Справа № 2-н-311 2009 рік
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
" 29 " травня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Іваненко Ю.Г., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства комерційного банку „Надра" про видачу судового наказу,
встановив:
Заявник звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ВАТ КБ „Надра" суми вкладу.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 слід відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу, з наступних підстав.
Відповідно до ст. 96 ЦПК України, судовий наказ може бути видано, якщо: заявлено вимогу, яка грунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі; заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої* працівникові суми заробітної плати; заявлено вимогу про компенсацію витрат на проведення розшуку відповідача, боржника, дитини або транспортних засобів боржника.
Судовий наказ може бути видано і в інших випадках, встановлених законом.
З позовної заяви вбачається, що спірні правовідносини виникли у зв’язку з не виконанням ВАТ КБ „Надра" свого зобов’язання за договором та не поверненням вкладу.
Тобто, між сторонами існує спір про право, що в свою чергу виключає її розгляд в порядку наказного провадження.
Крім того, відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 100 ЦПК України, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо із заяви та поданих документів вбачається спір про право.
Отже, враховуючи вищевикладене, слід відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 96, 100 ЦПК України, суд,
ухвалив:
ОСОБА_1 відмовити у прийнятті заяви до Відкритого акціонерного товариства комерційного банку „Надра" про видачу судового наказу.
Відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою.
Роз’яснити ОСОБА_1 його право звернутися до суду з тими самими вимогами у позовному порядку.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 29.05.2009 |
Оприлюднено | 27.01.2011 |
Номер документу | 13507841 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Іваненко Ю.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні