Ухвала
від 01.03.2011 по справі 16/139б/85б/23б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16/139б/85б/23б

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

Господарський суд Чернігівської області


14000 м. Чернігів, проспект Миру 20                                                  Тел. 7-99-18, факс 7-44-62

УХВАЛА

 "01" березня 2011 р.                                                  Справа № 16/139б/85б/23б

За заявою боржника,

БОРЖНИК –Підприємство споживчої кооперації «Центральна харчова контрольно-виробнича лабораторія»Чернігівської обласної спілки споживчих товариств

(пр-т. Перемоги, 139, м. Чернігів, 14038)

Кредитори: 1. Державна податкова інспекція у місті  Чернігові  (вул. Кирпоноса, 28, м. Чернігів, 14000)

2.  Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської обласної державної адміністрації

(вул. Гетьмана Полуботка, 70, м. Чернігів, 14013)

3.  Чернігівська обласна спілцка споживчих товариств (пр-т. Перемоги, 139, м. Чернігів, 14038)

4.  Крюкова Людмила Миколаївна.

про визнання боржника банкрутом

                                                                               суддя      Фесюра   М.В.

Представники сторін:

кредитора 3: Гвоздь К.С. довіреність № 06-22/118 від 01.06.2010 представник  Чернігівської лобласної спілки споживчих товариств.

ліквідатор:  Крюкова Л.М.   

З матеріалів справи встановлено:

Провадження у справі порушено 10.12.2009року.

Постановою господарського суду від 17 грудня 2009року у порядку  ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” підприємство споживчої кооперації «Центральна харчова контрольно-виробнича лабораторія»Чернігівської обласної спілки споживчих товариств визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено голову ліквідаційної комісії Крюкову Людмилу Миколаївну та зобов'язано ліквідатора подати оголошення про визнання боржника банкрутом до офіційного друкованого органу.

16.12.2010р. строк ліквідаційної процедури продовжено до 01.03.2011 року.

          Ліквідатор в судовому засіданні пояснила, що в процесі здійснення ліквідаційної процедури, ліквідатором, вжито заходи по виявленню можливих кредиторів, складено реєстр кредиторів, проведено інвентаризацію майнових активів банкрута  та організовано їх продаж.

Зважаючи на те, що на даний момент не реалізована частина майна банкрута, що перешкоджає своєчасному завершенню ліквідаційної процедури ліквідатор просить продовжити її термін на два місяці.

           Заслухавши пояснення ліквідатора, дослідивши матеріали справи, господарський суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ліквідатора, продовжити термін ліквідаційної процедури та термін дії повноважень ліквідатора підприємства споживчої кооперації “Центральна харчова контрольно-виробнича лабораторія»Чернігівської обласної спілки споживчих товариств на два місяці до 01.05.2011 року.

Керуючись ст.ст. 22, 24 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 Господарського процесуального кодексу України  -                                    

                 У Х В А Л И В:

1. Продовжити строк  ліквідаційної процедури та термін дії повноважень ліквідатора підприємства споживчої кооперації «Центральна харчова контрольно-виробнича лабораторія» Чернігівської обласної спілки споживчих товариств на два місяці до 01.05.2011 року.

2.  Копію даної ухвали надіслати кредиторам, ліквідатору Крюковій Л.М. та Сектору з питань банкрутства в  Чернігівській області.

                              Суддя                                                                                                  М.В.Фесюра

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення01.03.2011
Оприлюднено10.03.2011
Номер документу14050186
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —16/139б/85б/23б

Ухвала від 31.05.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 26.04.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 05.04.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 01.03.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 16.12.2010

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні