Рахівський районний суд закарпатської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 305/975/25
Провадження по справі 2/305/433/25
УХВАЛА
про закриття підготовчого засідання
та призначення справи до судового розгляду по суті
09.07.2025 Рахівський районний суд Закарпатської області в складі:
головуючого судді Ємчука В.Е.
за участі секретаря судового засідання Шемоти М.І.
представника позивача ОСОБА_1
розглянувши у підготовчому засіданні в місті Рахів цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, орган опіки та піклування Великобичківської селищної ради про позбавлення батьківських прав,
ВСТАНОВИВ :
У провадженні Рахівського районного суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, орган опіки та піклування Великобичківської селищної ради про позбавлення батьківських прав.
Ухвалою судді Рахівського районного суду від 27.03.2025 відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання та надано відповідачу строк протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження на подання відзиву на позов, а також третій особі доручено надати висновок органу опіки щодо суті спору.
Положеннями ст. 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі й закінчується закриттям підготовчого засідання.
У підготовче засідання 09.07.2025 Позивачка ОСОБА_2 не з`явилася, була повідомлена про дату, час та місце розгляду справи під особисту розписку, причина її неявки суду не відома.
Відповідач ОСОБА_3 жодного разу в підготовче засідання не з`явився, повістки щоразу були вручені члену сім`ї за місцем його проживання, відзиву на позов у визначений судом строк не подав.
Представник органу опіки та піклування виконавчого комітету Великобичківської селищної ради в підготовче засідання не з`явився, Віола Телегазій, надала суду заяву про розгляд справи без участі представника органу опіки та піклування виконавчого комітету Великобичківської селищної ради.
Під час підготовчого провадження дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, виконано, суду надано висновок органу опіки та піклування щодо суті спору, підстав для залишення позову без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття такого наразі немає.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На даний час строк, встановлений на подання відзиву та доказів, закінчився, невирішених судом клопотань учасників провадження немає, отже суд провів підготовчі дії, які необхідні для забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті, які є достатніми для закриття підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи по суті.
Керуючись ст. ст. 196-200 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ :
Закрити підготовче засідання у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, орган опіки та піклування Великобичківської селищної ради про позбавлення батьківських прав.
Призначити у даній справі судовий розгляд по суті о 09:00 годині 09 вересня 2025 року.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала, відповідно до ст. 353 ЦПК України, оскарженню не підлягає.
Суддя: В.Е.Ємчук
| Суд | Рахівський районний суд Закарпатської області |
| Дата ухвалення рішення | 09.07.2025 |
| Оприлюднено | 14.07.2025 |
| Номер документу | 128758202 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Рахівський районний суд Закарпатської області
Ємчук В. Е.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні