Герб України

Ухвала від 25.08.2025 по справі 905/210/21

Господарський суд донецької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,

гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ: 03499901, UA368999980313151206083020649


У Х В А Л А

25.08.25 Справа № 905/210/21

Господарський суд Донецької області у складі судді Харакоза К.С.,

секретар судового засідання Пелих Т.В.,

у справі за заявою кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Вуглекон", м.Київ,

до боржника Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699), м. Мирноград, Донецька область,

про банкрутство,

ліквідатор Козловська Д.В.

Представники:

ліквідатор Козловська Д.В. (в режимі відеоконференції),

від ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" - Балдинюк М.Ю. (в режимі відеоконференції),

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду від 22.02.2021 відкрито провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська"; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Козловську Діану Валеріївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №484 від 15.03.2013).

09.03.2021р. за номером 66061 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет оприлюднене оголошення (повідомлення) про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699).

26.01.2024 постановлено ухвалу за результатами попереднього засідання, призначено підсумкове засідання суду на 22.03.2024р.

Постановою Господарського суду Донецької області від 12.02.2025 у справі №905/210/21 припинено процедуру розпорядження майном Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699); припинені повноваження розпорядника майна арбітражного керуючого Козловської Діани Валеріївни; визнано банкрутом боржника Приватне акціонерне товариство "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська"; відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 12.02.2026; призначено ліквідатором Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" арбітражного керуючого Козловську Діану Валеріївну (свідоцтво №484 від 15.03.2013).

12.02.2025 за номером 75285 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет оприлюднене оголошення (повідомлення) про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури у справі №905/210/21 про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699).

30.06.2025 до суду через систему Електронний суд надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги (вх.№01-41/6484/25 від 30.06.2025) про визнання кредиторських вимог в сумі 948660,08 грн основного боргу, 4844,80 грн судового збору.

Вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги обґрунтовані наявністю заборгованості банкрута за спожиті обсяги електричної енергії за липень, серпень 2024.

Ухвалою від 07.07.2025 суд призначив заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги від 30.06.2025 про визнання грошових вимог кредитора до боржника в сумі 948660,08 грн основного боргу, 4844,80 грн судового збору до розгляду в судовому засіданні на 01.08.2025 року; встановив ліквідатору час до дати судового засідання надати суду відзив на заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги про визнання грошових вимог кредитора до боржника.

01.08.2025 через систему "Електронний суд" від ліквідатора надійшов відзив на заяву ТОВ "Донецькі енергетичні послуги", в якому арбітражна керуюча зазначає, що визнає частково кредиторські вимоги заявника в сумі 752029, 38 грн. До відзиву додані додаткові документи.

Ухвалою від 01.08.2025 суд відклав розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги від 30.06.2025 про визнання грошових вимог кредитора до боржника в сумі 948660,08 грн основного боргу, 4844,80 грн судового збору на 11.08.2025.

07.08.2025 через систему "Електронний суд" від ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" надійшло клопотання, в якому заявник просить суд залучити ДП "Регіональні електричні мережі" у якості третьої особою, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору. До клопотання додані докази направлення цього клопотання учасникам справи.

08.08.2025 через систему "Електронний суд" від ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" надійшли додаткові пояснення, в яких заявник просить визнати заявлені вимоги в повному обсязі. До додаткових пояснень додані додаткові документи.

11.08.2025 через систему "Електронний суд" від ліквідатора надійшло клопотання, в якому арбітражна керуюча просить суд витребувати у Державного підприємства Регіональні електричні системи належні документи, якими встановлений підтверджений у встановленому Кодексом комерційного обліку електричної енергії порядку обсяги спожитої електричної енергії банкрутом, а також письмові дані про те, яким чином отримані вимірювальні дані з контрольних лічильників.

11.08.2025 через систему "Електронний суд" від ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" надійшло клопотання, в якому заявник просить суд долучити до матеріалів справи лист ДП "Регіональні електричні мережі" від 11.08.2025 № 08-01/1724., в якому міститься інформація щодо показників лічильників та способу отримання таких показників.

Ухвалою від 11.08.2025 відкладено розгляд справи на 25.08.2025 року о 10:45 год., зал судового засідання № 105.

У судове засідання 25.08.2025 року з`явилися представник заявника, ліквідатор (в режимі відеоконференції).

Розглянувши у судовому засіданні 25.08.2025 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги від 30.06.2025 про визнання грошових вимог кредитора до боржника в сумі 948660,08 грн основного боргу, 4844,80 грн судового збору, наявні в матеріалах справи документи, суд встановив наступне:

Вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги обґрунтовані наявністю заборгованості за договором про постачання електричної енергії споживачу в редакції Комерційної пропозиції «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)», в частині оплати поставленої електричної енергії в повному обсязі за період липень 2024, серпень 2024.

У відзиви на заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги ліквідатор визнала вимоги кредитора частково в сумі 752 029,38 грн, які нараховані за липень 2024 рік. Зазначила, що згідно Акту комісійного обстеження об`єкта, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації від 08.08.2024, цілісний майновий комплекс Боржника за адресою Доненька обл., Покровський район, м. Мирної рад, вул. Шосейна, буд. 2, в результаті влучання керованих авіабомб і ракет 02.08.2024, 03.08.2024, 06.08.2024, 07.08.2024, був повністю знищений, що спростовує наведені заявником обсяги поставленої електроенергії, та, як наслідок, нараховану з 01.08.2024 по 14.08.2024 суму заборгованості.

В судовому засіданні 25.08.2025 ліквідатор надала усні пояснення, що визнає вимоги кредитора нараховані за липень 2024 рік та за серпень 2024 рік в повному обсязі.

Дослідивши надані сторонами документи, суд визнає вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги в повному обсязі, враховуючи наведене нижче.

Згідно ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч.4 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства, у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом.

Заяви з вимогами поточних кредиторів розглядаються господарським судом у порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд своєю ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів.

01.04.2023 між Товариством з обмеженою відповідальністю «Донецькі енергетичні послуги» (заявник, постачальник) та Приватним акціонерним товариством "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (боржник, споживач) було укладено договір про постачання електричної енергії споживачу, відповідно до п. 2.1 якого, за цим договором постачальник продає електричну енергію для забезпечення потреб електроустановок споживача, а споживач оплачує постачальнику вартість використаної (купованої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами договору.

Згідно з 2.2 договору постачання електричної енергії Споживачу за цим договором здійснюється, якщо: об`єкт Споживача підключений до мереж Оператора системи, у встановленому законодавством порядку; Постачальник за договором з Оператором системи отримав доступ до мереж та можливість продажу електричної енергії на території діяльності Оператора системи; Споживач є стороною діючого договору про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії Споживачу, на підставі якого Споживач набуває право отримувати послугу з розподілу/передачі електричної енергії; за усіма точками комерційного обліку на об`єкті (об`єктах) Споживача, за якими здійснюється (планується) постачання електричної енергії, укладено договір про надання послуг комерційного обліку електричної енергії, крім випадків, коли роль постачальника послуг комерційного обліку виконує оператор системи розподілу, до мереж якого приєднаний цей Споживач;відсутній факт припинення/призупинення постачання електричної енергії або надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії у випадках, передбачених законодавством у сфері енергетики; відсутня прострочена заборгованість за договорами про постачання електричної енергії або про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії; Споживач відповідає критеріям обраної ним комерційної пропозиції.

Пунктами 3.1, 13.1 цього договору, а також пунктом 9.1 Комерційної пропозиції «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)» (далі - КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова), визначено, що Договір на умовах даної Комерційної пропозиції починає діяти з першого дня розрахункового періоду квітня 2023 року, але не раніше дати підписання цієї Комерційної пропозиції. Договір укладається на строк 12 календарних місяців та вважається продовженим на кожен наступний календарний рік, якщо Постачальник не відмовиться від його пролонгації у зв`язку з порушення Споживачем умов п.5.1 цієї Комерційної пропозиції.

Ціна електричної енергії має зазначатись Постачальником у рахунках про оплату електричної енергії за цим Договором. У випадках застосування до Споживача погодинних (диференційованих) цін на електричну енергію суми, вказані в рахунках, можуть відображати середню ціну, обчислену на базі різних погодинних (диференційованих) цін (п.5.4 договору).

Розрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяць (п.5.5 договору).

Згідно пункту 5.6 Договору, розрахунки Споживача за цим Договором здійснюються на поточний рахунок Постачальника.

При цьому, Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату за цим Договором через банківську платіжну систему, он-лайн переказ, поштовий переказ, внесення готівки через касу Постачальника(за наявності), та в інший не заборонений законодавством спосіб.

Оплата вартості електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем виключно шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника.

Оплата вважається здійсненою після того, як на поточний рахунок Постачальника надійшла вся сума коштів, що підлягає сплаті за куповану електричну енергію відповідно до умов цього Договору. Поточний рахунок Постачальника зазначається у платіжних документах Постачальника, у тому числі у разі його зміни.

Пунктом 5.7 договору передбачено, що оплата рахунка Постачальника має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п`яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або протягом 5 (п`яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції, щодо оплати рахунку, оформленого Споживачем.

Пунктом 5.1 КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)» визначено, що оплата обсягів споживання електричної енергії здійснюється: не пізніше ніж на 5-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу: не пізніше ніж на 15-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу; не пізніше ніж на 20-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу не пізніше ніж на 25-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу.

Пунктом 5.2 КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)» передбачено для розрахунку вартості прогнозованого обсягу (до формування остаточної ціни (Ці) за розрахунковий період), в формулі п.2.1, цієї Комерційної пропозиції, використовується значення Црдн минулого розрахункового періоду або розраховане за оперативними даними.

Пунктом 6.1 КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)» передбачено, що рахунок на оплату прогнозованого обсягу споживання електричної енергії формується Постачальником і надається (направляється) Споживачу доступними каналами зв`язку. Прогнозований обсяг споживання визначається Постачальником на підставі відомостей про обсяги прогнозованого споживання електричної енергії наданих адміністратором комерційного обліку (Оператором системи), або розрахованих за допомогою власних програмних ресурсів за середньодобовим споживанням минулих періодів, чи з урахуванням інших відомостей, в тому числі щодо потужності площадок обліку у нових споживачів чи відомостей, наданих Споживачем у додатку № 4 до Договору.

Пунктом 6.3 КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)» визначено, що рахунок на оплату фактично спожитого у розрахунковому періоді обсягу електричної енергії надається, як правило, наступного робочого дня після закінчення розрахункового періоду (при умові отримання Постачальником даних про обсяги споживання від Споживача чи адміністратора комерційного обліку). У разі неодержання рахунку, Споживач самостійно оформляє платіжні документи та здійснює оплату на їх підставі у строк, зазначений у п. 5.1. Комерційної пропозиції.

Договір укладений на строк, зазначений в комерційній пропозиції, яку обрав Споживач, та набуває чинності з дати подання Споживачем заяви-приєднання, якщо інше не встановлено комерційною пропозицією (пункт 13.1 договору).

Згідно наданої заявником копії заяви-приєднання споживача до договору про постачання електричної енергії, споживачем ініційовано приєднання до умов даного договору на умовах КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)». Початок постачання електричної енергії споживачу заплановано з квітня 2023 року.

В підтвердження факту виконання умов договору, ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» складено акти приймання-передавання товарної продукції - електричної енергії на суму 2 593 315,48 грн за липень 2024; 196 630,70 грн за серпень 2024.

Також, заявником виставлено рахунки за спожиту електроенергію на вказану суму, а саме: рахунок № 11921 за липень 2024 на суму 2 593 315,48 грн, рахунок № 11921 за серпень 2024 на суму 196 630,70 грн. Рахунки підписані з боку заявника.

Акти приймання-передавання товарної продукції та рахунки за липень 2024, серпень 2024 направлені боржнику на електронну адресу, зазначену споживачем в заявці-приєднанні до умов договору.

Відповідно до Договору №1608-ПУ-ПТП від 23.08.2024 року про відступлення права вимоги, Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Павлоградвугілля» відчужено право вимоги до боржника в частині боргу за спожиту електричну енергію за розрахунковий період липень 2024 року, у розмірі 1 843 769,23 грн.

В подальшому, відповідно до Договору №1610-ПУ-ПТП від 28.08.2024 року про відступлення права вимоги, заявнику відчужено право вимоги до боржника, відповідно до Договору №1608-ПУ-ПТП від 23.08.2024, в частині суми боргу у розмірі 2 483,13 грн.

Отже, споживачу за розрахунковий період липень 2024 року нараховано 2 593 315,48 грн, та в подальшому, відповідно до Договору №1608-ПУ-ПТП від 23.08.2024 року та Договору №1610-ПУ-ПТП від 28.08.2024 року, відчужено право вимоги до боржника в частині боргу за спожиту електричну енергію за розрахунковий період липень 2024 року, у розмірі 1 841 286,10 грн. Залишок несплачених коштів за розрахунковий період липень 2024 року становить 752 029,38 грн.

Відповідно до ч. 1 ст. 275 Господарського кодексу України (в редакції, яка була чинна на момент виникнення правовідносин) за договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду (далі - енергію) споживачеві (абоненту), який зобов`язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується. Окремим видом договору енергопостачання є договір постачання електричної енергії споживачу. Особливості постачання електричної енергії споживачам та вимоги до договору постачання електричної енергії споживачу встановлюються Законом України "Про ринок електричної енергії".

Частиною 2 ст.56 зазначеного Закону передбачено, що договір постачання електричної енергії споживачу укладається між електропостачальником та споживачем та передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії споживачем у певний період часу одним електропостачальником. Постачання електричної енергії споживачам здійснюється за вільними цінами.

Факт укладання договору не оспорюється та не спростовується боржником.

Відповідно до п.п. 4.21, 4.29 ПРРЕЕ, оплата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію має здійснюватись згідно зі строками, встановленими договором та сформованим відповідним учасником роздрібного ринку платіжним документом. Зазначені строки не можуть бути меншими за 5 днів з дня надання платіжного документа споживачу. Порядок оплати споживачем послуг оператора системи та послуг постачальника послуг комерційного обліку мають відповідати порядку розрахунків, визначеному в укладеному договорі про постачання електричної енергії споживачу (комерційній пропозиції, яка є додатком до цього договору).

Як зазначалося вище пунктом 5.1 КП «Індивідуальна - А/Б фактична (строкова)» визначено, що оплата обсягів споживання електричної енергії здійснюється: не пізніше ніж на 5-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу: не пізніше ніж на 15-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу; не пізніше ніж на 20-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу не пізніше ніж на 25-й день розрахункового періоду - 25 % від заявленого обсягу.

Матеріали справи містять акти приймання-передавання товарної продукції (електричної енергії) та рахунки за спожиту електричну енергію за липень 2024 на суму 2 593 315,48 грн, за серпень 2024 на суму 196 630,70 грн.

Згідно актів наданих послуг та рахунків кількість прийнятої-переданої (спожитої) електричної енергії за липень 2024 року складає 302865 кВт*год, за серпень 2024 року складає 23784 кВт*год.

Пунктом 4.12 ПРРЕЕ визначено, що розрахунки між споживачем та електропостачальником здійснюються згідно з даними, отриманими від адміністратора комерційного обліку (надалі - АКО), (функції якого виконує ОСР) в порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку електричної енергії, про обсяги поставленої, розподіленої (переданої) та купленої електричної енергії.

До матеріалів справи додані копії листів ДП "Регіональні електричні мережі" №08/2347 від 07.08.2024 з додатком, згідно якого фактичний обсяг споживання електричної енергії в липні 2024 становить 302865 кВт*год.; №08/2647 від 09.09.2024 з додатком, згідно якого фактичний обсяг споживання електричної енергії в серпні 2024 становить 23784 кВт*год. Лист підписано кваліфікованим та удосконаленим електронним підписом керівника в.о. генерального директора Ткаченко Р.Л. Підпис перевірено протоколом створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису.

Також, матеріали справи містять копію листа Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» № 08-01/1724 від 11.08.2025 в якому повідомлено, що за період з 01 по 13 серпня 2024 року обсяг спожитої електричної енергії ПрАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (ЕІС-код: 62Z8572561054058) склав 23784 кВт*год.

Таким чином кількість прийнятої-переданої (спожитої) електричної енергії у липні, серпні 2024 підтверджена матеріалами справи.

Як зазначалось вище, споживачу за розрахунковий період липень 2024 року нараховано 2 593 315,48 грн, та в подальшому, відповідно до Договору №1608-ПУ-ПТП від 23.08.2024 року та Договору №1610-ПУ-ПТП від 28.08.2024 року, відчужено право вимоги до боржника в частині боргу за спожиту електричну енергію за розрахунковий період липень 2024 року, у розмірі 1 841 286,10 грн.

Отже, залишок несплачених коштів за розрахунковий період липень 2024 року становить 752 029,38 грн, за серпень 2024 на суму 196 630,70 грн.

Таким чином, загалом сума боргу за спірні періоди становить 948 660,08 грн.

За змістом п.п. 5.2.1., 5.5.5. ПРРЕЕ електропостачальник має право на своєчасне та в повному обсязі отримання коштів за продану електричну енергію відповідно до укладених договорів, а споживач електричної енергії зобов`язаний сплачувати за електричну енергію та надані йому послуги відповідно до укладених договорів.

Положеннями ч. 1 ст. 509 Цивільного кодексу України встановлено, що зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Відповідно до приписів статтями 525, 526, частини 1 статті 530 Цивільного кодексу України, цивільні та господарські зобов`язання мають бути виконані належним чином і у встановлений договором строк, а одностороння відмова від виконання зобов`язань не допускається, крім випадків, передбачених законом.

Статтею 610 Цивільного кодексу України передбачено, що порушенням зобов`язання є його не виконання або виконання з порушенням умов, які визначені змістом зобов`язання, а ст. 629 ЦК України передбачає, що договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Згідно ст. 13 Господарського процесуального кодексу України, судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності.

Відповідно до ч. 1 ст. 73 Господарського процесуального кодексу України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Відповідно до статтями 74, 77 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Відповідно до ч. 1 ст. 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Підсумовуючи викладене, суд зазначає, що заявником доведено належними та допустимими доказами факт існування заборгованості боржника перед кредитором на суму 948 660,08 грн.

Згідно ч.4 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства, у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом. Вимоги поточних кредиторів погашаються в порядку черговості, визначеної статтею 64 цього Кодексу.

Згідно п.4 ч.1 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою.

Таким чином, вимоги ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" в сумі 948 660,08 грн підлягають віднесенню до четвертої черги задоволення вимог кредиторів.

Також, до кредиторських вимог ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" включений судовий збір в сумі 4844,80 грн сплачений заявником при зверненні до суду із заявою кредитора з грошовими вимогами до боржника після повідомлення про визнання боржника банкрутом, який підлягає віднесенню до першої черги задоволення вимог кредиторів у відповідності до п.1 ч.1 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку заяву ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" задовольнити; визнати ТОВ "Донецькі енергетичні послуги" кредитором на суму 948660,08 грн в четверту чергу; 4844,80 грн в першу чергу.

З огляду на наведене, керуючись статтями 1, 2, 9, 60 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 12, 233-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "Донецькі енергетичні послуги" кредитором боржника Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699) на суму 948660,08 грн основного боргу та 4844,80 грн судового збору.

Зобов`язати ліквідатора внести до реєстру вимог кредиторів Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699) кредитора Товариство з обмеженою відповідальністю "Донецькі енергетичні послуги" на суму 948660,08 грн четверта черга, 4844,80 грн перша черга.

В судовому засіданні 25.08.2025 проголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

Повний текст ухвали складено та підписано 01.09.2025.

Ухвала набирає чинності у строк та порядку, визначеному ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвала може бути оскаржена протягом строку, встановленого ст. 256 Господарського процесуального кодексу України. Апеляційна скарга може бути подана учасниками справи до Східного апеляційного господарського суду.

Суддя К.С. Харакоз

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення25.08.2025
Оприлюднено03.09.2025
Номер документу129849270
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —905/210/21

Ухвала від 12.09.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 12.09.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 11.09.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 25.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 25.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 25.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 25.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 22.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 11.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

Ухвала від 11.08.2025

Господарське

Господарський суд Донецької області

Харакоз Костянтин Сергійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні