Герб України

Ухвала від 25.06.2025 по справі 922/3473/17

Господарський суд харківської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"25" червня 2025 р.м. ХарківСправа № 922/3473/17

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Усатого В.О.

розглянувши заяву ліквідатора про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (вх. № 14857) у справі

за заявою Іноземного підприємства "Омбілік Інвестментс"

до Іноземного підприємства "Омбілік Інвестментс"

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Господарського суду Харківської області перебуває справа про банкрутство ІП "Омбілік Інвестментс".

Судові засідання з розгляду звіту ліквідатора неодноразово відкладалися з підстав неявки ліквідатора, необхідності витребування додаткових доказів у справі та завершення ліквідаційної процедури.

У межах даної справи розглядається звіт ліквідатора про нарахування й виплату основної грошової винагороди та заява ліквідатора про стягнення основної грошової винагороди з кредиторів, із урахуванням уточнень.

Ухвалою суду від 18.03.2025 відкладено розгляд звіту ліквідатора, звіту ліквідатора про нарахування й виплату основної грошової винагороди та заяву ліквідатора про стягнення основної грошової винагороди з кредиторів, із урахуванням уточнень, на 22.04.2025. Викликано для участі у судовому засіданні ОСОБИСТО ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражну керуючу Дарієнко Ольгу Валентинівну для надання пояснень у справі. Роз`яснено ліквідатору ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражній керуючій Дарієнко Ользі Валентинівні та іншим учасникам у справі про банкрутство, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України.

Ліквідатор ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражна керуюча Дарієнко Ольга Валентинівна, незважаючи на вимоги ухвали суду від 18.03.2025, у судове засідання 22.04.2025 вкотре не з`явилася; про причини неявки не повідомила; про дату, час та місце розгляду звіту була повідомлена відповідно до вимог чинного законодавства.

Ухвалою суду від 22.04.2025 відкладено розгляд звіту ліквідатора, звіту ліквідатора про нарахування й виплату основної грошової винагороди та заяви ліквідатора про стягнення основної грошової винагороди з кредиторів, із урахуванням уточнень, на 19.06.2025. ПОВТОРНО ВИКЛИКАНО для участі у судовому засіданні 19.06.2025 ОСОБИСТО ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражну керуючу Дарієнко Ольгу Валентинівну для надання пояснень у справі. ПОВТОРНО РОЗ`ЯСНЕНО ліквідатору ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражній керуючій Дарієнко Ользі Валентинівні та іншим учасникам у справі про банкрутство, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України. ЗОБОВ`ЯЗАНО ліквідатора надати суду всі документи, які підтверджують виконання ліквідаційної процедури, з урахуванням ухвали суду від 17.04.2025. ПОПЕРЕДЖЕНО ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражну керуючу Дарієнко Ольгу Валентинівну про відповідальність, передбачену ст. ст. 135, 246 ГПК України, у разі невиконання вимог ухвали суду.

До суду від ліквідатора надійшла заява (вх. № 14226) про участь у судовому засіданні, призначеному на 19.06.2025 о 10:20, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Ухвалою суду від 18.06.2025 задоволено заяву ліквідатора про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (вх. № 14226). Ухвалено судове засідання у справі № 922/3473/17, призначене на 19.06.2025, провести за участю ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражної керуючої Дарієнко Ольги Валентинівни в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Доручено забезпечення проведення відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів заявниці - арбітражній керуючій Дарієнко О.В.

Незважаючи на звернення Дарієнко О.В. до суду з заявою про участь у судовому засіданні, призначеному на 19.06.2025, у режимі відеоконференції, та її задоволення ухвалою суду 18.06.2025, - ліквідатор ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражна керуюча Дарієнко Ольга Валентинівна на відеоконференцз`язок 19.06.2025 не вийшла.

Ухвалою суду від 19.06.2025 відкладено розгляд звіту ліквідатора, звіту ліквідатора про нарахування й виплату основної грошової винагороди, з урахуванням уточнень, та заяви ліквідатора про стягнення основної грошової винагороди з кредиторів, із урахуванням уточнень, на 26.06.2025 о 10:20. ПОВТОРНО ВИКЛИКАНО для участі у судовому засіданні 26.06.2025 ОСОБИСТО ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражну керуючу Дарієнко Ольгу Валентинівну для надання пояснень у справі. ПОВТОРНО РОЗ`ЯСНЕНО ліквідатору ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражній керуючій Дарієнко Ользі Валентинівні та іншим учасникам у справі про банкрутство, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України. Запропоновано учасникам справи, у тому числі ліквідатору ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражній керуючій Дарієнко Ользі Валентинівні, подати заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ст. 197 ГПК України. ЗОБОВ`ЯЗАНО ліквідатора надати суду докази на підтвердження поважності причин невиходу на відеоконференцзв`язок 19.06.2025. ПОВТОРНО ПОПЕРЕДЖЕНО ліквідатора - арбітражну керуючу Дарієнко Ольгу Валентинівну про те, що відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 135 ГПК України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках, зокрема, невиконання процесуальних обов`язків, ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу; зловживання процесуальними правами, вчинення дій або допущення бездіяльності з метою перешкоджання судочинству. У випадку повторного чи систематичного невиконання процесуальних обов`язків, повторного чи неодноразового зловживання процесуальними правами, повторного чи систематичного неподання витребуваних судом доказів без поважних причин або без їх повідомлення, триваючого невиконання ухвали про забезпечення позову або доказів суд, з урахуванням конкретних обставин, стягує в дохід державного бюджету з відповідного учасника судового процесу або відповідної іншої особи штраф у сумі від п`яти до п`ятдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. ПОВТОРНО ПОПЕРЕДЖЕНО ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражну керуючу Дарієнко Ольгу Валентинівну про те, що відповідно до ч. 1 ст. 246 ГПК України суд, виявивши при вирішенні спору порушення законодавства або недоліки в діяльності юридичної особи, державних чи інших органів, інших осіб, постановляє окрему ухвалу, незалежно від того, чи є вони учасниками судового процесу.

До суду від ліквідатора надійшла заява (вх. № 14857) про участь у судовому засіданні, призначеному на 26.06.2025 о 10:20, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Розглянувши заяву ліквідатора про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (вх. № 14857), суд зазначає наступне.

Частинами 1, 2 статті 197 ГПК України визначено, що учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Враховуючи вищевикладене, з метою убезпечення від ризику життя та здоров`я людей, зокрема, учасників справи, а також задля забезпечення реалізації учасниками справи прав, передбачених ст. 42 ГПК України, у тому числі права брати участь у судовому засіданні, суд дійшов висновку про задоволення заяви ліквідатора про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (вх. № 14857), у зв`язку з чим призначає проведення судового засідання у справі № 922/3473/17, призначеного на 26.06.2025 о 10:20, за участю ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражної керуючої Дарієнко О.В. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Керуючись ст. ст. 42, 197, 232-235 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити заяву ліквідатора про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (вх. № 14857).

Судове засідання у справі № 922/3473/17, призначене на "26" червня 2025 р. о 10:20, провести за участю ліквідатора ІП "Омбілік Інвестментс" арбітражної керуючої Дарієнко Ольги Валентинівни в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Доручити забезпечення проведення відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів заявниці - арбітражній керуючій Дарієнко О.В.

Ухвалу направити ліквідатору.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Усатий В.О.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення25.06.2025
Оприлюднено30.06.2025
Номер документу128440687
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них:

Судовий реєстр по справі —922/3473/17

Ухвала від 08.07.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 08.07.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 08.07.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 26.06.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 25.06.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 25.06.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 19.06.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 18.06.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 29.05.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 22.04.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні