Господарський суд харківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
8-й під`їзд, Держпром, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про виклик в судове засідання
"26" серпня 2025 р. м. ХарківСправа № 922/1134/17 (922/722/22)
Господарський суд Харківської області в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України викликає:
- ліквідатора ДП «Енвіжн-Холдинг» арбітражного керуючого Іванченко Анастасію Валеріївну (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 2049 від 14.01.2022, АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )
у справі за позовом арбітражного керуючого - ліквідатора ДП «Енвіжн-Холдинг» (вул. Соборна, 29-Д, м. Суми, 40000)
до відповідачів: 1 - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ),
2 - ОСОБА_2 ( АДРЕСА_3 , РНОКПП НОМЕР_3 ),
3 - Товариства з обмеженою відповідальністю «Оптимум-Фактор» (вул. Городецького, буд. 11, офіс 27, м. Київ, 01001, ЄДРПОУ 37194782),
треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів:
1) Публічне акціонерне товариство «Українська інноваційна компанія» (ПАТ «Укрінком») (код ЄДРПОУ 05839888, адреса: 93404, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, буд. 3-А),
2) Публічне акціонерне товариство «Український інноваційний банк» (код ЄДРПОУ 05839888, адреса: 04053, м. Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна, буд.10-А) в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Український інноваційний банк» (ПАТ «Укрінбанк») (місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, тел. 0(800)308-108, (044)333-36-55)
3) ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ОБРІЙ" (код 39556547, адреса: місто Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, будинок 18, офіс 6/4),
про визнання недійсними договорів купівлі-продажу нерухомого майна та припинення права власності
в межах справи про банкрутство боржника Дочірнього підприємства «Енвіжн-Холдинг» (вул. Космічна, буд. 21-А, м. Харків, 61145, ЄДРПОУ 25412078)
в судове засідання з розгляду справи № 922/1134/17 (922/722/22) по суті на "10" вересня 2025 р. о(б) 13:00 год. у приміщенні господарського суду за адресою: Україна, місто Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8-й під`їзд, 1-й поверх, зал № 105.
Суд зазначає, що в силу приписів ст. 202 ГПК України господарський суд через неявку позивача в призначене судове засідання з розгляду справи по суті позбавлений можливості стисло оголосити зміст позовної заяви ліквідатора виходячи із категорії та складності даної справи.
Зокрема, об`ємність матеріалів даної справи (9 томів), тривалість її розгляду, обсяг та характер документальних доказів у справі, кількість учасників справи, предмет позову, значення справи для сторін, обраний позивачем спосіб захисту, наявність низки запитань у господарського суду та у учасників справи один до одного під час розгляду справи по суті, а також враховуючи те, що дана справа розглядається в межах справи про банкрутство боржника Дочірнього підприємства «Енвіжн-Холдинг», ліквідатором в якій є арбітражний керуючий Іванченко Анастасія Валеріївна, і ця справа також розглядається господарським судом на протязі значного періоду часу та містить 22 томи, в однозначний спосіб свідчить про неможливість вирішення даного спору без участі ліквідатора, а отже нез`явлення ліквідатора (позивача у даній справі) в судове засідання з розгляду справи по суті перешкоджає вирішенню спору господарським судом по суті заявлених вимог.
При цьому ліквідатор не позбавлений можливості та не обмежений судом в разі необхідності не особисто з`явитись в призначене судом засідання в приміщення суду, а прийняти участь в ньому в режимі відеоконференції на підставі приписів ст. 197 ГПК України.
Явка ліквідатора ДП «Енвіжн-Холдинг» арбітражного керуючого Іванченко Анастасії Валеріївни в судове засідання є обов`язковою.
Наслідки неявки на виклик суду в судове засідання з розгляду справи по суті передбачені ст. 202 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Н.А. Новікова
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.08.2025 |
Оприлюднено | 27.08.2025 |
Номер документу | 129742657 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: майнові спори, стороною в яких є боржник, з них: |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Новікова Н.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні