Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація43/290
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
22.02.11 р. Справа № 43/290
Господарський суд Донецької області у складі судді Зубченко І.В.
При секретарі судового засідання Перекрестній О.О.
Господарським судом Донецької області розглядається справа
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Жилсервіс-Профі”, м. Донецьк
про стягнення заборгованості у сумі 4928,10грн.
Представники сторін:
від позивача: Леонова Д.В. за довіреністю №18 від 08.02.2011р., Шильніковський І.В. за довіреністю №1523 від 26.08.2010р.
від відповідача: не з'явився.
Приватне акціонерне товариство „ОТІС”, м. Київ, в особі Спеціалізованого ліфтового управління №2 ПрАТ „ОТІС”, м. Донецьк, позивач, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю „Жилсервіс-Профі”, м. Донецьк про стягнення заборгованості у сумі 4928,10грн.
03 лютого 2011р. на запит суду надійшов витяг №14/4-17/391 від 28.01.2011р., відповідно до якого в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України за кодом 33863711 значиться юридична особа - Товариство з обмеженою відповідальністю „Жилсервіс-Профі”, місцезнаходження: 83114, м. Донецьк, вул. Рози Люксембург, 80Б.
Представник позивача в судовому засіданні підтримав заявлені позовні вимоги в повному обсязі.
Водночас через канцелярію суду позивачем надано клопотання про продовження строку розгляду справи на 15 днів у зв'язку з її складністю, яке судом розглянуто та задоволено.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився.
У зв'язку з нез'явленням відповідача в судове засідання та ненаданням ним витребуваних документів, в порядку п.п.1,2 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
У Х В А Л И В:
Продовжити строк розгляду справи на 15 днів (до 11.03.2011р.)
Відкласти розгляд справи на 11:00 год. 10.03.11 року.
Зобов'язати позивача: зявитись у судове засідання, надіслати на адресу відповідача (83114, м. Донецьк, вул. Рози Люксембург, 80Б) копію позовної заяви з додатками; докази надіслання надати до матеріалів справи.
Зобов'язати відповідача: зявитись у судове засідання, надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; правоустановчі документи (статут, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідку з ЄДРПОУ в оригіналах та належним чином засвідчених копіях); письмові пояснення щодо позову; докази направлення письмових пояснень на адресу позивача, докази погашення заборгованості або взаємозаліку (при наявності).
Всі витребувані документи (копії та пояснення) надати до суду (через канцелярію) не пізніше ніж за три дні до судового засідання, з відповідно оформленим супровідним листом.
Явка представників сторін у судове засідання строго обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що:
Відповідно до ст.115 ГПК України ухвали господарського суду є обов'язковими для виконання на території України та виконуються у порядку встановленому Господарського процесуального кодексу України та Закону України “Про виконавче провадження”.
За ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 1700грн. (п.5 ст.83 ГПК України).
Якщо витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Зубченко І.В.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2011 |
Оприлюднено | 02.03.2011 |
Номер документу | 13938021 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Зубченко І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні