Герб України

Ухвала від 20.08.2025 по справі 908/3532/23

Господарський суд запорізької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

номер провадження справи 21/44/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

20.08.2025 Справа № 908/3532/23

м.Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Черкаського Володимира Івановича, при секретарі Подгайній В.О., розглянувши у судовому засіданні матеріали справи № 908/3532/23

Кредитори:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕС-ШИНА" (вул. Заболотного Академіка, буд. 15, кабінет 9, Київ, 03143, код ЄДРПОУ 43841914, ел. пошта - KLARIKSLUM@ukr.net, не має зареєстрованого Електронного кабінету в підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

2. Головне управління ДПС у Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 166, м. Запоріжжя, 69107, код за ЄДРПОУ 44118663; e-mail: zp.official@tax.gov.ua, має зареєстрований Електронний кабінет у підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

3. Товариство з обмеженою відповідальністю "АПФ-ГРУП" (вул. Чехова, 115, оф. 2, м. Черкаси, Черкаська область, 18020, код ЄДРПОУ 41861939, має зареєстрований Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІКС, представник Машкіна В.М., ел. пошта - ІНФОРМАЦІЯ_1 )

4. Товариство з обмеженою відповідальністю "МАКОН ЛТД" (пр. Незалежності, б. 6, м. Краматорськ, Краматорський район, Донецька область, 84301, поштова адреса: а/с 5416, пр. Л. Українки, 21, м. Дніпро, 49101, код ЄДРПОУ 20334631, e-mail: urist.astron@gmail.com, має зареєстрований Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

5. Товариство з обмеженою відповідальністю "Автошлях-Транс" (вул. Васильківська, буд. 1, оф. 211, Київ, 03040, адреса для листування: пров. Бехтеревський, буд. 14-Е, 1 поверх, Київ, 04053, код ЄДРПОУ 42595565, e-mail: autoshlyah.trans@gmail.com, має зареєстрований Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІКС, представник - адвокат Сиротюк Р.В., e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_2 , має зареєстрований Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

6. Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІОЛАТОР" (код ЄДРПОУ 36328026, 08205, Київська область, м. Ірпінь, вул. Соборна, буд. 118/19, кв. 49, має зареєстрований Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

7. Дочірнє підприємство "ШРБУ № 100 "ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" (с. Демидів, Вишгородський район, Київська область, 07335, має зареєстрований Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІКС, представник Потьомкін Є.Р., ел. пошта - ІНФОРМАЦІЯ_3 )

8. Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (вул. Сімферопольська, б. 17-А, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005, код ЄДРПОУ 44118658; ел. пошта: dp.elsud04@tax.gov.ua; має зареєстрованого Електронного кабінету в підсистемі Електронний суд ЄСІКС; представник Сліпець С.С., ел. пошта: ІНФОРМАЦІЯ_4 )

9. Приватне підприємство "ЕФЕКТ" (вул. Центральна, буд. 111, с. Григорівка, Олександрійський район, Кіровоградська область, 27533, ел. пошта - efekt@tartikyan.com, ЄДРПОУ 13767430, має зареєстрований Електронний кабінет у підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

Боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЛЯХБУД" (вул. Ласточкіна Миколи, буд. 16, м. Запоріжжя, 69063, код ЄДРПОУ 03579868, не має зареєстрованого Електронного кабінету в підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

банки, здійснюючі розрахунково-касове обслуговування боржника:

1. АТ "ОЩАДБАНК"

2. АТ "ПУМБ"

3. АТ "КОМІНБАНК"

4. АТ "СЕНС БАНК"

5. АТ "ОТП Банк"

Ліквідатор - Сєдова Наталя Іванівна (вул. Гагаріна, 8, офіс 69, м. Запоріжжя, 69005, має зареєстрований Електронний кабінет у підсистемі Електронний суд ЄСІКС)

про банкрутство

За участю представників сторін та учасників:

Ліквідатор - Сєдова Н.І., особисто;

Від Головного управління ДПС у Запорізькій області - Скитиба Н.І., витяг з ЄДР

УСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 04.08.2025 судове засідання, для розгляду звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу, документів, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури відкладено на 20.08.2025, 10 - 00.

Відповідно до вимог ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об`єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про результати аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); у випадку, передбаченому абзацом чотирнадцятим частини першої статті 61 цього Кодексу, - документи, що підтверджують виконання вимог частин четвертої - шостої статті 25 Закону України "Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення"; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для емітентів боргових цінних паперів - звіт про результати погашення цінних паперів. Про час і місце судового засідання, в якому мають розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та кредиторів. Обов`язком ліквідатора є здійснення всієї повноти дій, спрямованих на виявлення та повернення активів боржника. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки кредиторів постановляє ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу. У разі якщо господарський суд дійшов висновку, що ліквідатор не виявив або не реалізував майнові активи банкрута у повному обсязі, суд постановляє ухвалу про призначення нового ліквідатора в порядку, встановленому цим Кодексом.

Ліквідатором звіту у розумінні ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства не надано.

У засіданні ліквідатор заявила усне клопотання про відкладення засідання з метою проведення зборів кредиторів для вирішення питання про продовження ліквідаційної процедури у зв`язку з наявністю активів у боржника.

Судом установлено на підставі відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно станом на 20.08.2025, що за боржником зареєстровані 2 земельні ділянки у Покровському районі Дніпропетровської області, комплекс нежитлових будівель площею 3064 кв. м у с. Олександрівка Покровського району Дніпропетровської області, вул. Степова, буд. 4.

За поясненням ліквідатора зазначений комплекс отримав пошкодження в результаті збройної агресії рф.

Судом установлено на підставі відомостей Єдиного державного реєстру транспортних засобів щодо наявності ТЗ за параметрами власника або ТЗ станом на 20.08.2025, що за боржником зареєстровані автомобілі - вантажний КАМАЗ 55102, державний номер НОМЕР_1 , вантажний (автокран) КРАЗ 250, державний номер НОМЕР_2 .

За поясненням ліквідатора зазначені транспортні засоби відсутні, їх треба подавати у розшук.

На підставі ст. 216 ГПК України слід відкласти судове засідання, зобов`язавши учасників провадження виконати певні дії.

Проведення судового засідання 17.09.2025, 12 - 00 у справі № 908/3532/23 в режимі відеоконференції слід здійснити за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІКС.

Технічна фіксація здійснюється за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку: vkz.court.gov.ua.

Керуючись ст. ст. 2, 60, 65 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 197, 216, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти судове засідання для розгляду звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу, документів, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури на 17.09.2025, 12 - 00.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: вул. Гетьманська, 4, корпус № 2, к. 123, м. Запоріжжя, 69001.

Зобов`язати надати суду:

Ліквідатора - звіт, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.

Збори кредиторів/комітет кредиторів - рішення за наслідками розгляду звіту ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури, у т.ч. з порядку денного "Призначення нового ліквідатора у справі".

Проведення судового засідання 17.09.2025, 12 - 00 у справі № 908/3532/23 в режимі відеоконференції здійснити за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІКС.

Копію ухвали надіслати кредиторам, ліквідатору (до електронного кабінету).

Ухвала набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 235 ГПК України.

Повний текст ухвали, відповідно до ст. 233 ГПК України складено 20.08.2025.

Суддя Володимир ЧЕРКАСЬКИЙ

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення20.08.2025
Оприлюднено21.08.2025
Номер документу129632055
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —908/3532/23

Ухвала від 17.09.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 20.08.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 04.08.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 07.07.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 11.06.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 03.06.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 08.04.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 06.03.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Судовий наказ від 17.01.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

Ухвала від 22.10.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Черкаський В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні