Одеський окружний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 521/11013/20
УХВАЛА
22 липня 2025 рокум. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої судді Лебедєвої Г.В.,
за участю:
секретаря судового засідання Злогодуха О.А.,
представника позивача: Хлистуна Р.В.,
представника відповідача (Харитонової Г.В.): Юрченко К.А.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні питання про закриття підготовчого провадження у справі за позовом Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради до ОСОБА_1 , Державного реєстратора Великодолинської селищної ради Овідіопольського району Одеської області Мельник Тетяни Іванівни, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Юридичного департаменту Одеської міської ради про скасування рішення державного реєстратора та приведення самочинно реконструйованого об`єкта до первинного стану,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебуває справ за адміністративним позовом Управління державного архітектурн-будівельного контролю Одеської міської ради до ОСОБА_1 , Державного реєстратора Великодолинської селищної ради Овідіопольського району Одеської області Мельник Тетяни Іванівни, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Юридичного департаменту Одеської міської ради, про скасування рішення державного реєстратора та приведення самочинно реконструйованого об`єкта до первинного стану, в якому позивач просить суд:
- визнати протиправним та скасувати рішення державного реєстратора Великодолинської селищної ради Овідіопольського району Одеської області Мельник Т.І. від 20 грудня 2019 року, індексний номер 50346043;
- зобов`язати ОСОБА_1 привести самочинно реконструйований об`єкт у відповідність до договору купівлі-продажу №1084 від 12 липня 2019 року за власний рахунок.
Ухвалою від 23.04.2025 року суд відкрив провадження в адміністративній справі та ухвалив розгляд справи № 521/11013/20 здійснювати за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 20.05.2025 року.
В підготовче засідання, призначене на 20.05.2025 року з`явився представник позивача. Інші учасники справи в судове засідання не з`явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином та завчасно.
Суд, ухвалою занесеною до протоколу судового засідання від 20.05.2025 року, відклав підготовче засідання на 17.06.2025 року.
Підготовче засідання, призначене на 17.06.2025 року, перенесено на 01.07.2025 року у зв`язку з перебуванням судді у відпустці
В підготовче засідання, призначене на 01.07.2025 року, з`явилися представник позивача та представник відповідача (Харитонової Г.В.). Інші учасники справи в судове засідання не з`явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином та завчасно.
Ухвалою від 01.07.2025 року суд витребував від Державного реєстратора Великодолинської селищної ради Овідіопольського району Одеської області Мельник Тетяни Іванівни докази по справі № 521/11013/20, а саме: належним чином засвідчені копії документів на підставі яких 20.12.2019 року проведено державну реєстрацію змін щодо об`єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 131927151101) розташованого за адресою Одеська обл., м. Одеса, вулиця Малиновського Маршала, будинок 49, індексний номер рішення: 50346043.
Ухвалою від 01.07.2025 року суд продовжив шістдесятиденний строк підготовчого провадження у справі № 521/11013/20 на тридцять днів та відклав підготовче засідання на 22.07.2025 року.
В підготовче засідання, призначене на 22.07.2025 року, з`явилися представник позивача та представник відповідача (Харитонової Г.В.). Інші учасники справи в судове засідання не з`явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином та завчасно.
Відповідно до ч.2 ст.173 КАС України завданням підготовчого провадження є:
1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу;
2) з`ясування заперечень проти позовних вимог;
3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів;
4) вирішення відводів;
5) визначення порядку розгляду справи;
6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Під час підготовчого провадження учасниками справи надані заяви по суті справи та докази в обґрунтування позиції кожної із сторін у справі, судом вирішені усі подані заяви та клопотання, а також, вирішені необхідні питання та вчинені дії, передбачені ч.2 ст.180 КАС України, з метою подальшого розгляду та вирішення даної справи по суті.
Згідно з п.3 ч.2 ст.183 КАС України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Оскільки в ході підготовчого провадження судом вирішені питання, передбачені ч.2 ст. 180 КАС України, суд вважає за можливим закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Згідно з ч. 1 ст. 120 КАС України перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов`язано його початок.
Керуючись ст.ст. 120, 180, 183, 241, 243, 248, 256 КАС України суд,-
У Х В А Л И В:
Закрити підготовче провадження в адміністративній справі за позовом Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради до ОСОБА_1 , Державного реєстратора Великодолинської селищної ради Овідіопольського району Одеської області Мельник Тетяни Іванівни, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Юридичного департаменту Одеської міської ради про скасування рішення державного реєстратора та приведення самочинно реконструйованого об`єкта до первинного станута призначити справу № 521/11013/20 до судового розгляду по суті на 02 вересня 2025 року о 12 год. 00 хв.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили негайно після її проголошення.
Суддя Г. В. Лебедєва
| Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
| Дата ухвалення рішення | 22.07.2025 |
| Оприлюднено | 28.07.2025 |
| Номер документу | 129069983 |
| Судочинство | Адміністративне |
| Категорія | Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері містобудування; архітектурної діяльності |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Лебедєва Г.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні