Господарський суд львівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
17.10.2025 Справа № 914/3015/25
Суддя Господарського суду Львівської області Коссак С.М., розглянувши заяву: представника позивача Акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк"
про: участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду
у справі № 914/3015/25
за позовом: Акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк", м. Київ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Аскет Порт Ейдженсі", м. Львів
про: звернення стягнення на предмет застави
ВСТАНОВИВ:
На розгляд через систему "Електронний суд" до Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк", м. Київ до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Аскет Порт Ейдженсі", м. Львів, в якій позивач просить в рахунок часткового погашення заборгованості ТзОВ "Аскет Шиппінг" (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35355771, місцезнаходження: 03039, м. Київ, вул. Фрометівська, буд. 2, корпус 5) за основною сумою кредиту в розмірі 2 481 046 грн. (два мільйони чотириста вісімдесят одна тисяча сорок шість гривень 00 копійок) за Договором про послугу Траншеве фінансування № LVO-ГЛ-2003/ТФ-1 від 17.05.2024 року, укладеним в рамках Генерального договору про надання банківських послуг № LVO-ГЛ-2003 від 17.05.2024 року, звернути стягнення на користь Акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк" (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 14282829, місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 4) на рухоме майно, що належить на праві власності ТзОВ "Аскет Порт Ейдженсі" (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 41871837, місцезнаходження: 79000, Львівська обл., м. Львів, вул. Сліпого Й., буд. 7) та є предметом застави згідно з Договором застави транспортних засобів №LVO-ГЛ-2003/ТЗ-8 від 17.05.2024 року, а саме: 1) транспортний засіб: спеціалізований вантажний сідловий тягач, марка/модель DAF XF 105.460, 2013 року випуску, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_1 , колір - білий, реєстраційний номер BC4532PB; 2) транспортний засіб: спеціалізований напівпричіп н/пр-самоскид, марка/модель ZASLAW D-653A, 2018 року випуску, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_2 , колір - сірий, реєстраційний номер НОМЕР_3 ; 3) транспортний засіб: спеціалізований напівпричіп н/пр-самоскид, марка/модель KEMPF KOLEBA, 2012 року випуску, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_4 , колір - сірий, реєстраційний номер НОМЕР_5 , шляхом реалізації на прилюдних торгах відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" за початковою ціною на рівні, не нижчому за звичайні ціни на такий вид майна, що має бути визначена на підставі оцінки, проведеної суб`єктом оціночної діяльності або незалежним експертом на стадії оцінки майна під час проведення виконавчих дій. Також позивач просить стягнути з відповідача судовий збір у розмірі 29 772,56 грн., який обрахований із застосуванням коефіцієнту 0,8.
У вступній частині позовної заяви, представник позивача зазначає третю особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Аскет Шиппінг", проте належного клопотання про її залучення та на стороні кого із сторін, згідно ст. 50 ГПК України, позивачем не подано. Відтак, питання залучення третьої особи у даній справі, судом буде розглянуто в судовому засіданні.
Ухвалою суду від 03.10.2025 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та пдготовче засідання призначено на 23.10.2025 року на 10:30 год.
14.10.2025 року через систему «Електронний суд» представником позивача подано заяву за вх.№27164/25 про участь у судовому засіданні 23.10.2025 року на 10год. 30хв. представника в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою ЄСІКС.
Статтею 197 ГПК України встановлено можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за заявою учасників справи. Частиною третьою вказаної статті зазначено про можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Представником позивача у поданій заяві повідомлено, що зареєстрований з використанням електронного підпису в системі за електронною адресою ІНФОРМАЦІЯ_1 (представник позивача - Награбовський Олександр Вікторович).
З підстав наведеного, враховуючи заяву представника позивача (вх.№27164/25 від 14.10.2025 року) про призначення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду по справі № 914/3015/25, суд дійшов висновку про задоволення заяви та призначення відеоконференції для представника позивача поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою Підсиситеми відеоконференцзв`язку ЄСІКС.
Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 ГПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву представника позивача (вх.№27164/25 від 14.10.2025 року) про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду по справі №914/3015/25 задоволити.
2. Проведення судового засідання в режимі відеоконференції для представника позивача здійснити за допомогою системи відеоконференцзв`язку ЄСІКС на сайті https://vkz.court.gov.ua за наступними реквізитами: електронна адреса - ІНФОРМАЦІЯ_1.
3. Забезпечити участь представника позивача - Награбовського Олександра Вікторовича в судовому засіданні у справі №914/3015/25, призначеному на 23.10.2025 о 10:30 год. в режимі відеоконференції відповідно до Підсистеми відеоконференцзв"язку ЄСІКС на сайті https://vkz.court.gov.ua за наступними реквізитами: електронна адреса - ІНФОРМАЦІЯ_1 .
4. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, місто Львів, вулиця Личаківська, 128.
5. Явка учасників справи в судове засідання на власний розсуд.
Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 року затверджено однойменний Указ Президента України. Зважаючи на зазначене, суд звертається до учасників судового процесу з проханням надсилати всі процесуальні документи на електронну адресу суду inbox@lv.arbitr.gov.ua. В назві файлу просимо зазначати номер справи, прізвище та ініціали судді. Крім того, інформацію щодо стану розгляду справи можна отримати за такими номерами телефонів: (032)255-03-64 - канцелярія, (032)255-04-12 - інформаційна довідка щодо руху справи.
Для забезпечення належного та своєчасного обміну процесуальними документами та іншими поданими учасниками справи клопотаннями та заявами, учасникам справи необхідно повідомити суду та іншим учасникам справи свої електронні адреси чи інші засоби зв`язку, передбачені ст. 120 ГПК України.
Інформацію у справі, яка розглядається можна отримати за такою веб-адресою - http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/, а також у Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою http://reyestr.court.gov.ua. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Коссак С.М.
| Суд | Господарський суд Львівської області |
| Дата ухвалення рішення | 17.10.2025 |
| Оприлюднено | 23.10.2025 |
| Номер документу | 131127967 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі банківської діяльності, з них кредитування, з них |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Коссак С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні