Дніпропетровський районний суд дніпропетровської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 175/7189/25
Провадження № 2/175/1660/25
УХВАЛА
"23" липня 2025 р. с-ще Слобожанське
Суддя Дніпровського районного суду Дніпропетровської області Білоусова О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства «МІСТ» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулась до суду з позовом до Комунального підприємства «МІСТ» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Позовна заява подана з дотриманням вимог ст.ст.175-177 ЦПК України, підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
В силу п.4 ч.6 ст.19, п.1 ч.4 ст.274ЦПКУкраїни справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.19, 175, 274, 277, 278 ЦПК України, ЗУ «Про судовий збір», суддя,
П О С Т А Н О В И В:
Відкрити спрощене позовне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «МІСТ» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Відповідач протягомп`ятнадцятиднівіздня врученняухвалипровідкриття провадженняусправімає правоподатиписьмовий відзив разомздоказами,щообґрунтовують доводи заперечень.
Роз`яснити відповідачу, що копія відзиву та доданих до нього документів позивачу повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Позивач протягом п`яти днів з дня отримання відзиву має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення.
Відповідно до вимог ч. 5 ст.279ЦПКУкраїни розгляд справи буде проводитися в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судовезасідання 18 вересня 2025о 11 годині 00хвилин у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за адресою: http://dp.dp.court.gov.ua/sud0410/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. М. Білоусова
| Суд | Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області |
| Дата ухвалення рішення | 23.07.2025 |
| Оприлюднено | 24.07.2025 |
| Номер документу | 129023269 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Білоусова О. М.
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Білоусова О. М.
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Білоусова О. М.
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Білоусова О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні