Жовтневий районний суд м.кривого рогу
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 219/10256/21
1-кп/212/810/25
У Х В А Л А
30 червня 2025 року м. Кривий Ріг
Суддя Покровського районного суду міста Кривого Рогу ОСОБА_1 , отримавши кримінальне провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021052150000596 від 24 червня 2021 року за обвинуваченням ОСОБА_2 , обвинуваченої у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.190 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
Прокурор Бахмутської окружної прокуратури Донецької області звернувся до Артемівського міськрайонного суду Донецької області з вказаним обвинувальним актом, який на підставі Розпорядження Голови Верхового Суду України № 61 від 21 жовтня 2022 року "Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану (Артемівський міськрайонний суд Донецької області)" направлений до Дружківського міського суду Донецької області та який у зв`язку із зміною підсудності з 06 січня 2025 року, на підставі рішення Вищої ради правосуддя від 19 грудня 2024 року № 3707/0/15-24 "Про зміну територіальної підсудності судових справ Дружківського міського суду Донецької області, Артемівського міськрайонного суду Донецької області", передано Довгинцівському районному суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Ухвалою Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 26 травня 2025 року, кримінальне провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021052150000596 від 24 червня 2021 року за обвинуваченням ОСОБА_2 за ч.1 ст.190 КК України направлено до Дніпровського апеляційного суду, для вирішення питання про визначення підсудності.
Ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 16 червня 2025 року матеріали вказаного кримінального провадження направлено до Покровського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області для розгляду.
Відповідно до ч.1 ст.314 КПК України після отримання обвинувального акту суд не пізніше п`яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання.
Суд, у відповідності до вимог ст.314 КПК України, вважає необхідним призначити підготовче судове засідання, визначити дату, час та місце його проведення, викликати учасників судового провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.314 КПК України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Призначити підготовче судове засідання по кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021052150000596 від 24 червня 2021 року за обвинуваченням ОСОБА_2 , обвинуваченої у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.190 КК України на 10 липня 2025 року о 09.30 годині в залі судових засідань № 200 Покровського районного суду міста Кривого Рогу (50029, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Захисників Азовсталі, буд. 3).
Викликати у підготовче судове засідання прокурора, представника потерпілого, обвинувачену, захисника обвинуваченої.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 30.06.2025 |
Оприлюднено | 01.07.2025 |
Номер документу | 128485997 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
Власенко М. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні