Вільногірський міський суд дніпропетровської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЄУН 2-537/11
н/п6/174/24/2025
У Х В А Л А
10 грудня 2025 року м.Вільногірськ
Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Данилюк Т.М., ознайомившись з поданням приватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області Сивокозова Олександра Миколайовича про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, без вилучення паспорта, громадянина України - ОСОБА_1 , боржник ОСОБА_1 , стягувач ОСОБА_2 ,-
В С Т А Н О В И В:
10.12.2025 до Вільногірського міського суду Дніпропетровської області через систему «Електронний суд» надійшло подання приватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області Сивокозова Олександра Миколайовича про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, без вилучення паспорта, громадянина України - ОСОБА_1 , боржник ОСОБА_1 , стягувач ОСОБА_2 .
Відповідно до ч.4ст.441 ЦПК України,ухвала про тимчасове обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України може бути постановлена судом за місцем виконання відповідного рішення за поданням державного або приватного виконавця. Суд негайно розглядає таке подання без повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного (приватного) виконавця.
Таким чином, вирішення вказаного питання відноситься до компетенції Вільногірського міського суду Дніпропетровської області, тому подання підлягає призначенню до судового розгляду.
Керуючись ст.441 ЦПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
Поданняприватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області Сивокозова Олександра Миколайовича про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, без вилучення паспорта, громадянина України - ОСОБА_1 , боржник ОСОБА_1 , стягувач ОСОБА_2 , призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні на10 грудня 2025 року о 15 годині 30 хвилин,в залі судових засідань №1 Вільногірського міського суду Дніпропетровської області по вул.Юрія Устенка, 14-А, м.Вільногірська Кам`янського району Дніпропетровської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя підпис Т.М.Данилюк
| Суд | Вільногірський міський суд Дніпропетровської області |
| Дата ухвалення рішення | 10.12.2025 |
| Оприлюднено | 15.12.2025 |
| Номер документу | 132522922 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
Данилюк Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні