Ухвала
від 14.01.2008 по справі 22/306пд
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22/306пд

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                        83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

                                                             У Х В А Л А  

                                ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

14.01.08 р.                                                                           Справа № 22/306пд                     

За позовом: Донецького міжрайонного природоохоронного прокурора в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Донецької міської ради

до: Товариства з обмеженою відповідальністю „Лас-Вегас” м. Донецьк

     

про розірвання договору оренди земельної ділянки від 06.04.2000р., укладеного між Виконавчим комітетом Донецької міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю „Лас-Вегас” м. Донецьк, зареєстрованого у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 12.04.2000р. № А/2-11, та стягнення з відповідача на користь Виконавчого комітету Донецької міської ради борг з орендної плати в сумі 63596,11 грн.

                        Суддя господарського суду Донецької області Волошинова Л. В.

За участю:

Прокурора:

представників сторін:

від позивача: Волік В.В., Міміношвілі В.О.,Егорова О.П.- за довір.

від відповідача: не з'явився

                            

Донецький міжрайонний природоохоронний прокурор звернувся до господарського суду Донецької області з позовом в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Донецької міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю „Лас-Вегас” м. Донецьк про розірвання договору оренди земельної ділянки від 06.04.2000р., укладеного між Виконавчим комітетом Донецької міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю „Лас-Вегас” м. Донецьк, зареєстрованого у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 12.04.2000р. № А/2-11, та стягнення з відповідача на користь Виконавчого комітету Донецької міської ради борг з орендної плати в сумі 63596,11 грн.

Позивач у судовому засіданні підтримав позовні вимоги. Через канцелярію надав суду клопотання у якому просить суд долучити до матеріалів справи додаткові документи та письмові пояснення по справі.

Відповідач у судове засідання  не з'явився.

На підставі викладеного, керуючись  п. 1,2,3 ст. 77 ГПК України, суд

У Х В А Л И В:

    

         Відкласти розгляд справи на 09:30 год.  06.02.08 року.

1.Зобов'язати позивача надати суду доказ внесення змін до договору оренди землі в частині розміру орендної плати у зв'язку з індексацією грошової оцінки землі.

2.Зобов'язати відповідача надати суду відзив на позовну заяву та доказ про його направлення позивачу з зазначенням дати відсилки; забезпечити явку представника в судове засідання з належним чином оформленою довіреністю та документом, що посвідчує особу.  

3.Визнати обов'язковою явку сторін в судове засідання.

 

Суддя                                                                       Волошинова Л.В.                               

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення14.01.2008
Оприлюднено24.01.2008
Номер документу1289300
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —22/306пд

Ухвала від 02.09.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 13.03.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 20.03.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Рішення від 06.02.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 14.01.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 14.01.2008

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 25.12.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 12.12.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 29.11.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

Ухвала від 16.11.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Волошинова Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні