Герб України

Ухвала від 28.08.2025 по справі 160/10630/25

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

28 серпня 2025 рокуСправа №160/10630/25

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Ніколайчук С.В.

при секретарі судового засідання Емріх Ю.П.

за участю:

представника позивача Богачова Н.П.

представника відповідача-1 Гурський В.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпрі питання про продовження строку підготовчого засідання у справі № 160/10630/25 за позовною заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Виконавчого комітету Верхівцевської міської ради Кам`янського району Дніпропетровської області (51660, Дніпропетровська область, м. Верхівцеве, вул. Центральна, 75, код ЄДРПОУ 040526087), Комунального підприємства "Верхівцівське житлово-комунальне господарство Верхівцівської міської ради" (51660, Дніпропетроська область, Кам`янський район, м. Верхівцеве, вул. Нова, 52а, код ЄДРПОУ 30895871), Верхівцевської міської ради Дніпропетровської області (54660, м. Дніпро, м. Верхівцево, вул. Центральна, 75, код ЄДРПОУ 35950156) про визнання протиправним та скасування рішення

УСТАНОВИВ:

У провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебуває справа № 160/10630/25 за позовною заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Виконавчого комітету Верхівцевської міської ради Кам`янського району Дніпропетровської області (51660, Дніпропетровська область, м. Верхівцеве, вул. Центральна, 75, код ЄДРПОУ 040526087), Комунального підприємства "Верхівцівське житлово-комунальне господарство Верхівцівської міської ради" (51660, Дніпропетроська область, Кам`янський район, м. Верхівцеве, вул. Нова, 52а, код ЄДРПОУ 30895871), Верхівцевської міської ради Дніпропетровської області (54660, м. Дніпро, м. Верхівцево, вул. Центральна, 75, код ЄДРПОУ 35950156) про визнання протиправним та скасування рішення.

Ухвалою від 14 квітня 2025 року суд відкрив в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання, за наявними у справі матеріалами.

Ухвалою від 20 червня 2025 року суд вирішив подальший розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження з призначенням підготовчого судового засідання на 22.07.2025 року о 11:30 год., 28.08.2025 року о 11:00 год.

У судове засідання, з`явились представник позивача та відповідача-1.

Інші сторони у судове засідання не з`явились, належним чином повідомлені, причини неявки невідомі.

Суд при вирішенні питання про продовження підготовчого провадження виходить з такого.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 181 Кодексу адміністративного судочинства України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, зокрема, в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у цьому підготовчому засіданні.

Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду ( ч. 4 ст. 173 КАС України).

З урахуванням викладеного вище, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів та відкласти підготовче засідання для належної підготовки справи для розгляду по суті, оскільки питання, визначені частиною другою статті 180 Кодексу адміністративного судочинства України, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Керуючись статтями 173, 179, 180, 181, 243 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити строк підготовчого провадження у справі № 160/10630/25 на 30 днів.

Призначити підготовче засідання на 16 вересня 2025 року об 11 год. 00 хв., за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала № 9.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя С.В. Ніколайчук

СудДніпропетровський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення28.08.2025
Оприлюднено01.09.2025
Номер документу129809670
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері містобудування; архітектурної діяльності

Судовий реєстр по справі —160/10630/25

Ухвала від 16.09.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 28.08.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 20.06.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 25.04.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 14.04.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 14.04.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні