Герб України

Ухвала від 11.07.2025 по справі 560/11154/25

Хмельницький окружний адміністративний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 560/11154/25

УХВАЛА

11 липня 2025 рокум. Хмельницький

Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Блонський В.К., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправним та скасування наказу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , військової частини НОМЕР_1 в якому просить:

1. Визнати незаконним та скасувати наказ керівника ІНФОРМАЦІЯ_2 про призов мене ОСОБА_1 на військову службу під час мобілізації, на особливий період до військової частини НОМЕР_1 .

3. Визнати протиправними дії керівника ІНФОРМАЦІЯ_2 , щодо не розгляду заяви про надання відстрочки, враховуючи порушення права на відстрочку від призову під час мобілізації.

4. Визнати незаконним та скасувати наказ командира військової частини НОМЕР_1 про зарахування до списків особового складу частини, прийняття на військову службу та призначення на посаду ОСОБА_1 .

Ухвалою від 10.06.2025 суд залишив позовну заяву ОСОБА_1 без руху. Надав позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - 5 днів з дня вручення йому ухвали про залишення позовної заяви без руху шляхом подання: доказів сплати 2906,88 грн судового збору за платіжними реквізитами Хмельницького окружного адміністративного суду або документів, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Позивач підставою позову зазначає порушення відповідачем вимог Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" № 3543-XII від 21.10.1993.

Ухвалою від 07.07.2025 суд продовжив ОСОБА_1 строк для усунення недоліків позовної заяви у справі 560/11154/25 на 3 дні з дня отримання цієї ухвали.

10.07.2025 до суду від представника позивача надійшла заява на усунення недоліків з квитанцією про сплату судового збору.

Отже, недоліки позовної заяви, на які вказувалося в ухвалі від 07.07.2025, усунуто.

Адміністративний позов подано з дотриманням вимог статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.

Справа підсудна Хмельницькому окружному адміністративному суду.

Керуючись статтями 162-164, 171, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ,) до ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_2 ) про визнання протиправним та скасування наказу.

Розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження.

Витребувати у ІНФОРМАЦІЯ_1 :

- письмові докази реєстрації заяви ОСОБА_1 від 28.05.2025 про надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період;

- письмову інформацію з підтвердженням про те, у який спосіб була подана заява ОСОБА_1 від 28.05.2025 про надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (особисто подана чи надіслана поштою);

- належним чином засвідчену копію наказу керівника ІНФОРМАЦІЯ_3 про призов ОСОБА_1 на військову службу під час мобілізації, на особливий період;

- відомості, зазначені в адвокатському запиті адвоката Шевчука В.В. від 03.06.2025 року;

- довідку форми 7 про відмову ОСОБА_1 в наданні відстрочки.

Витребувані докази надати суду протягом 15 днів з дня отримання цієї ухвали.

У разі неможливості подати певні докази, витребувані судом, надати суду письмові пояснення щодо поважності причин, які зумовлюють неможливість їх подання.

В іншому випадку суд застосує заходи процесуального примусу, визначені КАС України.

Надати відповідачу строк для подання відзиву на позов - 15 днів з дня вручення йому ухвали про відкриття провадження у справі.

Надати позивачу строк для подання відповіді на відзив - 5 днів з дня вручення йому відзиву на позов.

Надати відповідачу строк для подання до суду заперечення на відповідь позивача на відзив - 5 днів з дня вручення йому відповіді на відзив.

Копія відзиву (відповіді на відзив, заперечення) та доданих документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву (відповіді на відзив, заперечення) до суду.

До відзиву (відповіді на відзив, заперечення) додаються : 1) докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву (відповіді на відзив, заперечення) і доданих доказів іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддяВ.К. Блонський

СудХмельницький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення11.07.2025
Оприлюднено14.07.2025
Номер документу128793093
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —560/11154/25

Ухвала від 11.07.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Блонський В.К.

Ухвала від 11.07.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Блонський В.К.

Ухвала від 07.07.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Блонський В.К.

Ухвала від 30.06.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Блонський В.К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні