Касаційний господарський суд верховного суду
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУХВАЛА
18 листопада 2025 року
м. Київ
cправа № 914/2183/20
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Погребняка В.Я. - головуючого, Васьковського О.В., Огородніка К.М.,
розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1
на ухвалу Західного апеляційного господарського суду
від 13.10.2025
у складі колегії суддів: Панова І.Ю. - головуючий, Зварич О.В., Якімець Г.Г.,
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Земкомпроект"
про банкрутство
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , заявник) 30.10.2025, засобами електронного зв`язку, звернувся з касаційною скаргою ухвалу Західного апеляційного господарського суду від 13.10.2025 у справі № 914/2183/20.
Автоматизованою системою документообігу суду для розгляду справи № 914/2183/20 було визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя - Погребняк В.Я., суддя - Огороднік К.М., суддя - Васьковський О.В., що підтверджується протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30.10.2025.
Розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1 , колегія суддів дійшла висновку, що касаційна скарга відповідає вимогам щодо її форми та змісту згідно зі статтею 290, 291 Господарського процесуального кодексу України.
Згідно з частиною 5 статті 301 Господарського процесуального кодексу України перегляд ухвал суду першої та апеляційної інстанції (крім ухвал, якими закінчено розгляд справи) здійснюється судом касаційної інстанції без повідомлення учасників справи.
Згідно з частиною 6 статті 301 Господарського процесуального кодексу України з урахуванням конкретних обставин справи суд касаційної інстанції може розглянути касаційні скарги, зазначені у частинах четвертій і п`ятій цієї статті, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.
За приписами частини 13 статті 8 Господарського процесуального кодексу України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
На підставі викладеного та керуючись статтями 8, 234, 294, 301 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити касаційне провадження у справі № 914/2183/20 за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Західного апеляційного господарського суду від 13.10.2025.
2. Здійснити перегляд ухвали Західного апеляційного господарського суду від 13.10.2025 у справі № 914/2183/20 в порядку письмового провадження, без повідомлення учасників справи.
3. Надати учасникам справи строк для подання відзиву на касаційну скаргу до 09.12.2025.
4. Витребувати з Господарського суду Львівської області та Західного апеляційного господарського суду матеріали справи № 914/2183/20 за заявою Акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Аргумент Фонд" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Земкомпроект" про банкрутство.
Головуючий В.Я. Погребняк
Судді О.В. Васьковський
К.М. Огороднік
| Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
| Дата ухвалення рішення | 18.11.2025 |
| Оприлюднено | 20.11.2025 |
| Номер документу | 131882959 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2026Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні