Герб України

Ухвала від 04.11.2025 по справі 925/100/15

Господарський суд черкаської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

(вступна та резолютивна частина)

04 листопада 2025 року м.Черкаси Справа № 925/100/15

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Г.М.Скиби, із секретарем судового засідання А.М.Буднік, розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду справу за заявою

ініціюючих кредиторів: 1) Публічного акціонерного товариства "Перший український міжнародний банк", 2) Публічного акціонерного товариства "Сбербанк"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сван"

про банкрутство юридичної особи,

за участю повноважних представників учасників: Рибкіної Н.В. (від Акціонерного товариства "Міжнародний резервний банк", за довіреністю);

не з`явились: арбітражний керуючий Іваненко Н.О. та представники від кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "АРС", Товариства з обмеженою відповідальністю "ФК "Вінстар", Товариства з обмеженою відповідальністю "Золотоніський бекон", Золотоніського РЕМ ПАТ "Черкасиобленерго".

Керуючись ст.234, 235 ГПК України, ст.12, 28, 61 Кодексу України з процедур банкрутства, суд

УХВАЛИВ:

1. У задоволенні клопотання арбітражного керуючого Іваненко Н.О. від 17.02.2025 (вх.суду №2661/25 від 17.02.2025) про дострокове припинення його повноважень, як ліквідатора банкрута у даній справі відмовити.

2. Відсторонити з ініціативи суду арбітражного керуючого Іваненко Наталію Олександрівну (40200, м.Суми, проспект Курський,26/1, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого /розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора/ №253, видане Міністерством юстиції України 26.02.2013) від виконання покладених на нього ухвалою суду від 07.07.2023 повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сван" у зв`язку з неналежним їх виконанням.

3. Зобов`язати арбітражного керуючого Іваненко Н.О. виконувати повноваження ліквідатора банкрута до призначення на цю посаду іншого арбітражного керуючого ухвалою суду; підготувати для передачі в установленому порядку новому ліквідатору документи, печатки і штампи та матеріальні цінності, отримані у зв`язку з виконанням цих повноважень.

Ухвала суду набрала законної сили 04.11.2025. Ухвала суду може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Г.М.Скиба

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення04.11.2025
Оприлюднено18.11.2025
Номер документу131821089
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/100/15

Ухвала від 25.11.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 17.11.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 04.11.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 04.11.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 25.09.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 17.09.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Судовий наказ від 25.08.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 25.08.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 26.06.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 16.06.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні