Постанова
від 08.02.2011 по справі 9/5027/8-б/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІ ВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"08" лютого 2011 р. Справа № 9/5027/8-б/2011

За заявою Управлін ня Пенсійного фонду України в Новоселецькому районі Черн івецької області

до агровиробничого п риватно-орендного підприємс тва «Рідна земля - Рингач»с. Ри нгач Новоселицького району Ч ернівецької області (код 33020956)

про визнання боржни ка банкрутом

Суддя М.І. Ніколаєв

Представники:

Від ініціюючого кредитора - Істратій Д.К., довіреніс ть від 26.01.2011 року.

Від боржника - не з' яв ився

СУТЬ СПОРУ: Ухвалою господарського суду Черніве цької області від 21.01.2011 року за заявою Управління пенсійног о фонду України в Новоселець кому районі Чернівецької обл асті порушено справу про виз нання банкрутом агровиробни чого приватно-орендного підп риємства «Рідна земля - Ринга ч»с. Рингач Новоселицького р айону Чернівецької області ( код 33020956) як відсутнього боржни ка в порядку ст. 52 Закону Украї ни “Про відновлення платоспр оможності боржника або визна ння його банкрутом” справу д о розгляду в судовому засіда нні призначено на 08.02.2011 року за участю представників сторін , від ініціюючого кредитора в итребувано додаткові докуме нти, від боржника - відзив на заяву та документи про фінан сово-майновий стан.

Заява Управління пенсійно го фонду України в Новоселиц ькому районі Чернівецької об ласті обґрунтована тим, що з л истопада 2009 року боржник не ве де діяльності та не звітує до управління, має заборговані сть по загальнообов' язково му державному пенсійному стр ахуванні в сумі 14247,37 грн., в тому числі 8169,35 недоїмки, 4674,43 грн. фіна нсові санкції та 1403,59 грн. пені, к рім того боржник не звітує до Державної податкової інспек ції у Новоселицькому районі з грудня 2009 року, а вжитими ВДВС Новоселицького РУЮ заходами заборгованість з боржника н е стягнута в зв' язку з відсу тністю в останнього будь-яко го майна.

У судовому засіданні 08.02.2011 ро ку представник ініціюючого к редитора заяву підтримав, пр осив визнати відсутнього бор жника банкрутом, ліквідаторо м банкрута призначити арбітр ажного керуючого Комерзана З іновія Дмитровича.

Заслухавши представника і ніціюючого кредитора, розгля нувши матеріали справи, суд в становив наступне.

Боржник як юридична особа - суб' єкт підприємницької ді яльності, 21.10.2004 року зареєстров аний Новоселицькою районною державною адміністрацією за юридичною адресою с. Рингач Н овоселицького району Чернів ецької області, код 33020956.

Як вбачається з наданої за явником довідки ДПІ у Новосе лицькому районі боржник з гр удня 2009 року не подає до органі в державної податкової інспе кції визначену законодавств ом податкову звітність (пода ткові декларації, розрахунки ).

Судовим розглядом справи в становлено, що грошові вимог и ініціюючого кредитора в су мі 14247,37 грн. підтверджуються по становою та виконавчим листо м Чернівецького окружного ад міністративного суду по адмі ністративній справі №2а-175/09/210 ві д 27.05.2009 року, виконавчим листом Чернівецького окружного адм іністративного суду по адмін істративній справі №2а-2677/102470, ви конавчими листами господарс ького суду Чернівецької обла сті по справа №2/23 від 18.03.2010 року т а №6/35 від 21.03.2008 року, тож є безспір ними в розумінні ст. 1 Закону У країни “Про відновлення плат оспроможності боржника або в изнання його банкрутом”.

У відповідності до ст. 52 Зако ну України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ” у разі, якщо громадянин-підп риємець - боржник або керівн і органи боржника - юридично ї особи відсутні за її місцез находженням або у разі ненад ання боржником протягом року до органів державної податк ової служби згідно із законо давством податкових деклара цій, документів бухгалтерськ ої звітності, а також за наявн ості інших ознак, що свідчать про відсутність підприємниц ької діяльності боржника, за ява про порушення справи про банкрутство відсутнього бор жника може бути подана креди тором незалежно від розміру його вимог до боржника та стр оку виконання зобов' язання , а господарський суд у двотиж невий строк з дня винесення у хвали про порушення справи п ро банкрутство відсутнього б оржника виносить постанову п ро визнання відсутнього борж ника банкрутом та відкриває ліквідаційну процедуру.

Матеріалами справи доведе но, що боржник більше року не п одає до Державної податкової інспекції у Новоселицькому районі згідно із законодавст вом податкову звітність (ост ання податкова декларація по дана 21.12.2009 року) та не здійснює п ідприємницьку діяльність, що є підставами для визнання аг ровиробничого приватно-орен дного підприємства «Рідна зе мля - Рингач»банкрутом як від сутнього боржника.

Підлягає також задоволенн ю клопотання ініціюючого кре дитора про призначення лікві датором банкрута арбітражно го керуючого Комерзана Зінов ія Дмитровича.

На підставі викладеного, ке руючись ст.ст. 3-1, 11, 22, 23, 52 Закону Ук раїни “Про відновлення плато спроможності боржника або ви знання його банкрутом”, суд -

П О С Т А Н О В И В:

1. Визнати грошові вимог и Управління Пенсійного фонд у України в Новоселицькому р айоні Чернівецької області д о агровиробничого приватно-о рендного підприємства «Рідн а земля - Рингач»с. Рингач Ново селицького району Чернівець кої області (код 33020956) на суму 14247,37 грн., в тому числі 8169,35 недоїмки, 4674,43 грн. фінансові санкції та 14 03,59 грн. пені.

2. Визнати банкрутом агровир обниче приватно-орендне підп риємство «Рідна земля - Ринга ч»с. Рингач Новоселицького р айону Чернівецької області ( код 33020956) та відкрити ліквідаці йну процедуру. Строк ліквіда ційної процедури встановити протягом 6 місяців - до 08.08.201 1 року.

З дня винесення цієї постан ови для боржника наступають наслідки, передбачені статте ю 23 Закону України “Про віднов лення платоспроможності бор жника або визнання його банк рутом”.

3. Ліквідатором агровиробни чого приватно-орендного підп риємства «Рідна земля - Ринга ч»с. Рингач Новоселицького р айону Чернівецької області ( код 33020956) призначити арбітражн ого керуючого Комерзана З іновія Дмитровича (ліцензія серії НОМЕР_1 від 01.03.2007 року, АДРЕСА_1).

4. Ліквідатору письмово повідомити про визнання б анкрутом відсутнього боржни ка - Комерзана Зіновія Дмитро вича (ліцензія серії НОМЕР_ 2 від 01.03.2004 року, АДРЕСА_1) - ві домих йому кредиторів, зокре ма ДПІ у Новоселицькому райо ні, відділення Фондів соціал ьного страхування України та Фонду України соціального з ахисту інвалідів, здійснити ліквідаційну процедуру в уст ановлений судом строк у поря дку, визначеному Законом Укр аїни “Про відновлення платос проможності боржника або виз нання його банкрутом” та піс ля закінчення ліквідаційної процедури надати суду лікві даційний баланс банкрута раз ом зі звітом про свою діяльні сть.

5. Постанову надіслати сторо нам, ліквідатору Комерзану З .Д., ВДВС Новоселицького РУЮ, д ержавному органу з питань ба нкрутства.

Суддя М.І.Ніколаєв

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення08.02.2011
Оприлюднено17.02.2011
Номер документу13794083
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —9/5027/8-б/2011

Ухвала від 07.09.2011

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ніколаєв Михайло Ілліч

Постанова від 08.02.2011

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ніколаєв Михайло Ілліч

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні