Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"23" липня 2025 р. Справа№ 910/10058/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Козир Т.П.
суддів: Остапенка О.М.
Андрієнка В.В.
вивчивши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Траст Інвест Груп"
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 04.06.2025 (повний текст складено 07.07.2025) попереднього судового засідання
у справі №910/10058/24(суддя Івченко А.М.)
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Траст Інвест Груп"
про банкрутство
УСТАНОВИВ:
17.07.2025 до Північного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Траст Інвест Груп" на ухвалу Господарського суду міста Києва від 04.06.2025.
Відповідно до Витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 17.07.2025 апеляційна скарга передана на розгляд колегії суддів у складі головуючого судді Козир Т.П., суддів Андрієнка В.В., Тарасенко К.В.
Розпорядженням в.о. керівника апарату Північного апеляційного господарського суду від 23.07.2025 призначено повторний автоматизований розподіл справи у зв`язку із перебуванням судді Тарасенко К.В., яка не є головуючим суддею, у відрядженні.
Згідно Витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.07.2025 для розгляду апеляційної скарги сформовано колегію суддів у складі головуючого судді Козир Т.П., суддів Андрієнка В.В., Остапенка О.М.
З огляду на те, що апеляційна скарга надійшла до Північного апеляційного господарського суду без матеріалів справи, що унеможливлює розгляд поданої апеляційної скарги, апеляційний господарський суд, відповідно до п.17.5 Перехідних положень ГПК України, вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, до надходження матеріалів справи.
Керуючись ст. 234, п.17.5 Перехідних положень ГПК України, Північний апеляційний господарський суд
У Х В А Л И В :
1. Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/10058/24.
2. Відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи.
3. Копію ухвали надіслати апелянту та Господарському суду міста Києва.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Т.П. Козир
Судді О.М. Остапенко
В.В. Андрієнко
| Суд | Північний апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 23.07.2025 |
| Оприлюднено | 24.07.2025 |
| Номер документу | 129025398 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Інші справи |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Козир Т.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні