Герб України

Ухвала від 26.06.2025 по справі 606/963/25

Теребовлянський районний суд тернопільської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 606/963/25

У Х В А Л А

26 червня 2025 року м. Теребовля

Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Мельник А.В., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Микулинецької селищної ради, селищного голови Микулинецької ТГ Слободяна Івана Васильовича, треті особи, які не заявляють самостійних вимог, на стороні відповідача: Комунальне підприємство Микулинецької селищної ради "Комунпобутсервіс", Комунальне підприємство Микулинецької селищної ради "Дружба" про скасування розпорядження, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Теребовлянського районного суду Тернопільської області знаходиться цивільна справа № 606/963/25 за позовною заявою ОСОБА_1 до Микулинецької селищної ради, селищного голови Микулинецької ТГ Слободяна Івана Васильовича, треті особи, які не заявляють самостійних вимог, на стороні відповідача: Комунальне підприємство Микулинецької селищної ради "Комунпобутсервіс", Комунальне підприємство Микулинецької селищної ради "Дружба" про скасування розпорядження, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

26.06.2025 за допомогою системи "Електронний суд" до суду надійшла заява від представника позивача Микитовича П.М., у якій він просить провести судові засідання у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів.

Суд, розглянувши вказане клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, дійшов висновку про його задоволення, з огляду на наступне.

Відповідно до частини першої статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно з частинами третьою, четвертою, п`ятою статті 212 ЦПК України учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). У разі відсутності в учасника справи, його представника засобів електронної ідентифікації, передбачених абзацом першим цієї частини, ідентифікація такої особи здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус". Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Таким чином, для забезпечення реалізації процесуальних прав сторони позивача, суд дійшов до висновку про задоволення клопотання його представника про участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.212 ЦПК України, суд,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - Микитовича Петра Михайловича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовною заявою ОСОБА_1 доМикулинецької селищноїради,селищного головиМикулинецької ТГСлободяна ІванаВасильовича,треті особи,які незаявляють самостійнихвимог,на сторонівідповідача:Комунальне підприємствоМикулинецької селищноїради "Комунпобутсервіс",Комунальне підприємствоМикулинецької селищноїради "Дружба"про скасуваннярозпорядження,поновлення напосаді,стягнення середньогозаробітку зачас вимушеногопрогулу - задовольнити.

Судове засідання у цивільній справі, призначене на 01 липня 2025 року о 12 год 30 хв. та наступні засідання по справі провести у режимі відеоконференції між Теребовлянським районним судом Тернопільської області та представником позивача Микитовичем Петром Михайловичем.

Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надіслати представнику позивача.

Роз`яснити позивачу, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя А.В.Мельник

СудТеребовлянський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення26.06.2025
Оприлюднено30.06.2025
Номер документу128437379
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них

Судовий реєстр по справі —606/963/25

Ухвала від 26.06.2025

Цивільне

Теребовлянський районний суд Тернопільської області

Мельник А. В.

Ухвала від 25.06.2025

Цивільне

Теребовлянський районний суд Тернопільської області

Мельник А. В.

Ухвала від 17.06.2025

Цивільне

Теребовлянський районний суд Тернопільської області

Мельник А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні