Іванківський районний суд київської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 2-а-9961/11
Провадження № 6-а/366/3/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.06.2025 с-ще Іванків
Суддя Іванківського районного суду Київської області Слободян Н.П., розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Управління праці та соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації Київської області (Відповідач); Управління соціальної та ветеранської політики Вишгородської районної державної адміністрації Київської області про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення,
ВСТАНОВИЛА:
Заявник звернувся в суд із заявою, в якій просить встановити судовий контроль за виконанням постанови Іванківського районного суду у Київської області від 20.12.2011 у справі № 2-а-9961/11.
Розглянувши подану заяву, суддя приходить до висновку про її повернення без розгляду з таких підстав.
Відповідно до абзацу 10 ч. 1 ст. 167 КАС України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Наслідком недотримання цих вимог, якщо такі не дають можливості розглянути заяву, або якщо така заява є очевидно безпідставною та необґрунтованою, є повернення судом заяви (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Як вбачається з матеріалів поданої заяви, а також встановлено судом, судове рішення, по виконанню якого Заявник просить встановити судовий контроль звернене до виконання.
З урахуванням викладеного, Заявник, визначивши в заяві двох заінтересованих осіб, долучив докази направлення такої заяви лише одному з них, а саме до Управління соціальної та ветеранської політики Вишгородської районної державної адміністрації Київської області, при цьому в матеріалах поданої заяви відсутні відомості про направлення її копії з додатками до Управління праці та соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації Київської області, що суперечить положенням абзацу 10 ч. 1 ст. 167 КАС України.
Законодавчо закріплене положення в абзаці 10 ч. 1 ст. 167 КАС України про обов`язок сторони, яка подає відповідну заяву, клопотання на стадії виконання судового рішення, направляти її копії іншим учасникам справи нерозривно пов`язане із забезпеченням дотримання принципу змагальності сторін (п. 4 ч. 3 ст. 2, ст. 9 КАС України) задля забезпечення іншим учасникам справи висловити свою позицію до тих чи інших аргументів сторони, яка ініціює перед судом вирішення відповідних питань.
Тому, відсутність доказів направлення такої заяви іншим учасникам справи є істотним недоліком, який унеможливлює здійснити розгляд заяви з дотриманням згаданого принципу (засади) адміністративного судочинства.
За таких обставин, суддя приходить до висновку про необхідність повернення заяви Заявнику без розгляду через її невідповідність вимогам ч. 1 ст. 167 КАС України.
Керуючись ст. ст. 9, 18, 167, 248, 250, 293-295 КАС України, суддя
ПОСТАНОВИЛА:
Заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Управління праці та соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації Київської області (Відповідач); Управління соціальної та ветеранської політики Вишгородської районної державної адміністрації Київської області про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, повернути заявнику без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення (27.06.2025).
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Н.П. Слободян
Суд | Іванківський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 27.06.2025 |
Оприлюднено | 01.07.2025 |
Номер документу | 128480302 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Адміністративне
Іванківський районний суд Київської області
Слободян Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні