Герб України

Ухвала від 24.07.2025 по справі 924/513/25

Господарський суд хмельницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84


УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

м. Хмельницький

"24" липня 2025 р. Справа № 924/513/25

Господарський суд Хмельницької області у складі

судді Крамара С.І., розглянувши матеріали справи

за позовом Садівничого товариства "МОДРИНА", с. Мацьківці Хмельницького району Хмельницької області

до Акціонерного товариства "Хмельницькобленерго", м. Хмельницький

про визнання незаконним та скасування рішення комісії

Представники сторін:

від позивача: Бейлик А.Б. - згідно ордеру серії ВХ №1097306 від 22.05.2025;

від відповідача: Кундиловська М.М. - згідно довіреності від 25.04.2025.

Суть спору. 23.05.2025 на адресу Господарського суду Хмельницької області через систему "Електронний суд" надійшла позовна заява Садівничого товариства "МОДРИНА", с.Мацьківці Хмельницького району Хмельницької області до Акціонерного товариства "Хмельницькобленерго", м.Хмельницький про визнання незаконним та скасування рішення комісії з розгляду актів про порушення ПРРЕ АТ "Хмельницькобленерго", оформлене протоколом засідання комісії від 25.07.2024 з розгляду акту про порушення №В002259 від 27.05.2024.

Ухвалою від 28.05.2025 судом прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі №924/513/25 в порядку розгляду за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою від 13.05.2025 судом закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.

22.07.2025, до початку розгляду справи по суті, позивачем подано заяву про залишення позовної заяви Садівничого товариства "МОДРИНА", с.Мацьківці Хмельницького району Хмельницької області до Акціонерного товариства "Хмельницькобленерго", м.Хмельницький про визнання незаконним та скасування рішення комісії без розгляду.

У відповідності до п.5 ч.1 ст.226 ГПК України суд залишає позов без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Враховуючи викладене, суд вважає необхідним позовну заяву Садівничого товариства "МОДРИНА", с.Мацьківці Хмельницького району Хмельницької області до Акціонерного товариства "Хмельницькобленерго", м.Хмельницький про визнання незаконним та скасування рішення комісії залишити без розгляду.

Керуючись ст. ст. 226, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

Позовну заяву Садівничого товариства "МОДРИНА", с.Мацьківці Хмельницького району Хмельницької області до Акціонерного товариства "Хмельницькобленерго", м.Хмельницький про визнання незаконним та скасування рішення комісії залишити без розгляду.

Ухвала оголошена та набрала законної сили 24.07.2025, а також може бути оскаржена в порядку статей 255-257 Господарського процесуального кодексу України.

СуддяС.І. Крамар

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення24.07.2025
Оприлюднено28.07.2025
Номер документу129088287
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо оскарження актів (рішень) суб'єктів господарювання та їхніх органів, посадових та службових осіб у сфері організації та здійснення господарської діяльності

Судовий реєстр по справі —924/513/25

Ухвала від 24.07.2025

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Крамар С.І.

Ухвала від 28.05.2025

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Крамар С.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні