Шевченківський районний суд м. запоріжжя
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЄУН: 336/4272/25
Провадження №: 2-о/336/238/2025
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Вступна та резолютивна частина
13 червня 2025 року м. Запоріжжя
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі :
Головуючого судді Приходько В.А.,
присяжних Каптюха А.О., Куценко А.І.
секретаря судового засідання Гордейченко Р.Р.,
заявниці ОСОБА_1
представника заявниці Шокарєвої А.В.
розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Шевченківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м. Запоріжжя Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одесси), Міністерство оборони України, військова частина НОМЕР_1 про оголошення фізичної особи померлою
Зважаючи на те, що виготовлення повного тексту рішення потребує значного часу, вважаю можливим оголосити вступну та резолютивну частину рішення
Керуючись ст. 46 ЦК України, ст. 293, 294, 352, 354 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Шевченківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Запоріжжі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Міністерство оборони України, військова частина НОМЕР_1 , про оголошення фізичної особи померлою - задовольнити.
Оголосити ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця м. Запоріжжя, померлим під час безпосередньої участі в бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії в районі ведення бойових дій.
Місцем смерті ОСОБА_2 вважати населений пункт Піщане Куп`янського району Харківської області.
Датою смерті ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , вважати ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Допустити негайне виконання рішення суду.
Роз`яснити заявнику, що у випадку, якщо фізична особа, яка була оголошена померлою, з`явилася або якщо одержано відомості про місце її перебування, суд за місцем перебування цієї особи або суд, що постановив рішення про оголошення її померлою, за заявою цієї особи або іншої заінтересованої особи скасовує рішення суду про оголошення фізичної особи померлою.
Рішення може бути оскаржене до Запорізького апеляційного суду через суд першої інстанції протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частину судового рішення, то з моменту отримання повного тексту рішення суду.
Суддя В.А.Приходько
Присяжні Каптюх А.О.,
Куценко А.І.
13.06.25
Суд | Шевченківський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 13.06.2025 |
Оприлюднено | 30.06.2025 |
Номер документу | 128443312 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою |
Цивільне
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Приходько В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні