Любомльський районний суд волинської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 163/1912/25
Провадження № 2/163/480/25
ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
16 жовтня 2025 року Любомльський районний суд Волинської області
в складі головуючого судді Шеремети С.А.
з участю секретаря Костюк Р.М.,
розглядаючи у підготовчому засідання в приміщенні суду в місті Любомль Волинської області в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Рівненської сільської ради провизнання права на завершення приватизації земельних ділянок,
в с т а н о в и в :
У підготовче засідання сторони не з`явились.
Позивач у позовній заяві просила розгляд справи проводити без її участі.
Від відповідача Рівненської сільської ради надійшла заява про визнання позову та розгляд справи за відсутності представника ради.
За викладених обставин підготовче засідання проведено за відсутності сторін без фіксування технічними засобами.
Від приватного нотаріуса Ковельського районного нотаріального округу Волинської області Каганюка О.Ю. надійшла витребувана ухвалою суду від 28 серпня 2025 року спадкова справа №22/2025 до майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 .
Крім цього, з інформаційної довідки зі Спадкового реєстру (спадкові справи та видані на їх підставі свідоцтва про права на спадщину) №82314703 від 25.08.2025 року встановлено, що після смерті ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 в Любомльській державній нотаріальній конторі заведено спадкову справу.
У зв`язку із цим, з огляду на обґрунтування позову, суд вважає необхідним витребувати в порядку ч.7 ст.81 ЦПК України додаткові докази, а саме, спадкову справу після смерті ОСОБА_3 .
Указані докази є суттєвими та необхідними для повного з`ясування фактичних обставин справи і недопущення порушення прав та інтересів інших осіб, які не є учасниками цієї справи.
У зв`язку із наведеним підготовче засідання слід відкласти з урахуванням розкладу раніше призначених справ.
Керуючись ст.ст.81, 198, 223, 260 ЦПК України,
у х в а л и в :
Витребувати з Любомльської державної нотаріальної контори Волинської області копію спадкової справи, заведеної після смерті ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_3 .
Підготовче засідання відкласти на 09:30годину 18листопада 2025року і проводити в приміщенні Любомльського районного суду з повідомленням сторін.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий : суддя С.А.Шеремета
| Суд | Любомльський районний суд Волинської області |
| Дата ухвалення рішення | 16.10.2025 |
| Оприлюднено | 24.10.2025 |
| Номер документу | 131167355 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Любомльський районний суд Волинської області
Шеремета С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні