Київський окружний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяКИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 липня 2025 року справа №320/23107/24
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Войтович І. І., розглянувши у порядку письмового провадження за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві , Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішеннь, рішення за результатами розгляду скарги,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось ТОВ "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" з позовом до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, Державної податкової служби України, в якому просить суд визнати протиправними та скасувати рішення ДПС України № 10782/6/99-00-06-01-02-06 від 15.04.2024 р. та податкові повідомлення-рішення ГУ ДПС України у м. Києві № 00067900702 від 02.02.2024 р., № 00067910702 від 02.02.2024 р., № 00067890702 від 02.02.2024 р., № 0068202303 від 02.02.2024 р.
Позиції сторін
В обґрунтування позову товариство вказує, що спірні податкові повідомлення-рішення є протиправними, оскільки прийняті без належного дослідження відомостей, що містяться у документах бухгалтерського та податкового обліку позивача.
Позивач стверджує, що всі господарські операції, які були предметом перевірки і були пов`язані з охороною заарештованих активів, отриманих в управління від АРМА, а також пов`язані з виконанням робіт, необхідних для забезпечення їх експлуатації (ребрендинг, ремонт) - безпосередньо пов`язані з господарською діяльністю ТОВ "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ".
Позивач зазначає також про повне виконання ним своїх зобов`язань, передбачених договором управління з АРМА.
Зокрема, як стверджується позивачем, забезпечено належну охорону заарештованих активів, наданих йому в управління від АРМА, забезпечено відновлення експлуатації більшої частини активів, що дозволило зберегти економічну цінність заарештованих активів, забезпечено збереження більшості робочих місць, призначених для експлуатації активів, розпочато погашення заборгованості, відновлено платежі за користування земельними ділянками.
Також, позивач звертає увагу, що операції з придбання послуг охорони активів, отриманих в управління від АРМА, та на заміну елементів їх зовнішнього оздоблення правомірно віднесені до складу витрат періодів, коли вони були здійснені, оскільки він був об`єктивно, незалежно від його волі, позбавлений можливості отримувати дохід від управління активами протягом раніше зазначеного терміну дії договорів управління, укладених з АРМА.
На думку позивача, всі інші висновки та доводи відповідача будуються виключно на суб`єктивних припущеннях посадових осіб контролюючого органу, що призвели до прийняття спірних податкових повідомлень-рішень, у зв`язку з чим просить суд визнати їх протиправними та скасувати.
Відповідач проти позову заперечує з тих підстав, що спірні податкові повідомлення-рішення є обґрунтованими, оскільки під час перевірки встановлено порушення позивачем вимог п. 44.1. ст.44, пп 134 1.1., п. 134.1 ст. 134.1 ст. 134, пп. «а», «б» пункту 185.1. ст. 185, п. 188.1. ст. 188, пп «а» п. 198.1 ст. 198, пп. «г» п. 198.5 ст. 198, п.201.1, п.201.7, п.201.10 ст. 201, пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПК України.
На переконання відповідача, позивачем безпідставно віднесено до складу інших операційних витрат послуги охорони та оздоблювальні роботи АЗК, що не пов`язані з веденням господарської діяльності позивача.
З урахуванням встановлених перевіркою обставин, відповідач вказує про відсутність підстав для скасування спірних податкових повідомлень-рішень, у зв`язку з чим просить суд відмовити у задоволенні позовних вимог.
Процесуальні дії у справі
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 13.06.2024 прийнято до провадження дану адміністративну справу, визначено здійснювати розгляд в порядку загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання на 22.07.2024 о 09:30 год.
17.07.2024 представники відповідачів подали до суду відзиви на позовну заяву в яких просили суд відмовити у задоволенні позовних вимог.
Підготовче судове засідання призначене на 22.07.2024 о 09:30 год знято з розгляду у зв`язку з оголошеною в м. Києві повітряною тривогою.
Наступне підготовче судове засідання призначено на 07.08.2024 о 09:30 год про що сторони повідомлені належним чином.
Підготовче судове засідання призначене на 07.08.2024 о 09:30 год знято з розгляду у зв`язку з оголошеною в м. Києві повітряною тривогою.
Наступне підготовче судове засідання призначено на 02.10.2024 об 11:30 год про що сторони повідомлені належним чином.
У судовому засіданні 02.10.2024 за участі представника позивача Тащі С.М., представника відповідача Федоренко А.О., виходячи з того, що судом витребувано первинні документи у позивача, суд відклав розгляд справи на 30.10.2024 о 09:30 год.
10.10.2024 представник позивача через підсистему ЄСІТС "Електронний суд" надіслав до суду заперечення на відзив, у якій не погодився з доводами відповідача, викладеними у відзиві на позовну заяву, та просив суд задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
29.10.2024 представник позивача подав до суду первинні документи.
У судовому засіданні 30.10.2024 за участі представника позивача Тащі С.М., представників відповідачів Бонка В.В., Федоренко А.О., виходячи з того, що суд надав представнику ГУ ДПС України час ознайомитись з первинними документами долученими представником позивача, відклав розгляд справи на 20.11.2024 о 13:15 год.
20.11.2024 представник позивача через підсистему ЄСІТС "Електронний суд" надіслав до суду клопотання про долучення додаткових документів.
Підготовче судове засідання призначене на 20.11.2024 о 13:15 год знято з розгляду у зв`язку з несправністю системи ВКЗ.
Наступне підготовче судове засідання призначено на 04.12.2024 об 11:30 год про що сторони повідомлені належним чином.
25.11.2024 представник позивача через підсистему ЄСІТС "Електронний суд" надіслав до суду заперечення на відзив.
04.12.2024 представник відповідача подав до суду додаткові пояснення.
04.12.2024 представник позивача через підсистему ЄСІТС "Електронний суд" надіслав до суду ряд клопотань про долучення документів до матеріалів справи.
У судовому засіданні 04.12.2024 за участі представника позивача Вітюк В.В., представників відповідачів Федоренко А.О., Бонка В.В., виходячи з того, що суд надав новому представнику позивача час для ознайомлення з матеріалами справи, відклав розгляд справи на 23.01.2025 о 10:00 год.
31.12.2025 через підсистему ЄСІТС "Електронний суд" до суду надійшло заперечення на відзив від представника позивача.
21.01.2025 представник позивача через підсистему ЄСІТС "Електронний суд" надіслав до суду клопотання про проведення експертизи.
У судовому засіданні 23.01.2025 за участі представників відповідачів Бонка В.В., Мала Л.В., судом задоволено клопотання представника позивача про відкладення розгляду справи на іншу дату, та визначено дату наступного судового засідання на 19.02.2025 о 13:15 год.
19.02.2025 представник позивача подав до суду клопотання про залишення без розгляду клопотання про призначення судово-економічної експертизи.
19.02.2025 представник ГУ ДПС подав до суду клопотання про виклик свідків.
19.02.2025 представники сторін подали до суду клопотання про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, та просили суд розглянути вищезгадані клопотання подані сторонами 19.02.2025 в порядку письмового провадження, за результатами розгляду яких судом постановлено ухвалу від 19.02.2025, якою підготовче провадження у справі закрито та призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 03 березня 2025 року о 12:30 год.
У судовому засіданні, призначеному на 03.03.2025, за участі представника позивача Пронюк В.Я., представників відповідачів Бонка В.В., Коморної І.А., протокольною ухвалою суду оголошено перерву в адміністративній справі у зв`язку із витребовуванням додаткових документів у представника позивача.
19.03.2025 до суду надійшли додаткові пояснення від позивача разом з витребуваними ухвалою суду від 03.03.2025 документами.
У судовому засіданні, призначеному на 24.03.2025, за участі представника позивача Пронюка В.Я., представника відповідача Федоренко А.О., які підтримали свої правові позиції, протокольною ухвалою суду, з`ясувавши думку сторін, вирішено розгляд справи завершити у порядку письмового провадження.
Встановивши правові позиції сторін по справі та їх обґрунтування, розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, оглянувши письмові докази, які були надані до матеріалів справи, судом встановлено наступне.
Встановлені судом обставини
На підставі направлень ГУ ДПС у м. Києві від 09.10.2023 № 17954/26-15-07-02-03, від 30.10.2023 № 19658/26-15-07-02-03, від 11.10.2023 № 18215/26-15-23-02-19, від 16.11.2023 № 20930/26-15-23-03-19, від 09.10.2023р. № 18140/26-15-07-07-01, від 09.10.2023 р.№18141/26-15-07-07-03, від 06.10.2023 № 17946/26-15-24-02-05, відповідно до статей 20, 77, 82 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 № 2755-VI (далі - ПК України), п. 2 частини 1 ст. 13 розділу IV, ст.25 розділу VI Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 - VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов?язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464 - VI, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 року № 89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок», плану - графіка проведення планових виїзних перевірок платників податків за жовтень 2023 року, на підставі наказу Головного управління ДПС у м. Києві від 27.09.2023 № 4708-п, проведена документальна планова виїзна перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" (код за ЄДРПОУ 43302216) з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 22.10.2019 по 30.08.2023, валютного - за період з 22.10.2019 по 30.06.2023, єдиного внеску на загальнообов?язкове державне соціальне страхування - за період з 22.10.2019 по 30.06.2023 та іншого законодавства за відповідний період.
За результатами проведеної планової перевірки складено акт від 24.11.2023 № 77786/26-15-07-02-03-03/43302216.
Не погоджуючись з висновками, викладеними в акті планової перевірки, товариством направлено до ГУ ДПС у м. Києві заперечення № 01-0112-2023 разом з підтверджуючими документами у вигляді додатків.
За результатами розгляду заперечень позивача ГУ ДПС у м. Києві було призначено повторну перевірку.
За результатами повторної перевірки позивачем було отримано лист ГУ ДПС у м. Києві № 1477/26-15-07-02-03-09 від 26.01.2024 р. та акт про результати документальної позапланової перевірки ТОВ "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" від 26.01.2024 р. № 5825/26-15-07-02-03-03/43302216.
На підставі висновків, викладених у акті перевірки від 26.01.2024 р. № 5825/26-15-07-02-03-03/43302216 ГУ ДПС у м. Києві були прийняті наступні податкові повідомлення-рішення, а саме :
1. від 02.02.2024 р. № 00067900702 внаслідок порушення вимог п. 44.1. ст.44, пп. 134 1.1., п. 134.1 ст. 134.1 ст. 134 ПК України, ст.2, п.2 ст.3, п.5, п.6, п.7, п.9 П (С) БО 16 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р., в результаті чого зменшено суму від?ємного значення об?єкта оподаткування податком на прибуток за перше півріччя 2023 р. в розмірі 14 068 069, 00 грн.;
2. від 02.02.2024 р. № 00067910702 внаслідок порушення вимог пп. «а», «б» пункту 185.1. статті 185, п. 188.1. ст. 188, пп «а» п. 198.1 ст. 198, пп. «г» п. 198.5 ст. 198 ПК України та Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. № 21, в результаті чого зменшено розмір від?ємного значення різниці між сумою податкового зобов?язання та сумою податкового кредиту за період з 22.10.2019 по 30.06.2023 на суму 1 097 884,00 грн.;
3. від 02.02.2024 р. № 00067890702 внаслідок порушення вимог п. 44.1. ст.44, пп. 134.1.1., п. 134.1 ст. 134.1 ст. 134 ПК України, ст.2, п.2 ст.3, п.5, п.6, п.7, п.9 П (С) БО 16 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р., в результаті чого визначено суму грошового зобов`язання у розмірі 2 837 734,00 грн. та накладено штрафні санкції у розмірі 709 434,00 грн.;
4. від 02.02.2024 р. № 0068202303 внаслідок порушення вимог пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПК України, в результаті чого збільшено розмір податку з доходів нерезидентів за 2022 р. шляхом визначення суми грошового зобов`язання у розмірі 1 250 682,00 грн. та накладення штрафних санкцій у розмірі 312 670,50 грн.;
5. від 02.02.2024 р. № 00067920702 внаслідок порушення вимог п. 198.5 ст. 198, п.201.1, п.201.7, п.201.10 ст. 201 ПК України, п.18 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 26.01.2016 р. № 13728267, оскільки не виписано (не оформлено) та не зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні, в результаті чого накладено штрафні санкції у розмірі 3 400,00 грн.;
6. від 02.02.2024 р. № 0068192303 внаслідок порушення вимог пп. 16.1.5 п. 16.1 ст. 16 та п. 86.7 ст. 86 ПК України через неподання додатку до податкової накладної до декларації на прибуток позивача, в результаті чого накладено штрафні санкції у розмірі 680,00 грн.
Не погоджуючись з правомірністю податкових повідомлень-рішень від 02.02.2024 р. № 00067900702, № 00067910702, № 00067890702 та № 0068202303 позивач 16.02.2024 р. звернувся до ДПС України зі скаргою № 01-1602-2024-юр.
За результатами розгляду вказаної скарги позивача ДПС України прийнято рішення № 10782/6/99-00-06-01-02-06-06 від 15.04.2024 р., яким скаргу товариства залишено без задоволення, а оскаржувані податкові повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 00067900702, № 00067910702, № 00067890702 та № 0068202303 - без змін.
Не погоджуючись з обґрунтованістю вищезазначених доводів контролюючого органу та, як наслідок, правомірністю спірних податкових повідомлень-рішень, позивач звернувся до суду з даним позовом.
Застосовано судом норми права та висновки суду
Завданням адміністративного судочинства відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
Зокрема, в силу ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Частиною 3 статті 2 КАС України визначено, що основними засадами (принципами) адміністративного судочинства є: 1) верховенство права; 2) рівність усіх учасників судового процесу перед законом і судом; 3) гласність і відкритість судового процесу та його повне фіксування технічними засобами; 4) змагальність сторін, диспозитивність та офіційне з`ясування всіх обставин у справі; 5) обов`язковість судового рішення; 6) забезпечення права на апеляційний перегляд справи; 7) забезпечення права на касаційне оскарження судового рішення у випадках, визначених законом; 8) розумність строків розгляду справи судом; 9) неприпустимість зловживання процесуальними правами; 10) відшкодування судових витрат фізичних та юридичних осіб, на користь яких ухвалене судове рішення.
За ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно висновків Верховного Суду, викладених у постанові від 22 квітня 2021 року у справі № 826/15741/18, з метою безумовного дотримання конституційного принципу, визначеного у статті 129 Конституції України, в частині третій статті 2 та статті 9 КАС України закріплено, що до основних засад (принципів) адміністративного судочинства належить, зокрема, змагальність сторін, диспозитивність та офіційне з`ясування всіх обставин у справі; суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з`ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
Загалом принцип змагальності прийнято розглядати як основоположний компонент концепції "справедливого судового розгляду" у розумінні пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, що також включає споріднені принципи рівності сторін у процесі та ефективної участі.
Принцип змагальності судового провадження охоплює собою право особи, крім можливості подавати власні докази, знати про існування всіх представлених доказів та пояснень іншими учасниками справи, оскільки вони можуть вплинути на рішення суду, мати можливість знайомитись з матеріалами справи та робити з них копії, а також володіти відповідними знаннями (залучати професійного представника) та змогу коментувати представлені докази та пояснення у належній формі та у встановлений час.
Таким чином, принцип змагальності спільно з принципом рівності є одним з основних елементів поняття "право на справедливий суд", що гарантоване Конвенцією.
Провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи (ч. 3 ст. 3 КАС України).
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Вказана норма означає, що суб`єкт владних повноважень зобов`язаний діяти лише виконання закону, за умов і обставин, визначених ним, вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов`язків, дотримуватися встановленої законом процедури, обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.
«На підставі» означає, що суб`єкт владних повноважень повинен бути утвореним у порядку, визначеному Конституцією та законами України; зобов`язаний діяти на виконання закону, за умов та обставин, визначених ним.
«У межах повноважень» означає, що суб`єкт владних повноважень повинен приймати рішення та вчиняти дії відповідно до встановлених законом повноважень, не перевищуючи їх.
«У спосіб» означає, що суб`єкт владних повноважень зобов`язаний дотримуватися встановленої законом процедури і форми прийняття рішення або вчинення дії і повинен обирати лише визначені законом засоби.
Вирішуючи даний спір суд зазначає наступне.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює Податковий кодекс України/
Підпунктом 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України визначено, що контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Пунктом 75.1 статті 75 ПК України встановлено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Підпунктом 75.1.2 п. 75.1 ст. 75 ПК України визначено, що документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов`язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також отриманих в установленому законодавством порядку контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.
Документальною виїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об`єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.
Згідно з пп.78.1.5 п.78.1 ст.78 ПК України документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з таких підстав:
78.1.5. платником податків подано в установленому порядку контролюючому органу заперечення до акта перевірки в порядку, визначеному пунктом 86.7 статті 86 цього Кодексу, або скаргу на прийняте за її результатами податкове повідомлення-рішення, в яких вимагається повний або частковий перегляд результатів відповідної перевірки або скасування прийнятого за її результатами податкового повідомлення-рішення у разі якщо платник податків у своїй скарзі (запереченнях) посилається на обставини, що не були досліджені під час перевірки, та об`єктивний їх розгляд неможливий без проведення перевірки. Така перевірка проводиться виключно з питань, що стали предметом оскарження.
Підпунктом 69.2 п. 69 підрозділу 10 розділу XX Інші перехідні положення ПК України визначено, що тимчасово, до 1 серпня 2023 року, податкові перевірки не розпочинаються, а розпочаті перевірки зупиняються, крім:
а) камеральних перевірок;
б) документальних позапланових перевірок, що проводяться на звернення платника податків та/або з підстав, визначених підпунктами 78.1.2 (в частині контролю за трансфертним ціноутворенням), 78.1.5, 78.1.7, 78.1.8, 78.1.12, 78.1.14-78.1.16, 78.1.21 та 78.1.22 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу, та/або документальних позапланових перевірок платників податків, за якими отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення платником валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями та/або валютної виручки за експортними операціями, та/або документальних позапланових перевірок з питань оподаткування юридичними особами або іншими нерезидентами, які здійснюють господарську діяльність через постійне представництво на території України, доходів, отриманих нерезидентами із джерелом їх походження з України, та/або документальних позапланових перевірок нерезидентів (представництв нерезидентів);
в) фактичних перевірок.
Відповідно до абзацу першого підпункту 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПК України об`єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які визначені відповідними положеннями цього Кодексу.
Пунктом 44.1 ст. 44 ПК України визначено, що для цілей оподаткування платники податків зобов`язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов`язаних з визначенням об`єктів оподаткування та/або податкових зобов`язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов`язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.
Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту.
Відповідно до абз. 2 п. 198.1 ст. 198 ПК України, до податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з :
а) придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг;
б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України (у тому числі у зв`язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);
в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких с митна територія України;
г) ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу.
Пунктом 198.2 вищевказаної статті передбачено, що датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг; дата отримання платником податку товарів/послуг. Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов`язаннями згідно з пунктом 187.8 статті 187 цього Кодексу, а для операцій з постачання послуг нерезидентом на митній території України - дата складення платником податкової накладної за такими операціями, за умови реєстрації такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв`язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг (абзац перший та другий пункту 198.3 статті 198 ПК України).
Відповідно до підпункту «г» пункту 198.5 статті 198 ПК України платник податку зобов`язаний нарахувати податкові зобов`язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами (для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, - у разі, якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися: операціях, що не є господарською діяльністю платника податку (крім випадків, передбачених пунктом 189.9 статті 189 цього Кодексу).
Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв`язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу. У разі коли на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними у абзаці першому цього пункту документами, платник податку несе відповідальність відповідно до цього Кодексу. Податкові накладні, отримані з Єдиного реєстру податкових накладних, є для отримувача товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. (пункт 198.6. ст. 198 ПК України).
Відповідно до п. 200.1 ст. 200 ПК України, сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов`язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
Пунктом 201.1 ст.201 ПК України визначено, що на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Абзацами 1, 2 п. 201.10 цієї статті передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні визначає Закон України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні від 16 липня 1999 року №996-XIV (далі- Закон №996-XIV).
Цей Закон поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, на представництва іноземних суб`єктів господарської діяльності (далі - підприємства), які зобов`язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність, а також на операції з виконання державного та місцевих бюджетів і складання (ч. 1 ст. 2 Закону № 996-XIV).
Відповідно до абзаців 5, 11 статті 1 Закону № 996-XIV господарська операція - це дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов`язань, власному капіталі підприємства; первинний документ - це документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення.
Первинний документ - документ який містить відомості про господарську операцію.
Частиною 2 ст. 3 Закону № 996-XIV визначено, що бухгалтерський облік є обов`язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.
Згідно з ч. 1 ст. 9 Закону № 996-XIV підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи.
Частиною 2 статті 9 Закону № 996-XIV встановлено вимоги до первинних документів, які є підставою для бухгалтерського та податкового обліку.
Відповідно до абз. 1 ч.1 ст. 11 Закону № 996-XIV підприємства зобов`язані складати фінансову звітність на підставі даних бухгалтерського обліку.
Таким чином, відповідно до положень Закону № 996-XIV документальним підтвердженням здійснення господарських операцій між суб`єктами підприємницької діяльності в межах укладених між ними договорів, є належним чином оформлені первинні документи, на основі яких інформація щодо фінансово-господарських операцій відображається в бухгалтерському та податковому обліку.
Підсумовуючи вищенаведене, запис у регістрах бухгалтерського обліку здійснюється на підставі первинних документів (паперових або електронних), які фіксують факти здійснення банківських операцій і розпоряджень (дозволів) на їх проведення з обов`язковою попередньою перевіркою і контролем.
Інформація, що міститься в первинних документах, систематизується в регістрах - первинних документах, які відносяться до розрахунково-касових та які фіксують факт завершення господарських операцій, складаються в момент здійснення операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення.
Отже, наведені вище норми податкового законодавства у взаємозв`язку із положеннями законодавства з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності визначають, що однією з головних умов документального підтвердження задекларованих платником податків у податковій звітності показників є можливість на підставі наявних первинних документів зробити висновок про те, що витрати фактично понесені та спрямовані на отримання позитивного економічного ефекту (доходу) в результаті здійснення господарських операцій.
При цьому первинний документ має містити відомості про господарську операцію і підтверджувати її реальне (фактичне) здійснення, натомість сама собою наявність або відсутність окремих документів не свідчить про наявність факту порушення з боку платника податків, якщо з інших даних вбачається, що фактичний рух активів або зміни у власному капіталі чи зобов`язаннях платника податків у зв`язку з його господарською діяльністю мали місце. Здійснення господарської операції і власне її результат підлягають відображенню в бухгалтерському обліку.
Надаючи правову оцінку обставинам справи та доводам сторін, суд вказує наступне.
Досліджуючи питання обґрунтованості податкового повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 00067900702, яким позивачу зменшено суму від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток за перше півріччя 2023 р. в розмірі 14 068 069,00 грн., та податкового повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 00067890702, яким збільшено суму грошового зобов`язання у розмірі 2 837 734,00 грн. та накладено штрафні санкції у розмірі 709 434,00 грн., суд вказує наступне.
Як вбачається з матеріалів справи, за період, що підлягав перевірці, а саме з 22.10.2019 по 30.06.2023, ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" задекларовано фінансовий результат до оподаткування (прибуток або збиток) у сумі (-) 1 547 грн. за 2019 рік, у сумі 9 392 599 грн. за 2020 рік, у сумі 21 322 241 грн. за 2021 рік, у сумі 12 151 920 грн. за 2022 рік, у сумі (-) 28 474 484 грн. за 1 пів 2023 року. При цьому, перевіркою повноти вищенаведених задекларованих показників встановлено їх заниження на суму 29 833 256 грн., в т. ч. за 2022 рік - 15 765 188 грн., за 1 пів 2023 рік - 14 068 069 гривень.
Перевіркою задекларованих показників суми інших операційних витрат за період з 22.10.2019 по 30.06.2023, що складає 75 358 тис.грн., встановлено завищення цих показників на суму 29 833 256 грн., у тому числі: за 2022 рік на суму 15 765 188 грн., за 1 пів. 2023 на суму 14 068 069 гривень.
На формування вищенаведених показників суми інших операційних витрат мали вплив: заробітна плата, охорона на автозаправних комплексах, оренда приміщення, оздоблювальні роботи АЗК, витрати при продажу валюти та інше.
Крім того, як вбачається з акту перевірки, ТОВ "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" (управитель) укладено договір управління майном (активами) від 12.06.2022 з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901) (установник управління), місцезнаходження: 01001, Україна, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, керуючись, статтями 1,9, 10, 19, 21-1, 22, 24 Закону України «Про національне агентство України з питань виявлення та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», статтями 100, 532-535 Кримінального процесуального кодексу України, статтями 6, 188, 190-191 та главою 70 Цивільного кодексу України, статтями 139, 140, 144 Господарського кодексу України на виконання ухвали слідчого судді Київського районного суду міста Харкова від 09.05.2022 у справі № 953/17529/19 в кримінальному провадженні № 22019000000000022 від 30.01.2019, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.05.2022 № 385-р «Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках», про таке:
1.1 В порядку та на умовах, визначених договором, установник (АРМА) управління передає управителеві (ТОВ "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ") на строк: з моменту фактичної передачі активів до 14.06.2027, активи (нерухоме майно) в управління, а управитель приймає активи та зобов?язується за плату здійснювати від свого імені управління активами.
Перелік активів є наступний :
- ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» (код ЄДРПОУ 24812228) - земельні ділянки, автозаправочні комплекси, будівлі та споруди;
- ТОВ «РЕГІОН БІОЛ ПРОДУКТ» (код ЄДРПОУ 35345323) - нежитлові будівлі, автозаправочні комплекси, земельні ділянки;
- ТОВ «ГП БАЗИС» (код ЄДРПОУ 35935164) - незавершене будівництво, будівлі та споруди, земельні ділянки, комплекси АЗС;
- ТОВ "ТОРГОВО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЄВРОПА ЛТД" (код ЄДРПОУ 19136877);
- стаціонарна АЗС, магазин, кафе;
- ТОВ «ЮТ» (код ЄДРПОУ 19494849) - автозаправочна станція;
- ТОВ «ТИТАН ЛТД» (код СДРПОУ 20042271) - земельна ділянка, будівля автозаправочного комплексу;
- ПП «Дік» (код ЄДРПОУ 21520442) - земельна ділянка, будівля автозаправочного комплексу;
- ТОВ «ОЙКОС» (код ЄДРПОУ 24385393) - автозаправочна станція;
- ТОВ «ЛУОЛ» (код ЄДРПОУ 24735965) - автозаправочна станція;
- СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ТОВАРИСТВО 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ "КЕРШЕР" (код ЄДРПОУ 25196004) - земельна ділянка, будівля автозаправочного комплексу, центр автодорожнього сервісу;
- ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОМБУДКОМПЛЕКТ" (код ЄДРПОУ 25280101) - земельна ділянка, будівля автозаправочного комплексу, будівля АЗК;
- ТОВ «ТТТ ЛТД» (код ЄДРПОУ 25590238) - земельна ділянка, автозаправочна станція;
- ТОВ «Л.Б.П.» (код ЄДРПОУ 30019906) - земельна ділянка;
- ТОВ «АВТОНАФТА» (код ЄДРПОУ 30531388) - земельна ділянка, автозаправочний комплекс, нафтобаза;
- ТОВ «КАСКАД СЕРВІС» (код ЄДРПОУ 30546897) - будівля автозаправний комплекс, комплекс автозаправного сервісу, комплекс автодорожнього сервісу;
- ТОВ "ОМЕГА-ГЕПАРД" (код ЄДРПОУ 30784894) - земельна ділянка, автозаправочний комплекс;
- ДП "ВАСИЛЬКІВСЬКА НАФТОБАЗА" (код ЄДРПОУ 31133944) - автозаправний комплекс;
- ДП "ДОБРОБУТ" КОМПАНІЇ "ГЛУСКО ЕНЕРДЖІ МЕНЕДЖМЕНТ КОМПАНІ ЛІМІТЕД" (код СДРПОУ 31537459) - земельна ділянка, будівля автозаправочної станції;
- ТОВ "С.В.КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 31776596) - автозаправний комплекс;
- ТОВ "АГЕНТСТВО ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ" (код ЄДРОУ 31841413) - будівля автозаправочної станції;
- ПП "ТРЕЙД НАФТА КОМПЛЕКТ" (код ЄДРПОУ 32142258) - нежитлова будівля АЗС;
- ТОВ «ТИСА» (код ЄДРПОУ 32236953) - склад паливно-мастильних матеріалів, стаціонарна АЗС;
- ПП «КАСКАД» (код ЄДРПОУ 32273775) - незавершене будівництво (автосервісний комплекс);
- ТОВ «ГАЗ-ГРУП» (код ЄДРУ 32301660) - автозаправний комплекс, нежитлова будівля;
- ПП «НРО» (код ЄДРПОУ 32326711) - нежитлова будівля;
- ТОВ «ТРАНСБУД» (код ЄДРПОУ 32530098) - будівлі автозаправочного комплексу;
- ТОВ «УТН-Центр» (код ЄДРПОУ 32628269) - будівлі автозаправочного комплексу;
ТОВ «НАФТОПРОГРЕС» (код ЄДРПОУ 33099125) - комплекс автодорожнього сервісу.
Відповідно до положень договору від 12.06.2022, прийняття управителем активів в управління, наявність активів на окремому балансі управителя не призводить до виникнення в управителя права власності, а також права довірчої власності на активи. Управління активами управителем не призводить до виникнення у нього будь-яких не передбачених законодавством переважних прав перед третіми особами щодо активів. Управитель не має права відчужувати активи, прийняті ним в управління.
Активи мають бути відокремлені від іншого майна управителя та обліковуватися на окремому балансі управителя і щодо таких активів має вестись окремий облік.
Крім того, згідно з положеннями договору, управитель має право на плату (винагороду), а також на відшкодування необхідних витрат, зроблених ним у зв?язку з управлінням активами.
Розмір винагороди, у зв?язку з управління активами, визначається виключно у формі від отриманого доходу від управління активами. Щомісячний розмір винагороди управителя становить 25 процентів від отриманого в кожному місяці доходу, за вирахуванням необхідних витрат, зроблених ним у зв?язку з управлінням активами (п. 5.2 договору).
Необхідними є витрати, які є необхідними для управління активами та які підлягають відшкодуванню управителю, якщо вони визначені у договорі або погоджені установником управління (п. 5.3 договору).
Сторони дійшли згоди, що необхідними витратами є: необхідні податки та збори (обов?язкові платежі) відповідно до законодавства України; закупівля паливно-мастильних матеріалів, послуги на транспортування; закупівля електричної енергії; витрати на поточний ремонт активів; витрати на капітальний ремонт активів та пов?язаних із ними послуг, за умовами їх погодження із установником управління: витрати на страхування активів на випадок їх пошкодження, знищення, а також інші види обов?язкового страхування, пов?язаного із активами та/або діяльністю управителя по управлінню активами; охорону активів; заробітна плата персоналу; забезпечення збереження, огляду, діагностики, налаштування, випробування, підготовки до належного технічного стану активів; витрати на оцінку активів та рецензування звіту про оцінку (п. 5.6 договору).
На виконання положень вказаного договору ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" укладено договори та отримано наступні послуги:
- ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг" укладено договір № 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 з ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" (код ЄДРПОУ 37153018), щодо підтримання порядку, здійснення контрольно-перепускного режиму та охорони майна на об`єкті, яке знаходиться в охороняємих (зачинених) приміщеннях та належним чином (згідно акту передання-приймання майна під охорону) здане під охорону, розташовані за адресами зазначеними в додатку № 1 (Дислокація) до договору, а саме: м. Київ, проспект Бажана, 1К (Автозаправний комплекс).
Вартість послуг виконавця, становить 65,00 грн з ПДВ за одну годину охорони однією особою на всіх об?єктах замовника за фактично надані послуги. Надання послуги підтверджується актом прийому передачі об`єкта під охорону від 06.07.2022.
Згідно з додатковою угодою №1 до договору № 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 07.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація), а саме: м. Київ, проспект Бажана, 1К (Автозаправний комплекс), м. Київ, бульвар Дружби народів, 40 А (Автозаправний комплекс), що підтверджується актом прийому-передачі вказаного об?єкта під охорону від 07.07.2022.
Згідно з додатковою угодою №2 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 08.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №l (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 08.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Павліченко, 49 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 08.07.2022, згідно з яким передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Таращінська, 199 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 11.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Романа Шухевича, 17 (Автозаправний комплекс);
Згідно з додатковою угодою № 3 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 11.07.2022 ПП "ШЕРИФ ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 12.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, Північно східний обхід м. Києва, 13 км + 300 м. (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 12.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Іванків, а/д Київ - Харків, 48 км. + 400 м. (ліворуч) (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 13.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, а/д Київ - Харків - Довжанський, 31 км. + 300 м. (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 14.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, Харківське шосе, 3 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 15.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Кільцева дорога, 16 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 18.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Чупира, вул. Садова, 50 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 19.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, с. П. Усенка, 6 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 20.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, смт. Калинівка, вул. Залізнична, 164А (Автозаправний комплекс).
Згідно з додатковою угодою №4 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 20.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 20.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Оболонський р-н, вул. Лугова, 9 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 21.07 2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Перова, 276 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 21.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Голосіївський р-н, пр-т. Науки, 5 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 22.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Деснянський р-н, вул. Братиславська, 7б (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 22.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, с. Бзів, Харківське шосе, 57 (Автозаправний комплекс);
акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 22.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Іванків, а/д Київ - Харків, 48 км. + 400м. (Автозаправний комплекс).
Згідно з додатковою угодою №5 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 26.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток 1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 20.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Ставищенський р-н, с. Кривець, а/д Київ-Одеса 127 + 700 м. (праворуч) (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 26.07.2022, згідно якого передало об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, пр-т Соборності, 28 (Автозаправний комплекс);
Згідно з додатковою угодою № 6 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 27.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №l (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 27.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, бул. Олександрівський, 9ба (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 27.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 43а (Автозаправний комплекс);
Згідно з додатковою угодою №7 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 28.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 28.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, 5а (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 27.07.2022, згідно якого передано об?єкт» охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дарницький р п, Харківське шосе, 210 (Автозаправний комплекс).
Згідно з додатковою угодою № 8 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 29.07.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 29.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дарницький р-н, вул. Дніпровська набережна, 136 (Автозаправний комплекс);
- акт прийому передачі об?єкти під охорону від 27.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дарницький р-н, Харківське шосе, 210а (Автозаправний комплекс);
Згідно з додаткового угодою №9 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку на здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 29.07.2022 ПП "ШЕРИФ ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація).
Згідно з додаткового угодою № 10 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 04.08.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 04.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Обухів, вул. Трипільська, 35А (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 05.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Васильків, вул. Небесної сотні, 18 (Нафто База);
Згідно з додатковою угодою №11 до договору № 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепусного режиму від 06.07.2022, від 10.08.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 11.08.2022, згідно якого передано об`єкт охорони, який розташований за адресою: м. Миколаїв, Корабельний р-н, вул. Декоративна, 2А (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 27.07.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дарницький р-н, Харківське шосе, 210а (Автозаправний комплекс);
Згідно з додатковою угодою №12 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022 від 11.08.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами: акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 12.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Миколаїв, Центральний р-н, пр-т Героїв України, 9Б (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 12.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: м. Миколаїв, Центральний р-н, Одеське шосе, 53 Б (Автозаправний комплекс);
Згідно з додатковою угодою №13 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 14.08.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація).
Згідно з додатковою угодою №14 до договору 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 15.08.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 15.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, смт. Калинівка, вул. Залізнична, 164 А (Нафтобаза);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 15.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 5б (Автозаправний комплекс).
Згідно з додатковою угодою №15 до договору № 2706 про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 06.07.2022, від 16.08.2022 ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" передано обладнання технічної охорони та внесені зміни в додаток №1 (дислокація) та передано під охорону згідно з наступними актами:
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 16.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Решетилівка, а/д Київ - Харків - Довжанський 306 км. + 350 м. (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 16.08.2022, згідно якого передано об`єкт охорони, який розташований за адресою: Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Глибока Долина, вул. Глибокодолинська, 2а (Автозаправний комплекс);
- акт прийому-передачі об?єкта під охорону від 17.08.2022, згідно якого передано об?єкт охорони, який розташований за адресою: Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 167а (Автозаправний комплекс);
Виконання робіт, що не заперечується самим контролюючим органом, підтверджено наступними актами:
- акт №ER-93 від 31.07.2022 на виконання послуг охорони на суму 620880,0 грн. т.ч. ПДВ 103480,0 грн.;
- акт №ER-98 від 31.08.2022 на виконання послуг охорони на суму 2042040,0 грн. в т.ч. ПДВ 340340,0 грн.;
- акт №ER-134 від 31.10.2022 на виконання послуг охорони на суму 312480.0 грн. в т.т. ПДВ 52080,0 грн.;
- акт №ER-156 від 30.11.2022 на виконання послуг охорони на суму 302400.0 грн. в т.ч. ПДВ 50400,0 грн.;
- акт №ER-168 від 31.12.2022 на виконання послуг охорони, технічного обслуговування систем, відеоспостереження, моніторингу систем відеоспостереження, реагування на сигнал "тривога на суму 443010,0 грн. в т.ч. ПДВ 73835,0 грн.;
- акт №ER-14 від 31.01.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 11250,0 грн. в т.ч. ПДВ 1875,0 грн.;
- акт №ER-12 від 31.01.2023 на виконання послуг технічного обслуговування систем відеоспостереження на суму 12750 грн. в т.ч. ПДВ 2125 грн.;
- акт №ER-13 від 31.01.2023 на виконання послуг моніторингу систем відеоспостереження на суму 17250,0 грн. в т.ч. ПДВ 2875,0 грн.;
- акт №ER-15 від 31.01.2023 на виконання послуг фізичної охорони на суму 401760,0 грн. в т.ч. ПДВ 66960,0 грн.;
- акт №ER-37 від 28.02.2023 на виконання послуг технічного обслуговування на суму 12250,0 грн. в т.ч. ПДВ 2125,0 грн.;
- акт №ER-38 від 28.02.2023 на виконання послуг моніторингу систем відеоспостереження на суму 17250,0 грн. в т.ч. ПДВ 2875,0 грн.;
- акт №ER-39 від 28.02.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 11250,0 грн. в т.ч. ПДВ 1875,0 грн.;
- акт №ER-40 від 28.02.2023 на виконання послуг охорони на суму 401 760,0 грн. в т.ч. ПДВ 66960,0 грн.;
- акт №ER-73 від 31.03.2023 на виконання послуг технічного обслуговування систем відеоспостереження на суму 12250 грн. в т.ч. ПДВ 2125,0 грн.;
- акт №ER-75 від 31.03.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 11250,0 грн. в т.ч. ПДВ 1875,0 грн.;
- акт №ER-76 від 31.03.2023 на виконання послуг фізичної охорони на суму 401760,0 грн. в т.ч. ПДВ 66960,0 грн.;
- акт №ER-127 від 30.04.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 12750,0 грн. в т.ч. ПДВ 2125,0 грн.;
- акт №ER-126 від 30.04.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 11150.0 гри. в т.ч. ПДВ 2408.0 грн.;
- акт №ER-128 від 30.04.2023 на виконання послуг охорони на суму 491040,0 грн. в т.ч. ПДВ 81840,0 грн.;
- акт №ER-165 від 31.05.2023 на виконання послуг фізичної охорони на суму 491040,0 грн. в т.ч. ПДВ 81840,0 грн.;
- акт №ER-167 від 31.05.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 12750,0 грн. в т.ч. ПДВ 2125 грн.;
- акт №ER-166 від 31.05.2023 на виконання послуг технічного обслуговування систем відеоспостереження на суму 14450,0 грн. в т.ч. ПІДВ 2408,0 грн.;
- акт №ER-225 від 30.06.2023 на виконання послуг фізичної охорони на суму 491040,0 грн. в т.ч. ПДВ 81840,0 грн.;
- акт №ER-227 від 30.06.2023 на виконання послуг реагування на сигнал "тривога" на суму 12750,0 грн. в т.ч. ПДВ 2125 грн.;
- акт №ER-226 від 30.06.2023 на виконання послуг технічного обслуговування систем відеоспостереження на суму 14450,0 грн. в т.ч. ПДВ 2408,0 грн.;
ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" в якості управителя майна на підставі договору управління майном від 13.06.2022 укладено договір № 2706.А про надання послуг охорони майна, підтримання порядку та здійснення контрольно-перепускного режиму від 01.09.2022 з ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" (код ЄДРПОУ 37153018), щодо підтримання порядку, здійснення контрольно-перепускного режиму та охорони майна на об`єкті, яке знаходиться в охороняємих (зачинених) приміщеннях та належним чином (згідно акту передання-приймання майна під охорону) здане під охорону. Вартість послуг виконавця, становить 60,00 грн. з ПДВ за одну годину охорони однією особою на всіх об?єктах замовника за фактично надані послуги.
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, м. Любомль, вул. Володимирська, 44 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Вишнів, вул. Київська, 15 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Львівська обл., Бурський р-н, с. Старий Милятин, а/д Київ-Чоп 499 км. + 500 м. (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Бережани, a/д Київ-Чоп 530 км. + 600 м (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Тростянець, урочище Трикутник, 1 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 3 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 2 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпроцеровська обл., Солонянський р-н, с. Святовасилівка вул. Залізнична, 4 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Єсеніна, 246 (Нафтобаза).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Бабенка, 1 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, Запорізьке шосе, 2д (Автозаправочний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Дружби, 6 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Харківська, 14а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Дніпровська, 132а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Сірка Івана, 279а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Кримська, 111 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Бикова, 20 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Заводський р-н, м. Кам`янське, вул. Тритузна, 34 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Енергетична, 2а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, Запорізьке шосе, 11Б (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, Донецьке шосе, 104 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Передова, 798-Д (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Полтавська обл., Кобилянський р-н, с. Бутенки, вул. Короленка. 2 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Полтава, вул. Гожулівська, 1а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Полтава, Київське шосе, 42 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Полтавська обл, Хорольський р-н, с. Глибока Долина, вул. Глибокодолинська, 2а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Решетилівка, а/д Київ Харків Довжанський 306 км. +350 м (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Миколаїв, Центральний р-н, Одеське шосе 53Б (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Миколаїв, Центральний р-н, пр-т Героїв України, 9Б (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Миколаїв, Корабельний р-н, вул. Декоративна, 2а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Обухів, вул. Трипільська, 35А (Нафтобаза).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дарницький р-н, Харківське шосе, 210а.
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, 5а.
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 43а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, бул. Олександрівський, 96а (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, пр-т Соборності, 28 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Ставищанський р-н, с. Кривець, а/д Київ-Одеса 127+700 м. (праворуч) (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Іванівка, а/д Київ-Одеса 48 км. + 400 м. (праворуч) (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, с. Бзів, Харківське шосе, 57 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Деснянський р-н, вул. Братиславська, 76 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Голосіївський р-н, п-т Науки, 5 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, бул. Перова, 276 (Автозаправний компекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Оболонський р-н, вул. Лугова, 9 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, смт. Калинівка, вул. Залізнична, 164А (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ. Дніпровський р-н, вул. П.Усенка. 6 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Чупира, вул. Садова, 50 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Кільцева дорога, 16 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, Харківське шосе, 3 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с/рада Великоолександрівська, а/д Київ - Харків - Довжанський, 31 км. + 300 м. (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, Північно східний обхід м. Київ, 13 км. + 300 м. (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, просп. Романа Шухевича, 17 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за зпросою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Таращанська, 199 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: Київська обл., Біла Церква, вул. Павліченка, 49 (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, проспект Бажана, 1К (Автозаправний комплекс).
Актом прийому-передачі об?єкта під охорону від 01.09.2022 підтверджено передачу об?єкту охорони, який розташований за адресою: м. Київ, бульвар Дружби народів, 40A (Автозаправний комплекс).
Послуги надані відповідно до наступних актів:
- акт № ER-112 від 30.09.2022 про виконання робіт на суму 3 241 440 грн. в т. ч. ПДВ 540240 грн.;
- акт № ER-124 від 31.10.2022 про виконання робіт на суму 3 437 2870 грн. в т. ч. ПДВ 572 880 грн.;
- акт № ER-154 від 30.11.2022 про виконання робіт на суму 3326400 грн. в т. ч. ПДВ 554400 грн.;
- акт № ER-172 від 31.12.2022 про виконання робіт на суму 1234080 грн. в т. ч. ПДВ 205680 грн.;
- акт № ER-171 від 31.12.2022 про виконання робіт на суму 49500 грн. в т. ч. ПДВ 8250 грн.;
- акт: № ER-170 від 12.12.2022 про виконання робіт на суму 15900 грн. в т.ч. ПДВ 12650 гри.;
- акт № ER-169 від 31. 12.2022 про виконання робіт на суму 56100 грн. в т. ч. ПДВ 9350 грн.;
- акт № ER-18 від 31.01.2023 про виконання робіт на суму 1368000 грн. в т. ч. ПДВ 228000 грн.;
- акт № ER-16 від 31. 01.2023 про виконання робіт на суму 58650 грн. в т. ч. ПДВ 9775 грн;
- акт № ER-17 від 31.01.2023 про виконання робіт на суму 51750 грн. в т. ц. ПДВ 8625 грн.;
- акт № ER-19 від 31.01.2023 про виконання робіт на суму 79350 грн. в т. ч. ПДВ 13225 грн;
- акт № ER-33 від 28.02.2023 про виконання робіт на суму 58650 грн. в т. ч. ПДВ 9775 грн.;
- акт № ER-34 від 28.02.2023 про виконання робіт на суму 79350 грн. в т. ч. ПДВ 13225 грн.;
- акт № ER-35 від 28.02.2023 про виконання робіт на суму 51750 дри. в т.ч. ПДВ 8625 грн.;
- акт № ER-36 від 28.02.2023 про виконання робіт на суму 1368000 грн. в т. ч. ПДВ 228000 грн.;
- акт № ER-81 від 31.03.2023 про виконання робіт на суму 56100 грн. в т. ч. ПДВ 9350 грн;
- акт № ER-88 від 31.03.2023 про виконання робіт на суму 49500 грн. в т.ч. ПДВ 8250 грн.;
- акт № ER-83 від 31.03.2023 про виконання робіт на суму 1189440 грн. в т.ч. ПДВ 198240 грн., в т.ч. ПДВ 198240 грн;
- акт № ER-123 від 30.04.2023 про виконання робіт на суму 55250 грн. в т. ч. ПДВ 9208 грн.;
- акт № ER-124 від 30.04.2023 про виконання робіт на суму 48750 грн. в т. ч. ПДВ 8125 грн.;
- акт № ER-124 від 30.04.2023 про виконання робіт на суму 1100160 грн. в т. ч. ПДВ 183360 грн.;
- акт № ER-175 від 31.05.2023 про виконання робіт на суму 961020 грн. в т. ч. ПДВ 160170 грн.;
- акт № ER-176 від 31.05.2023 про виконання робіт на суму 51850 грн. в т. ч. ПДВ 8641,67 грн.;
- акт № ER-177 від 31.05.2023 про виконання робіт на суму 45750 грн. в т. ч. ПДВ 7625 грн.;
- акт коригування вартості наданих послуг № ER-123/1 від 31.05.2023 до акта № ER-123 від 30.04.2023 на суму -850 грн. в т. ч. ПДВ - 141,67 грн.;
- акт коригування вартості наданих послуг № ER 124/1 від 31.05.2023 до акта № ER 121 від 30.04.2023 на суму - 750 грн. в т. ч. ПДВ - 125,67 грн.;
- акт № ER-229 від 30.06.2023 про виконання робіт на суму 49300 грн. в т. ч. ПДВ 8216,67 грн.;
- акт № ER-230 від 30.06.2023 про виконання робіт на суму 43500 грн. в т. ч. ПДВ 7250 грн.;
- акт № ER-228 від 30.06.2023 про виконання робіт на суму 866520 грн. в т. ч. ПДВ 144420 грн.
ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" в якості управителя майна на підставі договору управління майном від 13.06.2022 № б/н укладено договір № НОТ/КМС-02/22 від 24.11.2022 з ТОВ "МОНОЛІТ СОЮЗ" (код ЄДРПОУ 42676434) на виконання монтажних, ремонтних та інших робіт в т. ч. роботи з оздоблення АЗК на об?єктах "АЗК". Відповідно до додатку № 1 до вказаного договору встановлено договірну ціну робіт, а саме: демонтаж обшивки парапету з наступним монтажем та герметизацією стикувальних місць, монтаж планок ПВХ по периметру парапетів, примикань до будівлі, вентиляційних шахт, герметизація; монтаж геотекстилю на площину покрівлі; монтаж ПВХ мембрани на площину покрівлі з пропаюванням нахлестних швів; монтаж аераторів покрівлі; монтаж воронок парапету; запаювання ПВХ воронок, флюгарок; монтаж геотекстилю на парапет покрівлі; монтаж ПВХ мембрани на парапет покрівлі, оштукатурювання стін вепкапалів у сумі 366 330,24 грн. в т.ч. ПДВ 61055,04 грн., виконання яких підтверджується актом виконаних робіт № 1 за січень 2023 комплекс загальнобудівельних робіт по ремонту покрівлі офісного приміщення автозаправочного комплексу за адресою: м. Київ, Кільцева дорога 9, на суму 366330,24 грн. в т. ч. ПДВ 61055,04 грн.
Крім того, ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" в якості управителя майна на підставі договору управління майном від 13.06.2022 № б/н укладено договір з ТОВ "Бомонд Конструкт" (код ЄДРПОУ 42866723) укладено договір № 20 від 02.11.2022 на виконання монтажних, ремонтних та інших робіт в т. ч. роботи з оздоблення (ребрендингу) АЗК на об?єктах "АЗС".
Згідно з додатковою угодою № 1 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2130, Київська область, Бориспільський район, с/рада Великоолександрівська, автодорога Київ - Харків - Довжанський, 31 км+300м, а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", виготовлення та монтаж банерної вивіски; стела виготовлення та монтаж логотипної вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками".
Ціна робіт складає 258 069 грн.
Згідно з додатковою угодою № 2 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2136, Київська область, с. Іванків, а/д Київ - Харків 48 км (лв), а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу; операторна виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", стела виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками". Ціна робіт складає 243209,76 грн.
Згідно з додатковою угодою № 3 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходяться за адресою : АЗС 2118, Київська область, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 199, а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу; операторна виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO"; стела виготовлення та монтаж логотипної вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками". Ціна робіт складає 243209,76 грн.
Згідно з додатковою угодою № 4 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2112, м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Васильківська, 22, а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія погодинного на фризі навісу, операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", стела виготовлення та монтаж логотипної вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками". Ціна робіт складає 208139,08 грн.
Згідно з додатковою угодою № 5 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 10003, Полтавська область, м. Полтава, шосе Київське, 42, а саме: навіс - виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 244980,0 грн.
Згідно з додатковою угодою № 6 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 10006, Полтавська область, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 167А, а саме: стела - виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух", навіс - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 209910 грн.
Згідно з додатковою угодою № 7 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк за інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 10001, Полтавська область, м. Решетилівка, автодорога Київ - Харків - Довжанський 306 км+350м, а саме: стела - демонтаж існуючих касет, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлених та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух", фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", виготовлення та монтаж логотипної вивіски з УФ-друком на бічному фасаді операторної. Ціна робіт складає 227736,0 грн.
Згідно з додатковою угодою № 8 до договору № 20 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочому комплексі, що знаходиться за адресою: А3С 10004, Полтавська область, с. Глибока Долина, вул. Глибокодолинська, 2а, а саме: стела - демонтаж існуючих касет, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж нижньої касети стели, виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; вказівник руху виготовлення та монтаж вказівника руху, фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 301212 грн.
Згідно з додатковою угодою № 9 до договору № 20 від 02.11.2022 від 02.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 3133, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 4в а саме: стела - демонтаж існуючих касет, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фрізі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 211200 грн.
Згідно з додатково угодою № 10 до договору № 20 від 02.11.2022 від 02.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2114, м. Київ, прос. Соборності, 28 а саме: стела - демонтаж існуючих касет, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" ; крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 281676 грн.
Згідно з додатковою угодою № 11 до договору № 20 від 02.11.2022 від 02.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2140, м. Київ, вул. Братиславська, 76 саме: стела - демонтаж існуючих касет, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" 3 крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 211194 грн.
Згідно з додатковою угодою № 12 до договору № 20 від 02.11.2022 від 02.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2036, м. Київ, прос. Науки, 5 а саме: стела - демонтаж існуючих касет, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; фриз навісу - виготовлення та монтаж рекламоносія логотипного на фризі навісу, об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 262806 грн.
Згідно з додаткового угодою № 13 до договору № 20 від 02.11.2022 від 21.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2147, м. Київ, вул. Бажана, 1а а саме: стела - виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух", виготовлення та монтаж касет на стелу; газовий навіс - виготовлення та монтаж обшивки газового навісу, вказівник руху - виготовлення та монтаж обшивки вказівника руху; фриз навісу - виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби навісу, об?ємний логотип "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж обшивки колон порталів; операторна - виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби фризу навісу, виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 963630 грн.
Згідно з додатковою угодою № 14 до договору № 20 від 02.11.2022 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 10002, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Гожулівська, 1А а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу; стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух"; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 304866 грн.
Згідно з додатковою угодою № 15 до договору № 20 від 02.11.2022 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 2102, м. Київ, вул. Електриків, 32а а саме: стела - об`ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух", виготовлення та монтаж касет на стелу; газовий навіс - виготовлення та монтаж обшивки газового навісу, вказівник руху - виготовлення та монтаж обшивки вказівника руху; фриз навісу - виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби навісу, об?ємний логотип "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж обшивки колон порталів, пофарбування ПРК: операторна - виготовлення та монтаж фризу навісу. монтаж штроби фризу навісу, виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 1568070 грн.
Згідно з додатковою угодою № 16/1 до договору № 20 від 02.11.2022 від 02.03.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗС 3001, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 5а саме: стела - зворотній монтаж обшивки стели, зворотній монтаж обшивки стели, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух", виготовлення та монтаж касет на стелу; газовий навіс - виготовлення та монтаж обшивки газового навісу, вказівник руху - виготовлення та монтаж обшивки вказівника руху; фриз навісу - виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби навісу, об?ємний логотип "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж обшивки колон порталів, пофарбування ПРК; операторна виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби фризу навісу, виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 361974 грн.
Згідно з додатковою угодою № 16/2 до договору № 20 від 02.11.2022 від 02.03.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправочному комплексі, що знаходиться за адресо: АЗС 3001, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 5а, а саме: стела - зворотній монтаж обшивки стели, зворотній монтаж обшивки стели, виготовлення та монтаж касет на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми створюємо рух", виготовлення та монтаж касет на стелу; газовий навіс - виготовлення та монтаж обшивки газового навісу, вказівник руху виготовлення та монтаж обшивки вказівника руху; фриз навісу - виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби навісу, об?ємний логотип "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж обшивки колон порталів, пофарбування ПРК; операторна - виготовлення та монтаж фризу навісу, монтаж штроби фризу навісу, виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 900744 грн.
Послуги надані, що підтверджуються складеними актами, а саме :
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №47 від 30.11.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2118 на суму 243209,76 у т.ч. ПДВ 40534,96 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №44 від 28.11.2022 на виконання оздобловальних робіт на АЗК 2112 на суму 208139,08 у т.ч. ПДВ 34689.35 грн.
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №43 від 25.11.2022 на виконання оздобловальних робіт на АЗК 2136 на суму 243209,76 у т.ч. ПДВ 40534,96 грн.
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №41 від 16.11.2022 на виконання оздобловальних робіт на АЗК 2130 на суму 258069,00 у т.ч. ПДВ 43011,50 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №60 від 30.12.2022 на виконання оздобловальних робіт на АЗК 2036 на суму 262806,00 у т.ч. ПДВ 43801,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №68 від 29.12.2022 на виконання оздобловальних робіт на АЗК 10004 на суму 301212,00 у т.ч. ПДВ 50202,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 55 від 28.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2133 на суму 211200,0, у т.ч. ПДВ 35200,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 54 від 26.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2114 на суму 281676,00, у т. ч. ПДВ 46946,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 56 від 26.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 10003 на суму 244980,0 у т. ч. ПДВ 40830,0 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 53 від 23.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2140 на суму 211194,0 у т. ч. ПДВ 35199,0 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 52 від 21.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 10006 на суму 209910,0 у т. ч. ПДВ 34985,0 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 1 від 04.01.2023 на виконання оздоблювальних робіт па АЗК 10001 па суму 227736,00, у т. ч. ПДВ 37956,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 15 від 23.01.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2147 на суму 963630,00, у т. ч. ПДВ 160605,00 грн.;
- акт здачі приймання робіт (надання послуг) № 8 від 21.01.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 10002 на суму 304866,00, у т. ч. ПДВ 50811,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 25 від 27.02.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2102 на суму 1568070, у т. ч. ПДВ 261345 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 32 від 17.03.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 3001 на суму 900744,00, у т. ч. ПДВ 150124,0 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 33 від 13.03.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 2102 на суму 22998,00, у т. ч. ПДВ 3833,00 грн.;
- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 34 від 13.03.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК 3001 на суму 361974,0, у т. ч. ПДВ 60329,0 грн.
ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" у якості управителя майна на підставі договору управління майном від 13.06.2022 № б/н укладено договір № 2/11/2022-1 від 02.11.2022 з ТОВ "АРТ.ТРІУМ" (код ЄДРПОУ 40089880) на виконання монтажних, ремонтні та інші роботи в т.ч. роботи з оздоблення (ребрендингу) АЗК.
Додатковою угодою № 1 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК №2145, м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, 5а, а саме: стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками"; навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 293139,55 грн.
Додатковою угодою № 2 від 02.11.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК №2038, м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Кільцева дорога, 1, а саме: стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками"; навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; операторна виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 249326,5 грн.
Додатковою угодою № 3 від 05.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК "U.GO", м. Київ, вул. Лугова, 9, а саме стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO", виготовлення та монтаж декоративної панелі у вигляді вентиляційної решітки на бічному фасаді операторної. Ціна робіт складає 155152,0 грн.
Додатковою угодою № 4 від 05.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК "U.GO" м. Київ, Залізничне шосе: 1А, а саме: стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; фриз навісу - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 306107 грн.
Додатковою угодою № 5 від 05.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК "U.GO", м. Буча, вул. Депутатська, 42, а саме: стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми СТВОРЮЄМО РУХ", фриз навісу - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 216217,00 грн.
Додатковою угодою № 6 від 05.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК "U.GO", м. Київ, Дніпровська набережна, 135, а саме: стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; фриз навісу - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 209812,00 грн.
Додатковою угодою №7 від 05.12.2022 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК "U.GO", м. Київ, Харківське шосе, 210а, а саме: стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; фриз навісу - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 246217,0 грн.
Додатковою угодою № 8 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК № 02123, м. Біла Церква, бул. Олександрівський, Эба, а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; стела виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 209812,00 грн.
Додатковою угодою № 9 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК № 2128, Київська обл., с/рада Іванківська, а/дорога Київ-Харків, 48км+400м (праворуч), а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; стела виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "Ми СТВОРЮЄМО РУХ"; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 246217,00 грн.
Додатковою угодою № 10 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК № 2017, Київська обл., смт. Ставище, Автошлях Київ-Одеса , 127км+700м (праворуч), а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ", операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 306107 грн.
Додатковою угодою № 11 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на автозаправному комплексі, що знаходиться за адресою: АЗК № 17007, Львівська обл., с. Тростянець, урочище Трикутник, 1, а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 259517,00 грн.
Додатковою угодою № 12 від 09.01.2023 погоджено перелік, ціну, строк та інші умови виконання робіт на авгозаправному комплексі, що знаходиться за адресою. АЗК No "УГО", Київська обл., смт. Дударків, а саме: навіс - об?ємна вивіска "U.GO" з крапками" на фриз навісу, виготовлення та монтаж рекламоносія на фризі навісу; стела - виготовлення та монтаж вивіски на стелу з логотипом "U.GO" з крапками", виготовлення та монтаж накладної таблички "МИ СТВОРЮЄМО РУХ"; операторна - виготовлення та монтаж логотипної вивіски на фризі операторної з логотипом "U.GO". Ціна робіт складає 304772,0 грн.
На підставі вищевказаний операцій складені наступні акти здачі-приймання (надання послуг):
- № 2/11/2022-1-1 від 07.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК №2145 на суму 293139,55 грн. в т.ч. ПДВ 48856,59 грн.;
- № 2/11/2022-1-2 від 07.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК №2038 на суму 249326,5 грн. в т.ч. ПДВ 41554,42 грн.;
- № 2/11/2022-1-3 від 29.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК "U.GO" на суму 155152,0 грн. в т.ч. ПДВ 25858,67 грн.;
- № 2/11/2022-1-4 від 29.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК "U.GO" на суму 306107,0 грн. в т.ч. ПДВ 51017,83 грн.;
- № 2/11/2022-1-5 від 29.12.2022 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК "U.GO" на суму 246217,0 грн. в т.ч. ПДВ 41036,17 грн.;
- № 2/11/2022-1-6 від 03.01.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК "U.GO" на суму 209812,0 грн. в т.ч. ПДВ 34968,67 грн.;
- № 2/11/2022-1-7 від 03.01.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК "U.GO" на суму 246217,0 грн. в т.ч. ПДВ 41036,17 грн.;
- № 2/11/2022-1-8 від 16.03.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК №2123 на суму 209812,0 грн. в т.ч. ПДВ 34968,67 грн.;
- № 2/11/2022-1-9 від 06.02.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК № 2128 на суму 246217,0 грн. в т.ч. ПДВ 41036,17 грн.;
- № 2/11/2022-1-10 від 10.02.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК № 2017 на суму 306107,0 грн. в т.ч. ПДВ 51017,83 грн.;
- № 2/11/2022-1-11 від 15.02.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК №17007 на суму 259517,0 грн. в т.ч. ПДВ 43252,83 грн.;
- № 2/11/2022-1-12 від 10.03.2023 на виконання оздоблювальних робіт на АЗК "УГО" на суму 304772 гри. в т.ч. ПДВ 50795,33 грн.
При цьому, суд зауважує, що реальність здійснення позивачем вищенаведених господарських операцій щодо придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК не заперечується відповідачем, спірним питанням є, як стверджує відповідач, наявність/відсутність мети придбання позивачем таких послуг для здійснення своєї господарської діяльності.
Суд враховує, що вищенаведені господарські операції, придбані ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг", щодо придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК є такими витратами, які були понесені та пов`язані з управлінням переданими активами та для забезпечення виконання умов договору управління майном (активами) від 12.06.2022, а тому позивач має право на їх відшкодування, що визначено в п. 5.1 та 5.6 вказаного договору. При цьому, суд зауважує, що ані реальність понесення таких витрат з боку позивача, ані наявність права на їх відшкодування, належними та допустимими доказами не спростовано контролюючим органом.
Суд також не приймає до уваги посилання відповідача на відсутність факту отримання прибутку позивачем як ознаки безпідставності віднесення позивачем здійснених господарських операцій з придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК до складу витрат, оскільки, відповідно до підпункту 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 ПК України, господарська діяльність - це діяльність особи, що пов`язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами. При цьому, положеннями наведеної норми поняття господарської діяльності, визначається не через фактичне одержання доходу, а як спрямованість на одержання доходу. Проведення деяких операцій у збиток не свідчить про те, що позивач не отримав дохід і не прагнув отримати прибуток від господарської діяльності.
Мета отримання доходу є кваліфікуючою ознакою господарської діяльності, що передбачає наявність розумної економічної причини (ділової мети) під час здійснення господарської діяльності в цілому, а відтак і в кожній господарській операції, з яких складається господарська діяльність платника.
У пункті 14.1.231 ПК України наведене визначення розумної економічної причини (ділової мети), яка може бути наявна лише за умови, що платник податків має намір одержати економічний ефект у результаті господарської діяльності.
Наведене, однак, не означає обов`язкову прибутковість кожної окремої операції, адже в зазначених нормах йдеться не про позитивний фінансовий результат та не про прибуток як об`єкт оподаткування, а про доход як один з елементів обчислення бази оподаткування. Господарська операція, спрямована на отримання доходу, не завжди може мати позитивний економічний ефект, що є об`єктивним процесом здійснення господарської діяльності, яка опосередковується комерційним ризиком неодержання очікуваного доходу. Втім віднесення таких операцій до господарських можливе у випадках належного обґрунтування платником податку економічних причин чи ділової мети (зважаючи на ризики підприємницької діяльності) укладення угод за ціною нижчою за виробничу собівартість.
Зазначений правовий висновок відповідає правовій позиції Верховного Суду України, викладеній у постанові від 09.06.2015 у справі №21-289а15, та Верховного Суду, викладеній у постановах від 27.02.2020 у справі №440/1503/19, від 29.04.2021 у справі №810/4753/15 та від 05.12.2023 по справі № 816/1827/16.
Приймаючи до уваги наведені норми правового регулювання та встановлені судом обставини у цій справі, суд не може погодитись з доводами відповідача про вчинення зазначених операцій поза межами господарської діяльності платника, протиправність включення платником до складу витрат господарських операцій щодо придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК, відтак вважає правильним висновок про те, що вказані витрати безпосередньо пов`язані із господарською діяльністю позивача і є невід`ємною частиною якої є ризик виникнення збитку.
За вказаних обставин, суд приходить до висновку, що товариством обґрунтовано включено до складу витрат зазначених витрат та, відповідно, до складу податкового кредиту суми за такими операціями.
Крім того, суд не бере до уваги посилання відповідача на відсутність факту відшкодування понесених позивачем витрат як ознаки безпідставності віднесення господарських операцій щодо придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК до складу витрат, оскільки вказані доводи відповідача жодним чином не спростовують наявність господарської мети замовлення позивачем вищенаведених послуг. Суд додаткового наголошує, що контролюючим органом належними та допустимими доказами не спростовано реальність здійснених позивачем господарських операцій з придбання позивачем послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК.
Контролюючим органом не доведено, а позивачем спростовано наявність підстав для зменшення розміру понесених витрат на загальну суму 29 833 256,00 грн., в т.ч. за 2022 р. - 15 765 188,00 грн, за 1 пів. 2023 року - 14 068 069,00 грн.
З огляду на встановлення судом відсутності складу правопорушень, передбачених п. 44.1. ст.44, пп 134 1.1., п. 134.1 ст. 134.1 ст. 134 ПК України та ст.2, п.2 ст.3, п.5, п.6, п.7, п.9 П (С) БО 16 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р., судом також не приймаються доводи відповідача про відсутність надання пояснень з боку позивача щодо наявної вини у вчиненні порушень норм податкового законодавства.
Також, суд враховує, що відповідачем не доведено протиправність включення позивачем до складу витрат господарських операцій щодо придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК, також, з огляду на те, що договір управління майном (активами) від 12.06.2022 був розірваний достроково в односторонньому порядку саме за волевиявленням АРМА, повідомлення про відмову від договору якого надійшло позивачу 03.08.2023 р.
Вказані обставини свідчать про наявність об`єктивних чинників, що призвели до неотримання позивачем доходу від управління активами, що, в свою чергу, жодним чином не може слугувати підставою для висновків про протиправність включення позивачем до складу витрат господарських операцій щодо придбання послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК.
Крім того, судом встановлено, що ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг», як управитель, на виконання зобов`язань, передбачених п.п. 4.4.7 договору від 13.06.2022 має забезпечити збереження активів, які передані йому в управління на підставі договору, укладеного з АРМА.
На виконання зобов`язань за договором, ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг», з метою забезпечення збереження активів, які передані йому в управління уклав договір на охорону об?єктів з охоронним підприємством - Приватним Підприємством «Шеріф-Захист», на підставі якого було замовлено послуги з фізичної охорони об?єктів з числа тих, що були передані нашому підприємству в управління від АРМА.
Положенням пункту 5.1 договору управління активами (майном) від 13.06.2022 передбачено, що Управитель має право на відшкодування необхідних витрат, зроблених ним у зв?язку з управлінням активами.
Відповідно до пункту 5.3 договору, необхідними є витрати, які є необхідними для управління Активами та які підлягають відшкодуванню Управителю, якщо вони визначені у Договорі, або погоджені з Установником управління.
Витрати на охорону активів входять до складу необхідних витрат (пункт 5.6 Договору).
Згідно пункту 5.7 договору, відшкодуванню із суми доходів від управління підлягають витрати, які понесені Управителем як оплата на забезпечення/організацію надання послуг, необхідних для належного управління Активами, за умови, якщо такі витрати у письмовій формі погоджені У правителем з Установником управління.
При цьому, судом встановлено, що на виконання положень договору управління активами (майно), ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» протягом 2022-2023 років направляв листи на погодження витрат на охорону активів (майна) та отримував листи-відповіді АРМА щодо погодження вищевказаних витрат, які містяться в матеріалах справи.
Зокрема, у вищезазначених листах щодо погодження витрат зазначалось, зокрема, що витрати на охорону об?єктів, отриманих в управління від АРМА мають досить значний розмір, та поки не можуть покриватись за рахунок доходів від їх комерційної експлуатації активів, але в майбутньому, за рахунок отриманих доходів від управління активами, які будуть введені до комерційної експлуатації.
Враховуючи викладене, суд враховує, що позивач як управитель на виконання умов договору управління активами, здійснював правомірні дії, спрямовані на збереження активів та відновлення їх діяльності, з метою отримання прибутку у майбутніх періодах, а не виключно у періоди, що підлягали перевірці. При цьому, належними та допустимими доказами відповідач не довів не пов`язаність понесених позивачем витрат з веденням господарської діяльності ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» як платника податків.
Зокрема, суд зауважує, що усі сумніви щодо наявності обставин, за яких особа може бути притягнута до відповідальності за порушення податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючий орган, трактуються на користь такої особи.
Аналогічні правові висновки викладені у постанові Верховного Суду від 03.06.2025 у справі № 280/3703/23.
Таким чином, суд дійшов висновку про необґрунтованість висновків контролюючого органу про безпідставність віднесення позивачем до складу інших операційних витрат придбаних послуг охорони та щодо надання оздоблюваних робіт АЗК, відтак податкове повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 00067900702, яким зменшено суму від?ємного значення об?єкта оподаткування податком на прибуток за перше півріччя 2023 р. в розмірі 14 068 069, 00 грн., та податкове повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. від 02.02.2024 р. № 00067890702, яким збільшено суму грошового зобов`язання у розмірі 2 837 734,00 грн. та накладено штрафні санкції у розмірі 709 434,00 грн., є протиправним та підлягають скасуванню.
Досліджуючи питання обґрунтованості податкового повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 00067910702, яким збільшено податкове зобов`язання на суму 1 097 884 грн., суд вказує наступне.
Як вбачається з акту перевірки, ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" включено до податкового кредиту придбання у перевіряємий період послуг охорони АЗК на суму ПДВ 1 097 884 грн. у постачальника ПП "Шериф-Захист" (код ЄДРПОУ 37153018).
При цьому, суд звертає увагу, що на ст. 64 акту перевірки контролюючий орган визнає, що придбані позивачем послуги охорони АЗК є необхідними витратами, що зроблені ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" у зв?язку з управлінням переданими активами та для забезпечення виконання умов договору та мають право на їх відшкодування, що визначено в п. 5.1 та 5.6 вказаного договору.
Враховуючи вищевикладене у сукупності, суд дійшов висновку, що спірне податкове повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 00067910702, яким збільшено податкове зобов`язання на суму 1 097 884 грн., також підлягає скасуванню, оскільки висновки контролюючого органу, на підставі яких прийнято вказане ППР, є похідними від основних, на підставі яких прийняті ППР від 02.02.2024 р. № 00067900702 та № 00067890702, за результатами розгляду якого судом встановлено його протиправність.
Досліджуючи питання обґрунтованості податкового повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 0068202303, яким позивачу збільшено суму податку з доходів нерезидентів за 2022 р. шляхом визначення суми грошового зобов`язання у розмірі 1 250 682,00 грн. та накладено штрафні санкції у розмірі 312 670,50 грн., суд вказує наступне.
Перевіркою ТОВ «НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ» встановлено здійснення виплат доходів джерелом походження з України у вигляді фрахту компаніям-нерезидентам:
- "ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S." (Туреччина) за договором фрахтування від 05.07.2022 № 1 на суму 300 016,32 дол. США (еквів. 10 971 176,8 грн.) у 2022 році.
- "ADA MARITIME CO" (Маршалові острови) за договором фрахтування від 04.08.2022 № 1 у 2022 році на суму 270 000,00 дол. США (еквів. 9 873 522,00 грн).
Реальність та повнота здійснення вищенаведених господарських операцій не є спірним в межах даної справи.
При цьому, спірним питання є визначення правомірності дій ТОВ «НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ» щодо недекларування у 2022 році здійснених виплат з джерелом походження з України компаніям "ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S." (Туреччина) та "ADA MARITIME CO" (Маршалові острови).
Як вбачається з матеріалів справи, між ТОВ «НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ» та компанією-нерезидентом "ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S." (Туреччина) укладено договір від 05.07.2022 № 1 про надання послуг з фрахтування судна та перевезення вантажу.
Згідно виписок банку, наданих до перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ» на виконання вказаного вище договору, перераховано компанії-нерезиденту "ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S." (Туреччина) у 2022 році дохід у вигляді фрахту на суму 300 016,32 дол. США (еквів. 10 971 176,8 грн.).
У призначенні платежу зазначено, що оплата здійснюється за послуги фрахтування згідно договору від 05.07.2022 № 1.
Також, між ТОВ «НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ» та компанією-нерезидентом "ADA MARITIME CO" (Маршалові острови) укладено договір від 04.08.2022 № 1 про надання послуг з фрахтування судна та перевезення вантажу.
Згідно виписок банку, наданих до перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ», на виконання вказаного вище договору перераховано компанії "ADA MARITIME CO» (Маршалові острови) у 2022 році дохід у вигляді фрахту на суму 270 000,00 дол. США (еквів. 9 873 522,00 грн).
У призначенні платежу зазначено, що оплата здійснюється за послуги вантажного перевезення, згідно договору фрахтування від 04.08.2022 № 1.
При цьому взаємовідносини позивача з «ADA MARITIME CO» (Маршалові острови) не є спірними у даній справі (сплачено зобов`язання та штраф) і не вплинули на прийняття спірного ППР з податку по нерезидентам.
Як вбачається з матеріалів справи, ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" під час перевірки надано довідку Про підтвердження статусу податкового резидентства компанії «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» (Туреччина) від 02.03.2023 № 066024, в якій зазначено, що компанія «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» (Туреччина) є резидентом Турецької Республіки у 2023 році у відповідності до міжнародної Угоди, укладеної з Україною про уникнення подвійного оподаткування (належним чином легалізовану (штамп «апостиль» від 12.01.2024 №18019) та перекладену відповідно до законодавства України, згідно п. 103.5. ст. 103 ПК України та Гаазької Конвенції, яка набрала чинності з 22.12.2003).
При цьому, як вказує контролюючий орган, довідка (сертифікат) «Про підтвердження статусу податкового резидента» компанії «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» (Туреччина) за 2022 рік у відповідності до міжнародної Угоди, укладеної з Україною про уникнення подвійного оподаткування (належним чином легалізовану (штамп «апостиль») та перекладену відповідно до законодавства України, згідно п. 103.5. ст. 103 Податкового кодексу України та Гаазької Конвенції, яка набрала чинності з 22.12.2003) до перевірки не надана.
Разом з тим, суд вказує, що доводи, контролюючого органу про те, що довідка Про підтвердження статусу податкового резидентства компанії «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» (Туреччина) за 2022 рік є такою, що нелегалізована відповідно до законодавства України та не підтверджує податкову резидентність компанії «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» (Туреччина) у розумінні Конвенції про уникнення подвійного оподаткування є безпідставними.
Такі твердження відповідача суперечать Угоді, що укладена між Україною і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на дохід і майно, яка підписана від 27.11.1996 та набула чинності 29.04.1996, досягнутим між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Турецької Республіки, відповідно до якої відсутні положення про необхідність легалізації або засвідчення апостилем довідок про підтвердження статусу податкового резидента Турецької Республіки.
Водночас, відповідачем не надано жодних доказів на підтвердження того, що у 2022 році компанія «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» (Туреччина) не була резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України.
З огляду на викладене, враховуючи принцип превалювання сутності над формою, а також, зокрема, але не виключно, наявність довідки про підтвердження податкового резидентства компанії «ARKAS PETROL URUNLERI VE TIC. A.S.» Туреччини у 2023 році, позивачем правомірно не утримано податок з доходів нерезидентів у 2022 році на загальну суму 1 250 682,00 грн., у зв`язку з чим відсутні підстави для донарахування такого податку.
Таким чином, суд дійшов висновку про протиправність податкового повідомлення-рішення від 02.02.2024 р. № 0068202303 з мотивів його необґрунтованості, відтак підлягає скасуванню.
Стосовно позовної вимоги щодо визнання протиправним та скасування рішення ДПС України № 10782/6/99-00-06-01-02-06 від 15.04.2024 р. суд вказує про відсутність підстав для її задоволення, оскільки рішення ДПС України не є таким, що прийняте у зв`язку з реалізацією управлінських повноважень, а є актом вирішення спору в досудовому порядку, та не створює юридичного наслідку для позивача, а тому визнання цього рішення протиправним та його скасування не призведе до відновлення порушеного права.
Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 07.02.2020 у справі № 826/11086/18.
Відповідно до частини 1 статті 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.
Частинами 1 та 2 ст. 72 КАС України передбачено, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.
За статтею 73 КАС України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення. Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування (ч. 2 ст. 74 КАС України).
Відповідно до статті 76 КАС України, достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування та питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Відповідно до ч. 1 статті 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу.
Частиною 2 статті 77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
На виконання цих вимог відповідачем ГУ ДПС у м. Києві не доведено належними та допустимими доказами правомірність вчинених дій, прийнятих спірних податкових повідомлень-рішень.
Водночас докази, подані позивачем, підтверджують обставини, на які він посилається в обґрунтування позовних вимог, та не були спростовані відповідачем.
Суб`єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі (абз. 2 ч. 2 ст. 77 КАС України).
Згідно з ч. 1-4 ст. 242 КАС України, рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.
Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права.
Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.
При виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду (ч. 5 ст. 242 КАС України).
Відповідно до пункту 30 Рішення Європейського Суду з прав людини у справі «Hirvisaari v. Finland» від 27 вересня 2001 р., рішення судів повинні достатнім чином містити мотиви, на яких вони базуються для того, щоб засвідчити, що сторони були заслухані.
Згідно пункту 29 рішення Європейського Суду з прав людини у справі «RuizTorija v. Spain» від 9 грудня 1994 р., статтю 6 не можна розуміти як таку, що вимагає пояснень детальної відповіді на кожний аргумент сторін. Відповідно, питання, чи дотримався суд свого обов`язку обґрунтовувати рішення може розглядатися лише в світлі обставин кожної справи.
Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України та доказів, наявних в матеріалах справи, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають частковому задоволенню.
Вирішуючи питання стосовно розподілу судових витрат, суд враховує наступне.
Враховуючи висновки суду, сплачений позивачем судовий збір за подання позовної заяви до суду у розмірі 30 280,00 грн. щодо оскарження податкових повідомлень-рішень, положення ст. 139 КАС України, понесені позивачем судові витрати підлягають стягненню за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень - Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС.
Інших витрат до розподілу до суду не заявлено.
Керуючись статтями 2, 9, 14, 73-78, 90, 143, 242-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
в и р і ш и в:
1. Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" задовольнити частково.
2. Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Головного управління Державної податкової служби у м. Києві від 02.02.2024 № 00067900702, № 00067910702, № 00067890702 та № 0068202303.
3. В іншій частині позовних вимог відмовити.
4. Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗ ОЙЛ ТРЕЙДИНГ" (вул. Б. Хмельницького, 17/52, м. Київ, 01054, код ЄДРПОУ 43302216) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС (вул. Шолуденка, буд. 33/19, м. Київ, 04116, код ЄДРПОУ ВП 44116011) витрати по сплаті судового збору у сумі 30 280,00 грн. (тридцять тисяч двісті вісімдесят гривень 00 копійок).
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Суддя Войтович І. І.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.07.2025 |
Оприлюднено | 30.07.2025 |
Номер документу | 129127440 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних) |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Вівдиченко Тетяна Романівна
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Войтович І. І.