Герб України

Ухвала від 25.07.2025 по справі 466/8586/24

Бабушкінський районний суд м.дніпропетровська

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

справа № 466/8586/24

провадження № 2/932/3078/24

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДНІПРА

м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 57

веб-сайт: https://bs.dp.court.gov.ua

телефон приймальні судді -099520 65 95

У Х В А Л А

Іменем України

25 липня 2025 року м. Дніпро

Шевченківський районний суд міста Дніпра у складі

головуючого - судді Ярощук О.В.

за участі секретаря Кирилішиної В.Д.

розглянувши матеріали цивільної справи у порядку письмового провадження за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,третя особа:Орган опікита піклуванняШевченківська районнаадміністрація Львівськоїміської ради,Орган опікита піклування-Виконавчий комітетМирноградської міськоїради пропозбавлення батьківськихправ тазміну розміруаліментів -

установив:

До Шевченківського районного суду міста Дніпра надійшла зазначена позовна заява.

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями 02.10.2024 року мене визначено головуючою у справі.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 29.08.2024 року змінено територіальну підсудність судових справ Димитровського міського суду Донецької області шляхом їх передачі до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська з 02.09.2024 року.

Ухвалою судді від 08.10.2024 року прийнято до свого провадження зазначену цивільну справу.

Відповідно до частини першоїстатті 27 ЦПК Україниза загальним правилом позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому порядку місцем її проживання або перебуванням, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до частини шостоїстатті 187 ЦПК Україниу разі, якщо відповідачем у позовній заяві вказана фізична особа, яка не є суб`єктом підприємницької діяльності, суд не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.

Згідно даних, які вказані в позовній заяві, останнім відомим місцем проживання ОСОБА_2 було за адресою: АДРЕСА_1 .

З метою обліку внутрішньо переміщених осіб створено Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб. Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб визначається Кабінетом Міністрів України (ч. 1, ч. 2 ст. 4-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»).

Пунктом 4 Порядку створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 року за № 646(далі Порядок), передбачено, що до бази даних вноситься серед іншого і така інформація про внутрішньо переміщену особу: загальні відомості про особу (прізвище, ім`я, по батькові, громадянство, дата і місце народження, стать); відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають про це відмітку в паспорті або які не є громадянами України); дані про останнє зареєстроване та фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи на території, де виникли обставини, зазначені у статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»; дані про фактичне місце проживання особи на дату звернення; адреса, за якою із внутрішньо переміщеною особою може вестися

офіційне листування або вручення офіційної кореспонденції, та номер телефону; відомості про смерть внутрішньо переміщеної особи або визнання її безвісно відсутньою.

Підпунктом 52 пункту 4 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженогопостановою КМУ від 22.09.2016 року № 646адміністратором СБД ВПО, відповідальним за забезпечення формування та ведення відповідної бази, є Мінсоцполітики.

З метою недопущення порушення прав відповідача як сторони у даній справі, суддя вважає за необхідне зобов`язати Міністерство соціальної політики України надати відомості з ЄІБД ВПО щодо зареєстрованого місця проживання відповідача як внутрішньо переміщеної особи.

На підставі викладеного та керуючись ч.6-8 ст.187,260,261,353 ЦПК України, суд, -

постановив:

Зобов`язати Міністерство соціальної політики України не пізніше п`яти днів з дня отримання копії даної ухвали суду, надати на адресу Шевченківського районного суду міста Дніпра інформацію з Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщеної особи щодо ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , іпн НОМЕР_1 , який за останньою відомою інформацією був зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:

- дані про останнє зареєстроване та фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи на території, де виникли обставини, зазначені у статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»;

- дані про фактичне місце проживання особи на дату звернення;

- адреса, за якою із внутрішньо переміщеною особою може вестися офіційне листування або вручення офіційної кореспонденції, та номер телефону у разі наявності відомостей;

- відомості про смерть внутрішньо переміщеної особи або визнання її безвісно відсутньою в разі їхньої наявності.

Копію ухвали для виконання надіслати Міністерству соціальної політики України.

З метою пришвидшення обміну інформацією та економії витрат на поштові відправлення, прошу Міністерство соціальної політики України надіслати інформацію шляхом її надсилання на офіційну електронну поштову адресу (E-mail: inbox@bs.dp.court.gov.ua) із відповідним посиланням на єдиний унікальний номер справи 466/8586/24.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя Оксана ЯРОЩУК

СудБабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення25.07.2025
Оприлюднено28.07.2025
Номер документу129104930
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —466/8586/24

Ухвала від 25.07.2025

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 27.05.2025

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 27.05.2025

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 10.03.2025

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 10.03.2025

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 08.10.2024

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Ярощук О. В.

Ухвала від 21.08.2024

Цивільне

Шевченківський районний суд м.Львова

Луців-Шумська Н. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні