Судовий наказ
від 23.12.2010 по справі 2-н-88-2010
РОЗДОЛЬНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Справа № 2-н-88/2010

С У Д О В И Й Н А К А З

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 грудня 2010 року с. м. т. Роздольне

Суддя Роздольненьського р айонного суду Крючков І.І., роз глянувши заяву фізичної особ и- підприємця ОСОБА_1 стос овно видачі судового наказу про стягнення суми боргу за д оговором водопостачання в ро змірі 654 грн. 95 коп. (шістсот п'я тдесят чотири гривні дев'ян осто п'ять копійок), з ураху ванням інфляції за 2008 рік в ро змірі 0 грн., за 2009 рік 5 грн. 68 коп. т а 3% річних в розмірі 19 гривен 65 к оп., судового збору в сумі 25 гр н. 50 коп. (двадцять п'ять гриве нь, п'ятдесят копійок) та 30 (тр идцять) гривень витрат на інф ормаційно-технічне забезпеч ення розгляду справи з ОСОБ А_2,

Відповідно до ст.ст. 96, 102-103 ЦПК України

Н А К А З У Ю:

Стягнути з ОСОБА_2, ІН ФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця Україна, Рівненсь ка область, Млиновський райо н, проживає АДРЕСА_1, на кор исть фізичної особи- підприє мця ОСОБА_1, що зареєстров аний АДРЕСА_2, ідентифікац ійний номер : НОМЕР_1, (Роздо льненське відділення №4571 ВАТ «Державний ощадний банк Укра їни», р\р: НОМЕР_2), суми борг у за договором водопостачанн я в розмірі 654 грн. 95 коп. (шістсот п'ятдесят чотири гривні де в'яносто п'ять копійок), з урахуванням інфляції за 2008 рі к в розмірі 0 грн., за 2009 рік 5 грн. 68 коп. та 3% річних в розмірі 19 гр ивен 65 коп.

Стягнути з ОСОБА_2, на кор исть фізичної особи- підприє мця ОСОБА_1 судовий збір в сумі 25 грн. 50 коп. (двадцять п'я ть гривень, п'ятдесят копій ок ) та 30 (тридцять) гривень вит рат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справ и.

Суддя:

Згідно зі статтею 105 Цивільн ого процесуального Кодексу У країни, боржник, протягом дес яти днів з дня отримання судо вого наказу та доданих до ньо го документів, має право пода ти заяву про його скасування .

Відповідно до статті 106 ЦПК У країни у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для предявлення до виконанн я.

Відповідно до статті 105-1 ЦПК України, питання про прийнят тя заяви про скасування судо вого наказу до розгляду суд в ирішує не пізніше наступного дня після її передачі визнач еному судді. Заява про скасув ання судового наказу, що пода на в установлений строк, розг лядається судом протягом дес яти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої з аяви до розгляду у відкритом у судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідом лених про час та місце розгля ду заяви про скасування судо вого наказу, не перешкоджає р озгляду такої заяви.

Судовий наказ набрав чинн ості “___”


20___ року.

Строк пред'явлення викон авчого документа до виконанн я до «___»


року.

Суддя:

ОСОБА_2,

АДРЕСА_1

Надсилаємо Вам судови й наказ від 23.12.2010 року за заявою фізичної особи- підприємця ОСОБА_1 стосовно видачі суд ового наказу про стягнення с уми боргу за договором водоп остачання в розмірі 654 грн. 95 ко п. (шістсот п'ятдесят чотири гривні дев'яносто п'ять к опійок), з урахуванням інфляц ії за 2008 рік в розмірі 0 грн., за 20 09 рік 5 грн. 68 коп. та 3% річних в роз мірі 19 гривен 65 коп., судового з бору в сумі 25 грн. 50 коп. (двадцят ь п'ять гривень, п'ятдесят копійок) та 30 (тридцять) гриве нь витрат на інформаційно-те хнічне забезпечення розгляд у справи з ОСОБА_2,

Додаток: судовий наказ по справі № 2-н-88/2010 від 23.12.2010 року.

Суддя Роздольненського

районного суду АР Крим І.І . Крючков

ОСОБА_2,

АДРЕСА_1

Надсилаємо Вам судови й наказ від 23.12.2010 року за заявою фізичної особи- підприємця ОСОБА_1 стосовно видачі суд ового наказу про стягнення с уми боргу за договором водоп остачання в розмірі 654 грн. 95 ко п. (шістсот п'ятдесят чотири гривні дев'яносто п'ять к опійок), з урахуванням інфляц ії за 2008 рік в розмірі 0 грн., за 20 09 рік 5 грн. 68 коп. та 3% річних в роз мірі 19 гривен 65 коп., судового з бору в сумі 25 грн. 50 коп. (двадцят ь п'ять гривень, п'ятдесят копійок) та 30 (тридцять) гриве нь витрат на інформаційно-те хнічне забезпечення розгляд у справи з ОСОБА_2,

Додаток: судовий наказ по справі № 2-н-88/2010 від 23.12.2010 року.

Суддя Роздольненського

районного суду АР Крим І.І . Крючков

СудРоздольненський районний суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення23.12.2010
Оприлюднено06.01.2011
Номер документу13154494
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-н-88-2010

Судовий наказ від 23.12.2010

Цивільне

Роздольненський районний суд Автономної Республіки Крим

Крючков Ігор Ігоревич

Судовий наказ від 17.02.2010

Цивільне

Селидівський міський суд Донецької області

Ігнатенко Луїза Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні