Ухвала
від 18.01.2008 по справі ас2/605-07     
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АС2/605-07     

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

18.01.08           Справа №АС2/605-07.

Господарський суд Сумської області у складі судді Соп'яненко О.Ю., розглянувши заяву Управління Пенсійного фонду України у Ковпаківському р-ні м. Суми по справі № АС 2/605-07

за позовом     Управління Пенсійного фонду України в Ковпаківському районі м. Суми

до    Товариства з обмеженою відповідальністю «Сула ЛТД», м. Суми

      про стягнення 1204 грн. 59 коп.  

ВСТАНОВИВ:

19.11.2007 р. господарським судом Сумської області була винесена постанова по справі № АС 2/605-07 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Ковпаківському районі м. Суми до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сула ЛТД» про стягнення 1204 грн. 59 коп., після набрання постановою законної сили був виданий виконавчий лист від 30.11.2007 р.

          Позивач звернувся до суду з заявою, в якій зазначає, що Ковпаківським відділом ДВС Сумського міського управління юстиції була винесена постанова про відмову у відкритті виконавчого провадження від 14.12.2007 року та повернуто виконавчий лист заявнику (позивачу) у зв'язку з тим, що не вказано дати виконавчого документа.

          Відповідно до ст. ст. 259 КАС України виконавчий лист оформлюється відповідно до вимог, встановлених Законом України про виконавче провадження».

          Статею 19 зазначеного закону передбачено, що у виконавчому документі повинні бути зазначені, зокрема назва документа, дата видачі та найменування органу посадової особи, що видали документ, тощо.

          Виконавчий лист по адміністративній справі № АС 2/605-07 надісланий на адресу стягувача – Управління пенсійного фонду України у Ковпаківському районі – 30.11.2007р. не містить дати його видачі, у зв'язку з чим у відкритті виконавчого провадження було відмовлено.

          Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що виконавчий лист (вих.. № 17817 від 30.11.07р.) є таким, що не підлягає виконанню.

          На підставі викладеного, керуючись ст. 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1.          Виконавчий лист (вих. № 17817 від 30.11.07р.) по справі № АС 2/605-07 визнати таким, що не підлягає виконанню.

2.          Видати новий виконавчий лист  по справі № АС 2/605-07.

3.          Копію ухвали надіслати сторонам у справі.

СУДДЯ                                                                               СОП‘ЯНЕНКО О. Ю.

                    

СудГосподарський суд Сумської області
Дата ухвалення рішення18.01.2008
Оприлюднено31.01.2008
Номер документу1309730
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —ас2/605-07     

Ухвала від 18.01.2008

Господарське

Господарський суд Сумської області

Соп'яненко О.Ю.

Постанова від 19.11.2007

Господарське

Господарський суд Сумської області

Соп'яненко О.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні