43/78-63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
20.12.10 р. № 43/78-63
за позовом: Відкритого акціонерного товариства „Енергомашспецсталь”, м. Краматорськ Донецької області
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „ЮжСтанкоМаш”, м. Павлоград Дніпропетровської області
про визнання договору №07/1162 від 21.09.2009р. недійсним
Суддя господарського суду Донецької області Зубченко І.В.
ВСТАНОВИВ:
Відкрите акціонерне товариство „Енергомашспецсталь”, м. Краматорськ Донецької області, позивач, звернувся до господарського суду Донецької області з позовною заявою до відповідача, Державного підприємства „Орджонікідзевугілля”, м. Єнакієве Донецької області, про Товариства з обмеженою відповідальністю „ЮжСтанкоМаш”, м. Павлоград Дніпропетровської області про визнання договору №07/1162 від 21.09.2009р. недійсним.
При отриманні документів, які подані до суду ВАТ „Енергомашспецсталь”, канцелярією суду було складено акт №02-57/441 від 16.12.2010р., згідно якого позивачем до позовної заяви не було додано документу переліченого в додатку, а саме квитанції про направлення копії позовної заяви відповідачу.
Розглянувши матеріали позовної заяви, судом встановлене наступне:
Згідно з приписами п.2 ст.57 Господарського процесуального кодексу України позивачем до позовної заяви повинно бути додано документи, які підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Ппозивачем до позовної заяви не додано доказів направлення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Відповідно до пункту 6 статті 63 ГПК України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо до позовної заяви не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Враховуючи викладене, позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню позивачу без розгляду.
Керуючись ст.57, п.6 ст.63, ст.86 Господарського процесуального Кодексу України, господарський суд-
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву Відкритого акціонерного товариства „Енергомашспецсталь”, м. Краматорськ Донецької області до Товариства з обмеженою відповідальністю „ЮжСтанкоМаш”, м. Павлоград Дніпропетровської області про визнання договору №07/1162 від 21.09.2009р. недійсним, без розгляду.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених позивачем недоліків.
Додаток для позивача: позовна заява з доданими документами, всього на 12 аркушах, акт канцелярії №02-57/441 від 16.12.2010р.
Суддя Зубченко І.В.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2010 |
Оприлюднено | 10.01.2011 |
Номер документу | 13376293 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Зубченко І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні