ГОСПОДАР СЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Д онецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
по справі про банкрутство
09.02.11 р. Справа № 45/244б
Розглянувши матеріали з а заявою кредитора (заявника ) Фізичної особи - підприємц я ОСОБА_1, м. Донецьк (код Н ОМЕР_1)
до боржника Товариства з обмеженою відповідальніс тю „СПЕЦБУД ПЛЮС”, м.Донецьк (Є ДРПОУ 35174722)
про банкрутство
Суддя Плотніцький Б.Д.
Представники:
Від кредиторів(ліквідатор а): ОСОБА_3 - довір.
Від кредитора: ОСОБА_4 - довір.
Від боржника: не з' явились
В засіданні брали участь:
Справа про банкрутство пор ушена ухвалою суду від 15.12.2010 рок у.
Постановою господарського суду від 22.12.2010 року боржника Т овариство з обмеженою від повідальністю „СПЕЦБУД ПЛЮС ”, м.Донецьк (ЄДРПОУ 35174722) визнан о банкрутом відповідно до по ложень статті 52 Закону Україн и «Про відновлення платоспро можності боржника або визнан ня його банкрутом», далі Зако н про банкрутство, якими регу люються правила ліквідації в ідсутнього боржника. Зазначе ною постановою судом відкрит о процедуру ліквідації банкр ута, призначено ліквідатора, встановлено строк здійсненн я процедури та надання лікві датором звіту і ліквідаційно го балансу.
Представником ліквідатора подано до суду звіт та ліквід аційний баланс банкрута з ві дповідними додатками.
Представником ліквідатора заявлено клопотання про зат вердження звіту та ліквідаці йного балансу, ліквідацію ба нкрута та припинення провадж ення у цій справі.
Дослідивши матеріали спра ви, суд приходить до висновку , що звіт ліквідатора і ліквід аційний баланс банкрута підл ягають затвердженню на підст аві наступного.
Відповідно до ст. 32 Закону пр о банкрутство після завершен ня усіх розрахунків з кредит орами ліквідатор подає до го сподарського суду звіт та лі квідаційний баланс з відпові дними додатками.
Відповідно до частини 1 ст.32 З акону про банкрутство господ арський суд після заслуховув ання звіту ліквідатора та ду мки членів комітету кредитор ів або окремих кредиторів ви носить ухвалу про затверджен ня звіту ліквідатора та лікв ідаційною балансу. Згідно ча стини 2 зазначеної статті якщ о за результатами ліквідацій ного балансу не залишилося м айна боржника, господарський суд виносить ухвалу про лікв ідацію юридичної особи-банкр ута.
Затвердження звіту ліквід атора в порядку, передбачено му ст. 32 Закону про банкрутств о є підставою для припинення проваджений у справі згідно п.6 ч.1ст.40 цього Закону.
Згідно частини 6 ст. 32 Закону України «Про відновлення пла тоспроможності боржника або визнання його банкрутом» ви моги, які не задоволені за нед остатністю майна, вважаються погашеними.
Відсутність активів підтв ерджується довідками БТІ, ДА Ї, відомостями державного зе мельного кадастру, а також до відками Управління Пенсійно го фонду в Калінінському рай оні м. Донецька, м. Донецьк, від ділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхуван ня від нещасних випадків на в иробництві в Калінінському р айоні м. Донецька, м. Донецьк К алінінської районної викон авчої дирекції м. Донецька До нецького обласного відділен ня Фонду соціального страхув ання з тимчасової втрати пра цездатності, Донецького місь кого центру зайнятості, Відд ілу державної виконавчої слу жби Калінінського районного управління юстиції.
З матеріалів справи вбачає ться, що банкрут крім заборго ваності перед ініціюючим кре дитором - Ф.о. - підприємцем ОСОБА_1, м. Донецьк (код НО МЕР_1) у сумі 4 000 грн., має забор гованість перед ДПІ у Каліні нському районі м. Донецька у сумі 149 835 грн. 31 коп.
У відповідності з вимогами ст.32 Закону України “Про відн овлення платоспроможності б оржника або визнання його ба нкрутом” ліквідатором був ск ладений реєстр вимог кредито рів, який доданий до звіту лік відатора.
В результаті проведеної ро боти встановлено, що у банкру та відсутні майнові активи т а грошові кошти, щоб задоволь нити кредиторську заборгова ність у загальній сумі 153 842 грн . 03 коп.
Таким чином, у зв'язку з відс утністю майна грошові вимоги кредиторів вважаються погаш еними.
За таких обставин звіт лікв ідатора і ліквідаційний бала нс банкрута підлягають затве рдженню, юридична особа - лікв ідації і виключенню з Єдиног о державного реєстру.
У зв'язку із затвердженням з віту і ліквідаційного баланс у провадження у справі припи няється.
Відповідно до частини 5 ст. З У Закону України «Про держав ну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємці в» рішення суду про ліквідац ію юридичної особи - банкрута направляється державному ре єстратору за місцезнаходжен ням юридичної особи - банкрут а для проведення державної р еєстрації припинення юридич ної особи.
На підставі викладеного, ке руючись ч.ч. 5, 6 ст. 31. ст.32, п.6 ч.1 ст. 40, Закону України «Про відновле ння платоспроможності боржн ика або визнання його банкру том», суд,
У Х В А Л И В:
Затвердити звіт ліквідато ра та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою ві дповідальністю „СПЕЦБУД ПЛЮ С”, м.Донецьк (ЄДРПОУ 35174722).
Ліквідувати юридичну особ у - Товариство з обмеже ною відповідальністю „СПЕЦБ УД ПЛЮС”, м.Донецьк (ЄДРПОУ 35174722 ), що зареєстровано за адресою : 85052, Донецька область, м. Донець к, Калінінський район, вул. Вла дичанського, б.32.
Провадження по справі №45/244б припинити.
Зобов' язати ліквідатора закрити рахунки в банківськ их установах, здійснити огол ошення в засобах масової інф ормації про недійсність печа ток та штампів. Докази подати до суду в 10-денний строк.
Зобов' язати орган держав ної реєстрації виключити під приємство-банкрута з ЄДРПОУ.
Копію цієї ухвали направит и особам, переліченим в ст.32 За кону України „Про відновленн я платоспроможності боржник а або визнання його банкруто м”.
Суддя Плотніць кий Б.Д.
Вик тел.
Надруковано примірників - :
господарському суду Донец ької області - ,
сторонам - ,
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 09.02.2011 |
Оприлюднено | 16.02.2011 |
Номер документу | 13779136 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Плотніцький Б.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні