; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06010314201900179 дочірнє підприємство «Пропан» на 58 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06180314201900104 дочірнє підприємство «Пропан» на 37 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06030314201900096 дочірнє підприємство «Пропан» на 35 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900117 дочірнє підприємство «Пропан» на 32 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900098 дочірнє підприємство «Пропан» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06120314201900105 дочірнє підприємство «Пропан» на 35 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06220314201900187 дочірнє підприємство «Пропан» на 27 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06020314201900095 дочірнє підприємство «Пропан» на 27 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06170314201900249 дочірнє підприємство «Пропан» на 60 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900253 ТОВ «МК Октан-95» на 47 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900252 ТОВ «МК Октан-95» та заяви з додатками на 63 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 ТОВ «Люкспромгаз» на 15 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06220314201900125 ТОВ «Люкспромгаз» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900131 ТОВ «Люкспромгаз» на 12 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900163 ТОВ «Люкспромгаз» на 13 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900164 ТОВ «Люкспромгаз» на 13 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06120314201900177 ТОВ «Люкспромгаз» на 26 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06260314201900133 ТОВ «Люкспромгаз» на 15 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06270314201900225 ТОВ «Люкспромгаз» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900183 ТОВ «Люкспромгаз» на 19 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06270314201900226 ТОВ «Люкспромгаз» на 18 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900181 ТОВ «Укрінтрейд Полісся» на 38 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900182 ТОВ «Укрінтрейд Полісся» на 36 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900186 ТОВ «Дел-Альянс» на 22 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06270314201900188 ТОВ «Мартал» на 19 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900189 ТОВ «Мартал» на 18 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900190 ТОВ «Укрінтрейд Полісся» на 31 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06260314201900191 ТОВ «Авантаж 7» на 22 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06140314201900193 ТОВ «Авантаж 7» на 40 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06050314201900194 ТОВ «Дімаксо» на 29 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900157 ТОВ «Вест петрол маркет» на 36 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900158 ТОВ «Вест петрол маркет» на 42 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06090314201900151 ТОВ «Вест петрол маркет» на 31 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06250314201900152 ТОВ «Вест петрол маркет» на 55 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900153 ТОВ «Вест петрол маркет» на 36 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06080314201900155 ТОВ «Вест петрол маркет» на 22 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900149 ТОВ «Вест петрол маркет» на 31 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06150314201900148 ТОВ «Вест петрол маркет» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 062703142019 ТОВ «Вест петрол маркет» на 23 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900004 ТОВ «Полісся нафтопродукт плюс» на 21 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06180314201900018 ТОВ «Газ компані» на 27 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06200414201900017 ПСП «Батьківщина» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06050414201900015 ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» на 76 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06190414201900013 ТОВ «Авантаж 7» на 18 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06050414201900016 ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» на 45 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900026 ТОВ «Торгова Компанія «Соляріс»» на 48 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900023 ТОВ «Житомирський картонний комбінат» на 27 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06230414201900020 СГ «Дружба» та рішення №2 про відмову у видачі ліцензії на право зберігання пального з додатками на 27 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06250414201900021 ТОВ «Імпорт транс сервіс» та повідомлення про відмову у видачі ліцензії на право зберігання пального з додатками на 61 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06130414201900025 ДП «Малинське лісове господарство» та повідомлення про відмову у видачі ліцензії на право зберігання пального з додатками на 49 арк.; Ліцензійна справа на право зберігання пального реєстраційний номер 06150414201900022 ТОВ «АТП-М» з додатками на 82 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена, переоформлення) реєстраційний номер 06250314201900088 ТОВ «Барнетта-торг» на 33 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06240314201900090 ТОВ «Форсажгаз-Бердичів» на 16 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06260314201900106 ТОВ «Барнетта-торг» на 36 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06250314201900107 ТОВ «Барнетта-торг» на 34 арк.; Ліцензійна справа на право роздрібної торгівлі пальним (переоформлена) реєстраційний номер 06120314201900115 ТОВ «Барнетта-торг» на 29 арк.; які зберігаються в ТУ ДБР розташованого у місті Хмельницькому повернути їх володільцю (т.2 а.с.106). Відповіді на запити ГУ ДПС у Житомирській області від управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області на 18 арк; Відповіді на запити ГУ ДПС у Житомирській області від управління держпраці у Житомирській області з додатками на 61 арк. - зберігати в матеріалах судового провадження.
Процесуальні витрати, пов`язані із залученням експертів для проведення судових експертиз, віднести на рахунок держави (т.6 а.с.59, 130, 157).
Вирок може бути оскаржений до Житомирського апеляційного суду через Богунський районний суд м. Житомира протягом 30 днів з дня його проголошення.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Вирок, який набрав законної сили, обов`язковий для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для усіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових осіб, і підлягає виконанню на всій території України.
Учасники судового провадження мають право отримати копію вироку. Копію вироку негайно вручити виправданому, захиснику та прокурору.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 20.06.2025 |
Оприлюднено | 23.06.2025 |
Номер документу | 128276081 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службова недбалість |
Кримінальне
Богунський районний суд м. Житомира
Костенко С. М.