Герб України

Ухвала від 17.10.2025 по справі 910/5084/25

Північний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про витребування матеріалів справи

"17" жовтня 2025 р. Справа№ 910/5084/25

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Сибіги О.М.

суддів: Гончарова С.А.

Тищенко О.В.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест-Менеджмент Корпорейшн»

на рішення Господарського суду міста Києва від 11.09.2025

повний текст рішення складено 22.09.2025

у справі № 910/5084/25 (суддя Павленко Є.В.)

за позовом Київської міської ради

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвест-Менеджмент Корпорейшн"

про стягнення 11 949 756,64 грн, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду міста Києва від 11.09.2025 у справі № 910/5084/25 позов задоволено частково. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвест-Менеджмент Корпорейшн" на користь Київської міської ради 9 705 632,25 грн безпідставно збережених коштів за користування земельною ділянкою та 116 467,59 грн судового збору. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

13.10.2025 через систему "Електронний суд", Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвест-Менеджмент Корпорейшн» звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 11.09.2025 у справі № 910/5084/25 повністю та прийняти нове, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.10.2025, матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест-Менеджмент Корпорейшн» по справі № 910/5084/25 передано на розгляд колегії суддів Північного апеляційного господарського суду, у складі: головуючий суддя: Сибіга О.М., судді: Гончаров С.А., Тищенко О.В.

Відповідно до п. 17.5 Прикінцевих положень Господарського процесуального кодексу України - апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Зважаючи на те, що станом на день надходження апеляційної скарги у Північного апеляційного господарського суду відсутні матеріали справи, в зв`язку з чим, колегія суддів вважає за необхідне витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/5084/25. Вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест-Менеджмент Корпорейшн» на рішення Господарського суду міста Києва від 11.09.2025, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, відкласти до надходження матеріалів справи до Північного апеляційного господарського суду.

На підставі наведеного, керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/5084/25.

2. Вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест-Менеджмент Корпорейшн» на рішення Господарського суду міста Києва від 11.09.2025, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, відкласти до надходження матеріалів справи № 910/5084/25 до Північного апеляційного господарського суду.

3. Дану ухвалу надіслати на електронну адресу Господарського суду міста Києва.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О.М. Сибіга

Судді С.А. Гончаров

О.В. Тищенко

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення17.10.2025
Оприлюднено23.10.2025
Номер документу131156234
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них щодо припинення права користування земельною ділянкою, з них щодо визнання незаконним акта, що порушує право користування земельною ділянкою, з них що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —910/5084/25

Ухвала від 17.10.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сибіга О.М.

Рішення від 11.09.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Павленко Є.В.

Рішення від 11.09.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Павленко Є.В.

Ухвала від 10.07.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Павленко Є.В.

Ухвала від 10.07.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Павленко Є.В.

Ухвала від 28.04.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Павленко Є.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні