Господарський суд запорізької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстраціяномер провадження справи 22/84/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
24.06.2025 Справа № 908/856/25
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Ярешко О.В.,
розглянувши без виклику учасників справи заяву (вих. № б/н від 23.06.2025) Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕПЛОЗБУТ-2018 про ухвалення додаткового рішення в справі № 908/856/25
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕПЛОЗБУТ-2018 (вул. Героїв Чорнобиля, буд. 31Д, м. Світловодськ, Олександрівський район, Кіровоградська область, 27505)
до відповідача: Відділу освіти, культури, молоді та спорту Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області (вул. Молодих Патріотів, буд. 10А, смт. Якимівка, Якимівський район, Запорізька область, 72503; адреса для листування: вул. Сєдова, буд. 5, м. Запоріжжя, 69035)
про стягнення 521 853,91 грн.
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду Запорізької області від 20.06.2025 у справі № 908/856/25 позов задоволено частково. Стягнуто з Відділу освіти, культури, молоді та спорту Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕПЛОЗБУТ-2018 521453 (п`ятсот двадцять одна тисяча чотириста п`ятдесят три) грн. 91 коп. заборгованості, 6257 (шість тисяч двісті п`ятдесят сім) грн. 45 коп. судового збору. У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовлено.
23.06.2025 від позивача через систему Електронний суд надійшла заява (вих. № б/н від 23.06.2025) Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕПЛОЗБУТ-2018 про ухвалення додаткового рішення у справі № 908/856/25, згідно якої просить: долучити до матеріалів справи документи на підтвердження понесених позивачем витрат на професійну правничу допомогу, надану адвокатом Поповим А.С.; постановити додаткове рішення у справі, яким вирішити питання про розподіл судових витрат, а саме: стягнути з відповідача на користь позивача понесені судові витрати на професійну правничу допомогу, надану адвокатом Поповим А.С., у розмірі 10000,00 грн.
Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 23.06.2025, заяву визначено для розгляду судді Ярешко О.В.
Відповідно ч.ч. 1, 3 ст. 244 Господарського процесуального кодексу України, суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо, зокрема, судом не вирішено питання про судові витрати. Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.
Згідно ч. 3 ст. 233 ГПК України, суд може вирішити питання розподілу судових витрат у додатковому рішенні після ухвалення рішення за результатами розгляду справи по суті.
Справа № 908/856/25 розглядалася судом за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
Оскільки копія заяви з доданими до неї доказами надіслана відповідачу, заява (вих. № б/н від 23.06.2025) Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕПЛОЗБУТ-2018 про ухвалення додаткового рішення приймається судом до розгляду. Розгляд заяви буде відбуватися без виклику учасників справи.
Суд встановлює відповідачу строк до 28.06.2025 для подання заперечення на заяву позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 233, 244, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Прийняти до розгляду заяву (вих. № б/н від 23.06.2025) Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕПЛОЗБУТ-2018 про ухвалення додаткового рішення у справі.
2. Встановити відповідачу строк до 28.06.2025 для подання заперечення на заяву позивача з доказами, що підтверджують надіслання (надання) заперечення і доданих до нього доказів позивачу.
3. Копію ухвали надіслати сторонам до їх електронних кабінетів.
4. Ознайомитися з матеріалами справи можливо через Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Ухвала підписана 24.06.2025.
Отримати інформацію по справі можливо на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/sud5009/.
Суддя О.В. Ярешко
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2025 |
Оприлюднено | 25.06.2025 |
Номер документу | 128345285 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Заява про ухвалення додаткового рішення |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Ярешко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні