Герб України

Ухвала від 22.08.2025 по справі 906/1089/25

Господарський суд житомирської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

"22" серпня 2025 р. м. Житомир Справа № 906/1089/25

Господарський суд Житомирської області у складі судді Лозинської І. В.,

перевіривши матеріали позовної заяви

Керівника Коростенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Коростенської міської ради Житомирської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінд Солар Енерджі"

про стягнення 118535,15 грн,

ВСТАНОВИВ:

Керівник Коростенської окружної прокуратури звернувся до Господарського суду Житомирської області з позовом в інтересах держави в особі органу місцевого самоврядування до ТОВ "Вінд Солар Енерджі" про стягнення 118535,15 грн заборгованості з орендної плати за оренду земельної ділянки з кадастровим номером 1822383800:01:000:0025 загальною площею 0,32 га.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 162 ГПК України позовна заява повинна містити, серед іншого, місцезнаходження (для юридичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України).

У вступній частині позовної заяви прокурор помилково зазначив:

- код ЄДРПОУ Коростенської міської ради Житомирської області - 04053507, у той час як відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вказаний ідентифікаційний код належить Виконавчому комітету Коростенської міської ради;

- адресу місцезнаходження відповідача - 01033, м. Київ, вул. Жилянська 9-11, натомість, відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, товариство зареєстроване за адресою: 01507, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Богдана Хмельницького, буд. 18.

Згідно з положеннями п. 3 ч. 3 ст. 162 України, позовна заява також повинна містити зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються.

У прохальній частині позовної заяви прокурором заявлено до стягнення 118535,15 грн заборгованості, однак відповідно до розрахунку, доданого до позовної заяви, розмір боргу становить 118538,35 грн.

Тому заявнику слід подати уточнену позовну заяву.

За п. 1 ч. 1 ст. 164 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують направлення іншим учасникам справи копій позовної заяви і доданих до неї документів з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

За ч. 7 ст. 42 ГПК України якщо Кодексом передбачено обов`язок учасника справи щодо надсилання копій документів іншим учасникам справи, такі документи в електронній формі можуть направлятися з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а в разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.

До позовної заяви надані докази її надіслання в електронний кабінет в ЄСІКС Виконавчому комітету Коростенської міської ради.

За ч. 1 ст. 174 ГПК України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог ст. 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про її залишення без руху.

Враховуючи викладене, вказану позовну заяву слід залишити без руху та надати заявнику час для усунення вищезазначених недоліків.

Керуючись ст. 162, 164, 172, 174, 234 ГПК України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву керівника Коростенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Коростенської міської ради Житомирської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінд Солар Енерджі" про стягнення 118535,15 грн залишити без руху.

2. Прокурору протягом 10 днів з дня вручення ухвали господарського суду від 22.08.2025 про залишення позовної заяви без руху надіслати господарському суду:

- уточнену позовну заяву із зазначенням вірних ідентифікаційного коду позивача та адреси місцезнаходження відповідача, а також ціни позову, відповідно до поданого розрахунку;

- докази надіслання позовної заяви з додатками в порядку, визначеному положеннями п. 1 ч. 1 ст. 164 ГПК України, позивачу.

3. Роз`яснити прокуратурі, що в разі не усунення вказаних недоліків у встановлений судом термін, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою (ч. 4 ст. 174 ГПК України).

Ухвала набирає законної сили з дати її підписання та оскарженню не підлягає.

Ухвала підписана 22.08.2025

Суддя Лозинська І.В.

Друкувати:

1 - у справу

2 - Коростенській окружній прокуратурі Електронний суд

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення22.08.2025
Оприлюднено25.08.2025
Номер документу129687151
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —906/1089/25

Ухвала від 23.10.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 03.10.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 15.09.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 03.09.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 22.08.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні