Герб України

Ухвала від 04.11.2025 по справі 910/15560/24

Північний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про оголошення перерви в судовому засіданні

"04" листопада 2025 р. Справа№ 910/15560/24 (761/5756/25)

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Станіка С.Р.

суддів: Остапенка О.М.

Сотнікова С.В.

за участю секретаря судового засідання Яценко І.В.

за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання від 04.11.2025

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "ПЦ "СИСТЕМА" на рішення Господарського суду міста Києва від 14.05.2025

у справі № 910/15560/24 (761/5756/25)

За позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "П Ц "Система"

до ОСОБА_1

про визнання недійсними договорів

в межах справи № 910/15560/24

За заявою ОСОБА_1

до Товариства з обмеженою відповідальністю "П Ц "Система"

про банкрутство

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває справа № 910/15560/24 (761/5756/25) (головуючий суддя - Станік С.Р., судді - Остапенко О.М., Сотніков С.В.) за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ПЦ "СИСТЕМА" на рішення Господарського суду міста Києва від 14.05.2025, розгляд якої призначено на 04.11.2025 о 15 год 45 хв.

В судове засідання 04.11.2025 з`явились представники ОСОБА_1 та Товариства з обмеженою відповідальністю «ПЦ «Система».

Представник скаржника підтримав вимоги апеляційної скарги в повному обсязі, надав пояснення.

Представники ОСОБА_1 заперечили проти задоволення вимог апеляційної скарги, надали пояснення.

З огляду на практику Європейського суду з прав людини, розумність тривалості судового розгляду має визначатися з огляду на обставини справи та наступні критерії: складність справи, поведінка заявника та компетентних органів, а також важливість предмета позову для заявника у справі (рішення Європейського суду з прав людини у справі "Фрідлендер проти Франції", "Смірнова проти України").

Суд при здійсненні правосуддя має виходити з необхідності дотримання основних засад господарського судочинства, зазначених в статтях 2, 4 Господарського процесуального кодексу України стосовно забезпечення дотримання справедливого, неупередженого та своєчасного вирішення судом спорів з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Згідно з частиною 2 статті 216 Господарського процесуального кодексу України суд оголошує перерву розгляді справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.

Дослідивши наявні матеріали справи, з метою встановлення у повному обсязі обставин справи, враховуючи наявність права учасника справи брати участь в розгляді його справи, яке гарантовано положеннями ст. 55 Конституції України, ст. 42 Господарського процесуального кодексу України та п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, з урахуванням принципу рівності господарського судочинства (ст.ст. 2, 7 Господарського процесуального кодексу України), принципу змагальності сторін (п. 4 ч. 2 ст.2 Господарського процесуального кодексу України) та права на справедливий суд, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про необхідність оголошення перерви в розгляді справи, з метою дослідження доводів учасників справи.

За положенням ч. 2 ст. 281 Господарського процесуального кодексу України, процедурні питання, пов`язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 216, 234, 270, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,-

ПОСТАНОВИВ:

1. Оголосити перерву в розгляді апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «ПЦ «Система» на рішення Господарського суду міста Києва від 14.05.2025 у справі № 910/15560/24 (761/5756/25) до 25 листопада 2025 року о 15 год 30 хв, який відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 9, 2-й поверх.

2. З урахуванням введення воєнного стану в Україні, учасники у справі можуть подати до суду заяви про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності або про забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, у відповідності до ст. 197 ГПК України.

3. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду.

Головуючий суддя С.Р. Станік

Судді О.М. Остапенко

С.В. Сотніков

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення04.11.2025
Оприлюднено06.11.2025
Номер документу131533893
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: майнові спори, стороною в яких є боржник, з них: спори про визнання недійсними правочинів, укладених боржником

Судовий реєстр по справі —910/15560/24

Ухвала від 19.11.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандичев Д.В.

Ухвала від 19.11.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандичев Д.В.

Ухвала від 04.11.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 04.11.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 07.10.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 07.10.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 09.09.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 09.09.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 20.08.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандичев Д.В.

Ухвала від 20.08.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандичев Д.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні