Північно-західний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
"09" грудня 2025 р. Справа № 902/152/25
Головуючий суддя (суддя-доповідач у справі) Північно-західного апеляційного господарського суду Петухов М.Г.
розглянувши заяву представника Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області
про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції
при розгляді апеляційної скарги овариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Нові мінерали"
на рішення Господарського суду Вінницької області від 03.09.2025
у справі № 902/152/25
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Нові мінерали"
до Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Державної служби геології та надр України
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Державного підприємства "Мурафський кар`єр"
про встановлення сервітуту
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 18.11.2025 відкладено розгляд справи на 16.12.2025 о 12:00 год.
В подальшому, від представника Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області надійшла заява про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Згідно з ч.1 ст.197 ГПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) (ч.4 ст.197 ГПК України).
Згідно з положеннями ч.5 ст.197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду справи, суд вважає за необхідне задовольнити заяву представника Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області та провести судове засідання в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північно-західний апеляційний господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву представника Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.
2. Розгляд справи відбудеться "16" грудня 2025 р. о 12:00 год. в режимі відеоконференції у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду (33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59) у залі судових засідань № 6.
3. Представник Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області адвокат Антощук В.Д. може взяти участь в судовому засіданні, яке відбудеться "16" грудня 2025 року о 12:00 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду у залі судових засідань № 6, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів.
4. Попередити представника Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області адвоката Антощука В.Д., що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву.
5. Відеоконференція буде проведена за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.
6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Петухов М.Г.
| Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 09.12.2025 |
| Оприлюднено | 10.12.2025 |
| Номер документу | 132428368 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них щодо припинення права користування земельною ділянкою, з них щодо земельних сервітутів |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Петухов М.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні