Господарський суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
25.06.2025Справа № 910/2989/25
За позовом Відкритого недержавного пенсійного фонду "Константа" м. Івано-Франківська
до Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк "Укргазбанк" м. Києва
третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Константа Венчур Інвест" м. Івано-Франківська, Акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Гермес" м. Києва
про визнання односторонніх правочинів недійсними
Суддя Паламар П.І.
Представники:
від позивача: Кузь А.П.,
від відповідача: Мартинюк Є.В.,
від третіх осіб: не з`явились.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ :
у березні 2025 року Відкритий недержавний пенсійний фонд "Константа" звернувся в суд з указаним позовом.
У судове засідання 25 червня 2025 р. треті особи не з`явились, про час і місце його проведення повідомлені в установленому порядку, подали клопотання про розгляд справи без їх участі.
Враховуючи, що судом здійснено усі необхідні та достатні дії для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, з огляду на відсутність підстав для відкладення підготовчого засідання, суд відповідно до вимог ст.ст. 177-185 ГПК України вважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
За таких обставин керуючись ст.ст. 185, 232-235 ГПК України, суд
У Х В А Л И В :
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
2. Судовий розгляд по суті справи призначити на 22.07.25 об 11:20 год. у приміщенні господарського суду міста Києва у залі судових засідань № 23.
3. Повідомити учасників справи, що інформація по справі доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню.
Суддя господарського суду міста Києва П.І.Паламар
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.06.2025 |
Оприлюднено | 30.06.2025 |
Номер документу | 128439830 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі банківської діяльності, з них |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Паламар П.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні