Івано-франківський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 344/19651/24
Провадження № 22-ц/4808/991/25
Головуючий у 1 інстанції Татарінова О. А.
Суддя-доповідач Максюта
У Х В А Л А
23 червня 2025 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський апеляційний суд у складі судді Максюти І.О., розглянувши клопотання представника Комунального підприємства«Центр розвиткуміста тарекреації»адвокатаУстінського АндріяВікторовича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, в справі за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство «Центр розвитку міста та рекреації» про відшкодування шкоди,
в с т а н о в и в :
В провадженні Івано-Франківського апеляційного суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство «Центр розвитку міста та рекреації» про відшкодування шкоди.
На адресусуду черезпідсистему «Електроннийсуд» відпредставника Комунальногопідприємства «Центррозвитку містата рекреації»адвокатаУстінського АндріяВікторовича надійшло клопотання про розгляд даної справи у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, посилаючись на статтю 212 ЦПК України.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України суд з власної ініціативи або за заявою учасника справи може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Відповідно до ч. ч. 1, 3 ст. 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.
В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції.
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Враховуючи технічнуможливість проведеннязасідання врежимі відеоконференції,з метоюзабезпечення сторонамможливості вповній міріреалізувати своїпроцесуальні права,клопотання представникаКомунального підприємства«Центр розвиткуміста тарекреації»адвокатаУстінського АндріяВікторовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду підлягає задоволенню.
Враховуючи особливостіобставин справи,з метоюзабезпечення правучасників справи,суд вважаєза необхіднепровести судовезасідання урежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуз використаннямвласних технічнихзасобів,із участюпредставника Комунальногопідприємства «Центррозвитку містата рекреації»адвоката Устінського Андрія Вікторовича.
Роз`яснюємо, що з 1 жовтня 2022 року вхід (авторизація) до підсистеми відеоконференцзв`язку здійснюється виключно через Електронний кабінет Електронного суду (https://cabinet.court.gov.ua/login).
Для входу через Електронний суд необхідно:
авторизуватися за допомогою свого кваліфікованого електронного підпису;
перевірити, щоб в профілі користувача Електронного суду було зазначено ту саму адресу електронної пошти, що і на сайті відеоконференцзв`язку; в іншому випадку - змінити зазначену електронну адресу в Електронному суді;
виконати перехід до відеоконференцзв`язку за допомогою окремого пункту меню в Електронному суді «Відеозв`язок». Після натискання зазначеного пункту користувач переходить на сайт відеоконференцзв`язку авторизованим в обліковому записі.
Суд просить взяти до уваги зазначену інформацію та завчасно у разі потреби авторизуватися належним чином.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
Клопотання Комунальногопідприємства «Центррозвитку містата рекреації»адвокатаУстінського АндріяВікторовича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити. Розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство «Центр розвитку міста та рекреації» про відшкодування шкоди, заапеляційною скаргою ОСОБА_1 ,в інтересахякої дієадвокат КомарМихайло Володимирович,на рішення Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 23 квітня 2025 року, здійснювати дистанційно, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у відповідності до вимог, визначених Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду в новій редакції.
З 1 жовтня 2022 року вхід (авторизація) до підсистеми відеоконференцзв`язку здійснюється виключно через Електронний кабінет Електронного суду (https://cabinet.court.gov.ua/login).
Відповідно до порядку, визначеному ЦПК України, проінформувати учасників справи, в тому числі і засобами телефонного зв`язку та електронної пошти, щодо технічної можливості проведення засідання в режимі відеоконференції поза межами суду.
Копію цієїухвали надіслатипредставнику Комунальногопідприємства «Центррозвитку містата рекреації»адвокату Устінському Андрію Вікторовичу, для відома.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя І.О.Максюта
Суд | Івано-Франківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2025 |
Оприлюднено | 25.06.2025 |
Номер документу | 128313234 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Івано-Франківський апеляційний суд
Максюта І. О.
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Татарінова О. А.
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Татарінова О. А.
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Татарінова О. А.
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Татарінова О. А.
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Татарінова О. А.
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Татарінова О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні