12/273/06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"22" серпня 2006 р. 14:00Справа № 12/273/06
м. Миколаїв
За позовом: Прокурора Первомайської міжміської прокуратури в інтересах держави в особі Первомайського Міськрайцентру зайнятості, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Шевченко, 18.
До відповідача: КП “Муніципальна енергокомпанія “Теплоенерго”, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. 13 Партз'їзду, 42.
Про стягнення 3533 грн. 78 коп.
Суддя Семенов А.К
представники
Від позивача: Шалара О.І., дов. № 07-1840 від 26.09.05 року.
Від відповідача: не з'явився
В засідання приймає участь: прокурор Давиденко А.В.
Суть спору: позов поданий прокурором Первомайської міжміської прокуратури в інтересах держави в особі Первомайського Міськрайцентру зайнятості про стягнення з відповідача 3533 грн. 78 коп., в тому числі заборгованості по страховим внескам на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та пені.
Відповідач свого представника у судове засідання не направив, хоча про час і місце провадення судового засідання був повідомлений належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України, неповідомлення стороною про причини неприбуття у судове засідання не є перешкодою для розгляду справи.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача і прокурора, гос-поддарський суд -
в с т а н о в и в:
Відповідач зареєстрований як платник страхових внесків до Фонду загально-обов'язкового державного страхування України на випадок безробіття.
П. 3 ст. 17 Закону України " Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (надалі –Закон) передбачає , що роботодавці повинні сплачувати страхові внески один раз на місяць в день одержання роботодавцями в установах банків коштів на оплату праці.
Відповідно до п.п. 6.7 Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 339 від 18.12.2000 року, роботодавець зобов'язаний щоквартально складати у двох примірниках розрахункову відомість про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду.
Відповідно до відомості відповідача з а І квартал 2006 року (а.с. 6) його недоїмка, строк сплати якої настав, становить 2897 грн. 46 коп.
Відповідно до п. 1 ст. 38, ст. 39 Закону у разі несплати страхових внесків страхувальники сплачують суму донарахованих контролюючим органом страхових внесків (недоїмки), а також пеню. Несплачені в строк недоїмка, пеня і штрафи стягуються в доход позивача із страхувальника у судовому порядку
Заявник просить стягнути з відповідача недоїмку по внескам в розмірі 2897 грн. 46 коп. та 636 грн. 32 коп. пені (розрахунок на аркушах справи 7 –9)
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАС України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В :
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Комунального підприємства “Муніципальна енергокомпанія “Теплоенерго” (Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. 13 Партз'їзду, 42, код ЄДРПОУ 31728097) на користь Первомайського Міськрайцентру зайнятості (Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Шевченко, 18, код ЄДРПОУ 23613047) 2897 грн. 46 коп. заборгованості по страховим внескам на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та 636 грн. 32 коп. пені.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.
Суддя А.К.Семенов
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2006 |
Оприлюднено | 27.08.2007 |
Номер документу | 130607 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Семенов А.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні