Миколаївський окружни й адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Микол аїв, 54055
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
28 лютого 2011 р. № 2а-1286/11/1470
Суддя Миколаївсько го окружного адміністративн ого суду Малих О.В. ознай омившись з
адміністративним позовом : Прокурора Веселинівсько го району Миколаївської обла сті (пров. Шкільний, 1, смт Весел и нове, Миколаївська область , 57001)
в інтересах держави в особ і Управління Пенсійного ф онду України в Веселинівсько му районі Миколаївської обла сті (вул.. Леніна, 14, смт Веселин ове, Миколаївська область, 57001)
до відповідача: Пі дприємство споживчої коопер ації «Веселинівське торгово -переробне підприємство»(вул .. Київська, 19а, смт Веселинове, Миколаївська область, 57001)
про: стягнення заборгов аності в сумі 4 910,62 грн.
в с т а н о в и в:
Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України належить д о компетенції адміністратив них судів та має розглядатис я в порядку адміністративног о судочинства.
Згідно ч.2 ст.18 КАС України, сп рава підсудна Миколаївськ ому окружному адміністрат ивному суду.
Адміністративний позов по дано з додержанням вимог ста тей 104-106 КАС України.
Підстави для повернення по зовної заяви чи відмови у від критті провадження у справі відсутні.
Враховуючи викладе не, керуючись статтями 107, 110 Код ексу адміністративного судо чинства України, -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Судовий розгляд справи пр изначити на 25 березня 2011 р. р. - 11:00 год.
Засідання відбудеться у п риміщенні окружного адмініс тративного суду за адресою: м . Миколаїв, вул. Заводська, 11.
3. Справа буде розглядатись та вирішуватись суддею одно особово.
4. Запропонувати відповід ачу, не пізніше, як за три дн і до судового засідання, нада ти суду письмові заперечення проти позову та всі наявні у нього документи та матер іали, які можуть бути викорис тані як докази. Вказані докум енти надати в належним чином завірених копіях, з супровід ним листом і поясненнями, які саме обставини підтверджує чи спростовує кожен з надани х документів.
5. Копії ухвали та інформаці ю про права направити сторон ам по справі.
6. Ухвала оскарженню не підл ягає.
Суддя О.В. Малих
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.02.2011 |
Оприлюднено | 15.03.2011 |
Номер документу | 14096922 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Малих О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні